Denetim ve bi kaç madde ile alakalı soru yardım pls

choco

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba ben yeniyim form da bir çok konu okudum ettim ama sormalıyım içimde kalıcak. Ben geçen sene yakalandım dosya 01 ocak ta başladı ve 3 tane testi verdim negatif olarak sonra ds memuruna gittigim de bana amatem kagıdı vererek gidip işememi söyledi. Gittim işedim negatif sorunsuz şekilde sonra psikolok görüşmelerim başladı ve o 3 görüşmeyi de yaptım. Şimdi sorum şu ben süpriz olanlar dan 1 tanesini vermiş oluyorum değil mi sene sonuna doğru 1 tane daha vericekmiyim ? Bir sorum daha olucak bu da bi etkinlik var orda kok mari lsd vs vs olucak en hızlı vucud dan hangisi çıkar ben hangisini takılmalıyım kafa cok fark etmiyor şuan temiz oldugum için her hangi biri olsa olur

bedevi

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba ben yeniyim form da bir çok konu okudum ettim ama sormalıyım içimde kalıcak. Ben geçen sene yakalandım dosya 01 ocak ta başladı ve 3 tane testi verdim negatif olarak sonra ds memuruna gittigim de bana amatem kagıdı vererek gidip işememi söyledi. Gittim işedim negatif sorunsuz şekilde sonra psikolok görüşmelerim başladı ve o 3 görüşmeyi de yaptım. Şimdi sorum şu ben süpriz olanlar dan 1 tanesini vermiş oluyorum değil mi sene sonuna doğru 1 tane daha vericekmiyim ? Bir sorum daha olucak bu da bi etkinlik var orda kok mari lsd vs vs olucak en hızlı vucud dan hangisi çıkar ben hangisini takılmalıyım kafa cok fark etmiyor şuan temiz oldugum için her hangi biri olsa olur

Adannabis

Yeni üye
Hayır olmuyorsun. Kişisel görüşmeler veya bağlı olduğun memur ile görüşmenin birinde eline kağıdı verip gönderecekler. Toplu seminer çıkışlarında kesinlikle verirler. Süpriz testi de sadece idrar ile değil kan alarak yapıyorlar.

Adannabis

Yeni üye
Ben denetimi çok zorladım ama daha spora avukat bir arkadaşımdan yardım aldım ve dosyayı yaktım. 2 yıl denetim sürecini yaşamadım ama mahkeme 10 ay ceza verdi. Sabıka kaydım, mahkemede ki halim vb durumlar ile HAGB aldım. Eğer sabıka temiz ise ve memuriyet vs gibi beklentin yoksa yak gitsin denetimi sonra kafana göre ne istiyorsan iç.

Adannabis

Yeni üye
Ben denetimi çok zorladım ama daha spora avukat bir arkadaşımdan yardım aldım ve dosyayı yaktım. 2 yıl denetim sürecini yaşamadım ama mahkeme 10 ay ceza verdi. Sabıka kaydım, mahkemede ki halim vb durumlar ile HAGB aldım. Eğer sabıka temiz ise ve memuriyet vs gibi beklentin yoksa yak gitsin denetimi sonra kafana göre ne istiyorsan iç.
HAGN almasan bile denetimli serbestlik (imza,kontrol) alırsın. En fazla 2 gün girdi çıktı yapılır cezaevine sonra hafta da 1-2 imzaya gidersin.

Kanka bir şey sorcam 10 ay ceza verip hagbyi nasıl veriyor 2 yıl altı olduğundan dolayı mı sicilli mi oluyorsun kısacası artık

Benimde sabıka kaydım temiz bro denetimi yaktım tebligat alcam davaya çıkcam bana ne olur sen ne durumdasın birde şuan hagb alalı ne kadar oldu hiç çağrıldın mı?

