denetim hakkında yardım

dostlar merhaba öncelikle dumanınız bol olsun, bir konu hakkında net bilgiye ihtiyacım var.
ben geçen sene yakalattigim dalgadan dolayı denetime takıldım, 10 gun önce de denetim süreci başladı ilk idrarı verdim temiz çıktı ikincisi önümüzdeki çarşamba günü. bana 3 kere temiz çıkarsam dosyanın şubeden devam edeceğini orada da seminerlere katılacağımi söylediler sanırım 9 taneymis. ama şöyle bir durum var ben ekimin sonuna doğru yurtdışına çıkıcam ve periyodik olarak zaten max 4-5 toplantıya katilabilicem ve gerisine katilamicam o yüzden dosya gitmediğim için mahkemeye sevk edilecek.
şimdi ben de diyorum ki arkadaşta dalga var uzun süredir de içmiyorum ama hem ortamdan hem harmanliktan beni çok tetikliyor. şimdi içsem, çarşamba günü kirli çıksa benim için oluşturucagi en büyük sorun ne olur? 6ya uzaması dışında? çünkü zaten yurtdışına gideceğim için temiz işesem bile her türlü mahkemeye gidecek dosya? denetimli olanlar bana bı akıl verin düşün düşün çıkamadım işin içinden. zaten aylardır içemiyorum maddi ve bulamama sebeplerinden dolayi. çok iki arada bir derede kaldım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Artemis

Üye
sana tavsiyem içme temiz çıksın idrar yut dışına çık bir şey olmaz mahkemeye bahane sunarsın gidiş geliş biletin felan idrar pis çıkarsa kamu hizmeti yada açık ceza evi gibi yada yeniden denetim gibi şeyler oluyor

Artemis

Üye
kanka eskiden hemen çağırırlar genelde yeniden denetim başlardı ve uzatırlar dı birde şehir şehir değişiyor başka şehirde başka uygulama gören tanıdıklarım var ama şimdi pandemi felan muhabbetine seminer felan olmuyor çağırmıyorlar şimdi sen yurt dışına çıkarsan idrar temiz verip kışa doğru başlarsa seminer gitmezsin yırtarsın bir de seminere gitmeyeceğin geçerli bahanen var mahkeme ona göre karar verir

anladım kanka çok teşekkür ederim. bir sorum daha var ben ikinci idrardan sonra içersem 2 hafta içinde 3. teste kadar atılır mı vücuttan? dayanamıyorum nefsimle çok oynanıyor bu ara

Artemis

Üye
kanka illa içeceksen 2 hafta boyunca yoğurt süt peynir tüket olabildiğince yoğurt a aban her gün ye iç bunları bir kaç kez deneyenler oldu temiz verdiler başkasının idrarını kullananda var ama tehlikeli

Kullanici

Yeni üye
kanka eskiden hemen çağırırlar genelde yeniden denetim başlardı ve uzatırlar dı birde şehir şehir değişiyor başka şehirde başka uygulama gören tanıdıklarım var ama şimdi pandemi felan muhabbetine seminer felan olmuyor çağırmıyorlar şimdi sen yurt dışına çıkarsan idrar temiz verip kışa doğru başlarsa seminer gitmezsin yırtarsın bir de seminere gitmeyeceğin geçerli bahanen var mahkeme ona göre karar verir
Tek uyarı hakkın var buda ne demek oluyor okuma kurslarına yalnızca bir sefer katılmama oluyor pandemi de olsa seminerlere katılıyorsun il il farklılıklar gösterebiliyor mahkeme kamu davası açılmasının ertelenmesine deyip tekrar denetimli serbestlik müdürlüğüne gönderebilir ama ceza da verebilir hükmün açıklanması geri bırakıldı diye bir karar da çıkabilir hakimin insiyatifinde bu kararı aldıktan sonra tekrar yakalanırsan paketsin yeni yasalar uyuşturucuya vurmuyor cezanın 3/4ünü yatarsın
peki pis çıkarsa bu saydıklarınin uygulaması ne kadar sürer? yani o kadar dava vs var hemen uygulamaya başlarlar mi
Pis çıkarsa 3değilde 6idrar verirsin 2 idrar yani 28günlük periyotta hiç içmemişsen tek seferlik kullanımda 1haftada temizler ama zaten 1aya yakındır içmemişsin hiç riske atma idrarını temiz ver vaka sorumlun olacaktır ona danış o sana nasıl bir yol izlemen gerektiğini söyler

