Derece ayarı olmadan firecracker yapılabilir mi ?

Beyler elimde dereceyi ayarlayamadığım bi fırın var eski yıllardan kalma davul fırın bilirsiniz hepiniz hatta bazen tırtıkladığım sömekleri bunda kurutup içiyorumda edible yapmak istiyorum. Bu fırınla göz kararı yapılabilir mi? Veya başka önereceğiniz yollar var mı ?

MasterOf

Kıdemli Üye
Beyler elimde dereceyi ayarlayamadığım bi fırın var eski yıllardan kalma davul fırın bilirsiniz hepiniz hatta bazen tırtıkladığım sömekleri bunda kurutup içiyorumda edible yapmak istiyorum. Bu fırınla göz kararı yapılabilir mi? Veya başka önereceğiniz yollar var mı ?
Davul firinda yapmanin bi yolu varsa yarin denerim moruk takip

El_Takashi

Kıdemli Üye
Benımde hasata 1 ay var , davul fırın var bende merak ediyorum davlumbaz kocaman yuvarlak ( yalnız süper yemek oluyor tam oldschool işi)

koala

tembel hayvan
beyler o fırınların ne yapacağı belli olmaz, sigara da fırında çok hassastır bi anda kaybedebilirsiniz. en iyisi bir adet fırın termometresi alıp başında oturup içerisinin derecesinden emin olmak şahsen ben oyle yapardım. 50 lira verilmeyecek para değil bu ürün sayesinde başka tatlıları da yaparsınız fırında rahat rahat

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ********* ***** ********* ******* *** ** ******** **** **** ******* ********* **********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • D DrNewMember:
    *** ****** ***** ********** *** hahahaha ***** ******** ***** ******** ***** ***** ***** ******** ********
  • muadip muadip:
    +1
  • Buotharikakokuyordostum Buotharikakokuyordostum:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ******** ****** ***** ** **** ***** ***** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** **
  • muadip muadip:
    ***** ******** hahahahahahahaha** hahahahahahahaha ****** ******** ****** ***** ** **** ***** ***** *****
  • S sefilzenci:
    ******* ** ****** ***** ********** ******** ** ****** ***** ******* ***** ******* ****** ******** ******
  • S sefilzenci:
    ****** ******* ******** ******** **
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    * hahahaha ***** ****** ******* ****** ****** ******** *** ********
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahaha* ***** ***** ******
  • P puslu77:
    +1
  • muadip muadip:
    **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******** *** **** ****** ****** ***** ******** ********* hahahaha** *** hahahaha* **** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ******** ****** ***** ** **** ***** ***** *****
  • P puslu77:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ********** ******* ********* *********