Adannabis

Yeni üye
Sabıka kaydınızın temiz olması gerekiyor. Durulmaya da mutlaka çıkın temiz giyinin pişman takılın. Bana özel değil genel dava kararları böyle. Evet siciliniz bozulur çünkü hapis cezası almış oluyorsunuz. İnfazınız erteleniyor HAGB işinde. 5 yıl içerisinde tekrar mahkeme yüzü görmemeniz gerekiyor.

Adannabis

Yeni üye
Benimde sabıka kaydım temiz bro denetimi yaktım tebligat alcam davaya çıkcam bana ne olur sen ne durumdasın birde şuan hagb alalı ne kadar oldu hiç çağrıldın mı?
Sabıka temiz ise sicili de dert etmiyorsan sıkıntı yapma. Benim gerekçeli kararı bile atarım sana emsal karar olarak çıkartırsın. Sonra denetim vs işi olmadığı için herhangi bir yere gitmiyorsun. Bir daha 5 yıl içinde paket olma yeter

Sabıka temiz ise sicili de dert etmiyorsan sıkıntı yapma. Benim gerekçeli kararı bile atarım sana emsal karar olarak çıkartırsın. Sonra denetim vs işi olmadığı için herhangi bir yere gitmiyorsun. Bir daha 5 yıl içinde paket olma yeter
Kanka bir yemin eder misin şimdi bu duruma paket olmamak ana şart olmak üzere hagb aldığında sicilin bozuluyor ama anladığıma göre tek sıkıntısı orda patlıyor onun dışında her şey düzgün gidiyor takılabilirim yani bu 7.yargı paketi hagb alanı etkilemiyor

Bro gerekçeli kararı ismin vs olmadan hiçbir şey olmadan kağıdı atar mısın dava sonucunu benimde avukat var tanıdık senle aynı süreci yaşıyıcam üni öğrencisiyim hagb vericek sicil temiz diye başka karar veremez zaten emsali bu dediğinin bende farkındayım ama 7.yargı paketine göre anladığıma göre denetim alan çağrılıyor denetimi yakan değil doğru değilmidir denetimi yakan zaten denetimsiz oluyor artık

Adannabis

Yeni üye
Bro gerekçeli kararı ismin vs olmadan hiçbir şey olmadan kağıdı atar mısın dava sonucunu benimde avukat var tanıdık senle aynı süreci yaşıyıcam üni öğrencisiyim hagb vericek sicil temiz diye başka karar veremez zaten emsali bu dediğinin bende farkındayım ama 7.yargı paketine göre anladığıma göre denetim alan çağrılıyor denetimi yakan değil doğru değilmidir denetimi yakan zaten denetimsiz oluyor artık
Evet denetim işi bitiyor. Yakmış oluyorsun tabirle. Son yargı paket durumundan haberim yok ama ben 10 ay önce yaşadıklarım. Biraz silme işlemi yapayım buradan atacağım mahkeme kararını da

Adannabis

Yeni üye
Kanka bir yemin eder misin şimdi bu duruma paket olmamak ana şart olmak üzere hagb aldığında sicilin bozuluyor ama anladığıma göre tek sıkıntısı orda patlıyor onun dışında her şey düzgün gidiyor takılabilirim yani bu 7.yargı paketi hagb alanı etkilemiyor
HAGB zaten hükümü ertelen anlamında. Sana cezayı veriyor ama durumuna kağıdına haline emsal kararlara göre HAGB uyguluyor. Bugün iş çıkışı halledip atacağım gerekçeli kararı

Adannabis

Yeni üye

Adannabis

Yeni üye
Ayrıca tam olarak 5 yıl 4 ay önce aynı suçtan denetime gittim onuda yapmadım ceza aldım. Bu sefer 2 gün girdi çıktı oldu açıl ceza evine sonra uyuşturucu denetimi değil de imza karakol işi ile cezanın infazını yaptım. 5-6 ay önce ceza alsaydım o dosya da önlem gelirdi HAGB alamazdım. O yüzden Antalya’ya ikamet aldrıdm o süre iyi uzadı. Şans pandemi olunca biraz daha zaman kazandım. 5 yıl dolunca sabıkadan düşürdüm. Babalar gibi mahkemeye çıktım pişmanlık yapıp böyle sıyırdım. Devlet memuru polis asker vb olmayacaksan korkma. İçeri hastalık olarak görüyorlar. Sende öyle davran