dostlar merhaba öncelikle dumanınız bol olsun, bir konu hakkında net bilgiye ihtiyacım var.
ben geçen sene yakalattigim dalgadan dolayı denetime takıldım, 10 gun önce de denetim süreci başladı ilk idrarı verdim temiz çıktı ikincisi önümüzdeki çarşamba günü. bana 3 kere temiz çıkarsam dosyanın şubeden devam edeceğini orada da seminerlere katılacağımi söylediler sanırım 9 taneymis. ama şöyle bir durum var ben ekimin sonuna doğru yurtdışına çıkıcam ve periyodik olarak zaten max 4-5 toplantıya katilabilicem ve gerisine katilamicam o yüzden dosya gitmediğim için mahkemeye sevk edilecek.
şimdi ben de diyorum ki arkadaşta dalga var uzun süredir de içmiyorum ama hem ortamdan hem harmanliktan beni çok tetikliyor. şimdi içsem, çarşamba günü kirli çıksa benim için oluşturucagi en büyük sorun ne olur? 6ya uzaması dışında? çünkü zaten yurtdışına gideceğim için temiz işesem bile her türlü mahkemeye gidecek dosya? denetimli olanlar bana bı akıl verin düşün düşün çıkamadım işin içinden. zaten aylardır içemiyorum maddi ve bulamama sebeplerinden dolayi. çok iki arada bir derede kaldım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürlerben idr

Tek uyarı hakkın var buda ne demek oluyor okuma kurslarına yalnızca bir sefer katılmama oluyor pandemi de olsa seminerlere katılıyorsun il il farklılıklar gösterebiliyor mahkeme kamu davası açılmasının ertelenmesine deyip tekrar denetimli serbestlik müdürlüğüne gönderebilir ama ceza da verebilir hükmün açıklanması geri bırakıldı diye bir karar da çıkabilir hakimin insiyatifinde bu kararı aldıktan sonra tekrar yakalanırsan paketsin yeni yasalar uyuşturucuya vurmuyor cezanın 3/4ünü yatarsın

Pis çıkarsa 3değilde 6idrar verirsin 2 idrar yani 28günlük periyotta hiç içmemişsen tek seferlik kullanımda 1haftada temizler ama zaten 1aya yakındır içmemişsin hiç riske atma idrarını temiz ver vaka sorumlun olacaktır ona danış o sana nasıl bir yol izlemen gerektiğini söyler
Ben 2 günde temizlerdim idrarı. Kimyasal ictigim halde hemde. Sen 3 4 gün öncesinden idrar sökücü ve yogurt ile temizleyebilirsin idrari. Baskasinin idrari dedigin olay basında guvenlik dikiliyot işerken. Girme o topa. 2 defa denetim yaktım. Birinde ikna ettim hakimi sildi denetimi. Birinin sonucunu bekliyorum. Ama 3 gün de çıkıyor idrarindan kanindan ictigin maddenin kalıntısı. Kıl tüy den 6 ayda çıkmıyor. Fakat idrar ve kan dan 3 günde cikartabilirsin. Coguna katilipta son biracina katilmadiginda yurt disina çıktığını ispatla hakim anlayisla karsilatacaktir.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka ekmek su değil bu içme niye inat ediyorsun az hakim ol kendine bukadar büyütülecek bişey değil

Mezarcı

Yeni üye
Kanka ben her idrarı verdiğim gün ve sonraki gün içiyordum. Komple bırakmana herek yok. Yada baskasına işet şırınga ile işediğin yere bas

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********