Denetimli Serbestlik İdrar Hk. Yardım

elpatron

Yeni üye
Beyler selam, bundan bir süre kadar önce denetim yedim ve normal standartlardaki gibi idrar vermeye başladım. İkinci idrarımı 5 nisan da vermem gerekirken ben 5 mart diye anladım ve idrarı verdim. Hastanedeki görevli memur güzellik yapıp tamam bunu işleme alıyorum 19 nisanda gel son idrarını ver dedi. Bu gün yani 22 nisanda idrar verdim. Fakat 5 mart tarihinde aradaki uzun süreye güvenerek bir kereye mahsus 1 gr cigara içtim. 48 gün kadar bir süredir temizim. yalnız bu gün idrarım olduğunu unutup 2 tane gerica hap içtim, daha önce de bu şekilde gidip temiz verdiğim olmuştu. Şimdi sizlere iki sorum var, ilki bu geçirdiğim 48 günlük süreçte temizlenir miyim? (ağır işte çalışıyorum, aşırı terliyorum ve günde minimum 4-5 bira içiyorum.) İkinci sorum ise içtiğim gerica hap idrarımda çıkar mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ******** ****** **** ********* ********* ********* ***** ******* ******** ******* **** hahahaha**
    +1
  • kkush kkush:
    ********* ********* hahahaha* ** ****** ******
    +2
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ***** ********* *** hahahaha *** ****** hahahaha* ***** hahahaha ********* ***** ***** **** hahahaha* ** ******** ********** hahahaha ********** *****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** ********* ***** *** ******* ****** ******* ***** ********* hahahaha***** ******** ******* ******** ***** *** ****** **** ***** ***** **** ****** **** *********
  • istr istr:
    ***** **** ******* **** ***** ******* **** ********* ********* hahahaha* ** ****** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • istr istr:
    **
  • kkush kkush:
    ***** ******* *** ********** ********* hahahaha
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ***** hahahaha* ********* ***** ***
  • istr istr:
    **
    ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ********** ***** * ******* ******** ****** ********* hahahaha** **** hahahaha ******* ******** ********** ********* ********* ********* ***** ***
  • kkush kkush:
    ** ******* hahahaha *****
  • istr istr:
    * **** **** ********** ******** ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ********** ***** * ******* ******** ****** ********* hahahaha** **** hahahaha ******* ******** ********** **
    ***** ***** ******* ***** ******* *** ******** hahahaha***** **** hahahaha**** ******* ******* *** ********** ********* hahahaha
  • istr istr:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** *** ******** hahahaha**** **** hahahaha***** **********
    +1
  • istr istr:
  • istr istr:
    ******** ****** ******** hahahaha* ***** ******
  • istr istr:
    **
    ****** ***** hahahaha* ********* ***** ***
  • kkush kkush:
    ** ** *** **** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    **** ********** hahahaha** ***** ** ***** ***** ********
  • kkush kkush:
    ********* ***** ** ******** *** hahahaha *** ******* ********** ***** ***** ***** ****
    kkush kkush: ********* ***** ** ******** *** hahahaha *** ******* ********** ***** ***** ***** ****