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Ayrıca tam olarak 5 yıl 4 ay önce aynı suçtan denetime gittim onuda yapmadım ceza aldım. Bu sefer 2 gün girdi çıktı oldu açıl ceza evine sonra uyuşturucu denetimi değil de imza karakol işi ile cezanın infazını yaptım. 5-6 ay önce ceza alsaydım o dosya da önlem gelirdi HAGB alamazdım. O yüzden Antalya’ya ikamet aldrıdm o süre iyi uzadı. Şans pandemi olunca biraz daha zaman kazandım. 5 yıl dolunca sabıkadan düşürdüm. Babalar gibi mahkemeye çıktım pişmanlık yapıp böyle sıyırdım. Devlet memuru polis asker vb olmayacaksan korkma. İçeri hastalık olarak görüyorlar. Sende öyle davran
Senin memleketinden geçerken bende patladım Ceyhan mistikta , köpek yakaladı, bende patlattım denetimi ayni şekil hagb aldım ama atladigin şey şu Ağustos ayında hagb kalkıyor şu dakikadan sonra dosyayı yaksan mahkeme her türlü Ağustostan sonra açılacak ve yediği ceza sicile işleyecek, yani bu işin tadı kaçtı .. ayık olun canınızı yakarlar genel konuşuyorum

Senin memleketinden geçerken bende patladım Ceyhan mistikta , köpek yakaladı, bende patlattım denetimi ayni şekil hagb aldım ama atladigin şey şu Ağustos ayında hagb kalkıyor şu dakikadan sonra dosyayı yaksan mahkeme her türlü Ağustostan sonra açılacak ve yediği ceza sicile işleyecek, yani bu işin tadı kaçtı .. ayık olun canınızı yakarlar genel konuşuyorum
Hagb kalkmıyor bro 8.yargı paketini düzenlediler kaldırcaz dediler sonra 8.yargı paketinde mart 2024 te kaldırmıyıcaz diye karar kıldılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Zorro Zorro:
  • D devilhunter:
    ***** ******** * ** ***** ****** ***** * ***** ***** ****** ******** ** * ********* ** hahahaha****
  • CaptainCook CaptainCook:
    ********* ***** hahahahahahahaha ******* **** *** ****
    +1
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    *** ** ******** ***** ** ****** **** ***** ********* ***** hahahaha* hahahaha *******
  • Zorro Zorro:
    ******* ***** ******** ********* hahahaha *** *****
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    ** * ****** ******** ********** ***** hahahaha *********
  • D devilhunter:
    **** hahahaha ******** ***** * ******* ** ******** ********** ****** ****** *********
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ** *** *** ******** ******* **** ****** hahahaha ******** ******* ******* *** ********* ****** ****** ** ******* ******* ***** ****** ***** ****** ******* *** ********* **** ***** hahahaha ********** ***** ** *** **** *** ***** **** ** *** *** *****
  • Zorro Zorro:
  • D devilhunter:
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ***** ******** ******** ********** *** ******* *** hahahaha hahahaha* ******* ********* ********* ***** **** *** ******* hahahaha ********* ***
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    **** *** ********** ********* **** ***** ****** ** ******** ***** ******* ******
  • Zorro Zorro:
    *** ****** ** ******** *** hahahaha* ** *** ******** hahahaha ****** **** hahahaha** ****** ******* ****** **** hahahaha* ******
  • spotify artist spotify artist:
    **** hahahaha hahahaha* hahahaha* **** ****** **** *** *** ***** hahahaha**********
  • spotify artist spotify artist:
    hahahahahahahaha
  • Zorro Zorro:
    ******** ******* hahahaha ***** hahahaha****** ****** *** ******** *** *** **** **** *** ******* **** **
  • E eagle54:
  • Zorro Zorro:
    Zorro Zorro: ******* *****