denetimli serbestlik yedim bir kaç sorum olucak yardım ederseniz sevinirim

oxygennN

Yeni üye
1 yıl denetim yedim beyler ertelemeyle vs. ikinci kağıt hala gelmedi o ne zaman geliyor? o kağıt gelmeden denetimli serbest. büroya gidip oradan başlatabilirmiyim gittiğim gibi ? ve birde toplam ne sıklıkla nerelere gideceğim tam süreleri nedir yani onu bilen yazabilirse çok iyi olur . hızlıca bitirmek istiyorum denetimi olanağı varmıdır ? biri 2 kere imza 2 kere seminere gidersin biter dedi ne kadar doğrudur ?

HackWolf

Yeni üye
Kankacım öncelikle geçmiş olsun mecbur tebligatı beklemen lazım senin işlemi başlatman gibi bir şey söz konusu değil eğer temiz verirsen sicil vs gibi şeyleri dert etmene gerek yok belki 5 yıl denetim alabilirsin yeni yasalar dolayısıyla.

M

MalrukLord

Guest
ilk gittiğinde oradaki danışman sana yıllık planı çıkartacak. konfernslar falan oluyor testleri de temiz vermen lazım tabi. yoksa uzar da uzar.

Hz.Niko

Yeni üye
İlk idrara cagıralacaksın bi kagıt gelecek 10 gün icinde amateme gel dicek bence sen erken git erken kurtulursun yani 10 günün bitmesini bekleme ince bi tüyo ayın 5 inde gidersen ilk idrar tarihin ayın 20 si olur yani ne zaman gidersen 15 gün ileri atar 3 kere idrar vereceksin bol su iç yogurt ye bira ic 10 günde de temizlersin kendini ben idrardan sonra 2 3 gün takılıp bol sıvı tüketerek temiz verdim hep idrar işin bittikten sonra seminerler var ilk 2 veya 3 seminerin bire bir hoca sana sorucak ters cevap verme psikolojime göre ders süresi Ayarlayacak sana 15 günde bir derse gireceksin sınıf arkadasların olacak derseleri dinliceksin imzanı atıp cıkacaksın 1 kere gelmeme hakkın var aklında bulunsun Sabırlı ol daha güzel günler icin bol su iç yogurt ye cigara icilen ortamdan bile uzak dur duman altıda cıkar

C

Cibril

Guest
1 yıl denetim yedim beyler ertelemeyle vs. ikinci kağıt hala gelmedi o ne zaman geliyor? o kağıt gelmeden denetimli serbest. büroya gidip oradan başlatabilirmiyim gittiğim gibi ? ve birde toplam ne sıklıkla nerelere gideceğim tam süreleri nedir yani onu bilen yazabilirse çok iyi olur . hızlıca bitirmek istiyorum denetimi olanağı varmıdır ? biri 2 kere imza 2 kere seminere gidersin biter dedi ne kadar doğrudur ?
Olay nasıl oldu kral bahseder misin ders alabileceğimiz yerler olabilir...

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Dostum öncelikle geçmiş olsun,ben iki sene süren dava sonrası denetim aldım ve bağlı olduğum amateme gidip memurla görüştüm yukarıda arkdslarinda söylediği gibi 10 gün içerisinde erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine:) idrar vermeye gittim,hasimlarimla karşılaştım orada sıkıntı oldu ve idrarı veremedim..daha sonra mahkeme kağıdı gelmeden bi gece yol aramasında aldılar beni karakolda kaldım sbah mahkeme şekli nöbetçi savcı vardı tutuklama.vermeden mahkemeyi ileri tarihe atti 15 gün sonra diğer mahkemeye girdim 1 sene 8 ay ceza verdi 5 sene suç tekrarından bıraktı fakat 5 yıl içerisinde en ufak uyuşturucu ile alakalı bir suçum olursa bunun cezasinida yatiricaklar bana..velhasilkelam demem o ki bu önemli bir olay,seminerleri kesinlikle kaçırmamalısın ve idrarida temiz vermeye bak şakası yok dandik birine denk gelirsin bir kere gitmezsin sıkıntı yapar kaçırma ve amatemde de suyuna git muhattap olacağın kisilerin..devlet her zaman 18 yaşında ağa,o alıcağını her türlü alır sen kendini kollamak zorundasın..

kush1925

Üye
kankam 2013 te falan polise yakalandım ancak mahkemesine çıkmam yaklaşık 1 yıl sürdü , 1 yıl sonraki mahkemede 5 dakika içinde denetimli serbestlik kararı verildi hakkımda. ardından kağıt geldi ve denetimli serbestlik binasına gittim orada plan program vs. çıktı 1 sene paşa paşa gittik geldik , arkadaşların söylediği gibi sana program verecek ona göre gideceksin. benim gittiğim sene ayda 1 den ayda 2 sefere çıkarmışlardı işten bin bir türlü yalanlarla gittim hep

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M merto1835:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ****** ****** ***** *** *** ***** *
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** ***** ***** hahahahahahahaha********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** hahahaha hahahaha** *** *** ***** ****** **** ****** ******* ***** *** **** ********** *** ******
    * ***** ********** ***** ******** **** ***** **** ******* *** ***** ********* ***** ****** ****** ***** ***** ********
    +1
  • M merto1835:
    **** *** *** ****** ********* ********** ********** ***** ********** ***** ******* ********** ***** hahahaha hahahaha** *** *** ***** ****** **** ****** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ********** **** ********* ***** hahahaha* *** ********** ****** * ** ***** ******** ** ******** ** ******* ****** hahahaha** hahahaha **** ****** * *** hahahaha ******** * *** ***** ***** ******** ***** **** hahahaha ***** ****** ********* ***** ********* ********* **** ******* **** ********* ********** *** ** ********* ** ******** ******* *** ***** **** ******
    +1
  • M merto1835:
    ******** *** **** ********** ****** ******* ******* *** hahahaha**** ****** *** ********** **** ********* ***** hahahaha* *** ********** ****** * ** ***** ******** ** ******** ** ******* ****** hahahaha** hahahaha **** ****** * *** hahahaha ******** * *** ***** ***** ******** ***** **** hahahaha ***** ****** ********* ***** ********* ********* **** ******* **** ********* ********** *** ** ********* ** ******** ******* *** ***** **** ******
  • M merto1835:
  • bandaleros bandaleros:
  • M merto1835:
    hahahaha *** ******* **** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • M merto1835:
  • M merto1835:
  • M merto1835:
  • bandaleros bandaleros:
    ******** hahahaha *** ******* ***** ***** * *** **** ****** ******** ****** ****** **** ******** ** * *** ****** ***
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** hahahaha
    ***** hahahaha ***** ******* hahahaha **** *
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******** ***** *** ******** ***** *** * * *** *** ****** ********* ******** hahahaha ******* ***** ******** ****** **** * **** ** **** *** hahahaha***
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ***** ** hahahaha ** *** ****** ******** ** ***** ****** ******* ******* *** *** ** **** *** ***** ******
  • M merto1835:
    M merto1835: ******** *** ** ***** ****** ******