DENETİM AMATEM TEST

666

Yeni üye
Merhaba 6 adet test verp amatemi bitirdikten sonra denetimli serbestlik hasanpaşaya yönlendirildim. ilk görüşmemi yaptım ve bir co takıldım ve şu an yaklaşık 20 günüm var. Eğer diğer görüşmemde süpriz test isterler mi? Eğer isterseler bu gün temizlenmeye başlarsam 20 günde temizlenme ihtimalim nedir? Temizlenme sürecini hızlandırıcak ne varsa yapmaya hazırım.. Biraz badtripkolik oldum şu an, içinizi kararttıysam özür diliyorum..

vedat3434

Yeni üye
Tecrube
Dr karsinsin da sorulara sacma sapan cvp verenler sen bir numune ver diyolar bu goruntuden belli olan bir durum

volkan0658

Yeni üye
Aynen kardeşim baygın ve yıkık gitme düzgün cevaplar ver sıkıntı yok ama diğer türlü ufak bı belirtide gönderiyorlar teste

666

Yeni üye
Eyvallah hocam teşekkürler. Peki şu temizlenme sürecini 20 güne indiricek şeyler var mıdır ?

leavemealone

Yeni üye
Merhaba 6 adet test verp amatemi bitirdikten sonra denetimli serbestlik hasanpaşaya yönlendirildim. ilk görüşmemi yaptım ve bir co takıldım ve şu an yaklaşık 20 günüm var. Eğer diğer görüşmemde süpriz test isterler mi? Eğer isterseler bu gün temizlenmeye başlarsam 20 günde temizlenme ihtimalim nedir? Temizlenme sürecini hızlandırıcak ne varsa yapmaya hazırım.. Biraz badtripkolik oldum şu an, içinizi kararttıysam özür diliyorum..
rahat ol dostum temizsin

• Like
Tepkiler: 666

A.c.a.b

Üye
Eyvallah hocam teşekkürler. Peki şu temizlenme sürecini 20 güne indiricek şeyler var mıdır ?
Arkadaşım hasanpaşada yüzde yüz sürpriz idrar yapıyorlar .
Yorum atan arkadaşlar yanlış yönlendiriyor göte gelirsin dikkat et . Sadece seminer günleri takıl aeminerden çıktıktan sonra bu bir .
İkincisi detoksfit diye bir ürün var onu alıyosun içinde bir sürü yeşillik var onu içiyosun .
İdrar vermeden önce bol su ve B vitamini içiyosun çişi veriyosun .
Ayrıca 20 gün var diyorsun yorum stan arkadaşlar 10 günde idrardan çıktığını söylemiş hem sağlıkçı hem müpto bir kankanız olarak o yorumu yazanlar işine baksın diyorum .

Bedavadan dosyan kapanır ve siciline işlenir sürprizde patlarsan bilgin olsun.

harmangenc

Kıdemli Üye
Yorum atan arkadaşlar yanlış yönlendiriyor göte gelirsin dikkat et . Sadece seminer günleri takıl aeminerden çıktıktan sonra bu bir .
İkincisi detoksfit diye bir ürün var onu alıyosun içinde bir sürü yeşillik var onu içiyosun .
Ayrıca 20 gün var diyorsun yorum stan arkadaşlar 10 günde idrardan çıktığını söylemiş hem sağlıkçı hem müpto bir kankanız olarak o yorumu yazanlar işine baksın diyorum .

ilk seferde dosya kapanırsa sicile işleniyor mu kanka? HAGB kararı da çıksa sicile işlenir mi

ve 10 günde temiz çıktığına dair çok hikaye duydum bu nasıl olabilyor sağlıkçıysan merak ettim kankam

bir de son olarak sormak istediğim soru sen toplamda kaç kez sürpriz idrar yaşadın denetim sürecinde

A.c.a.b

Üye
ilk seferde dosya kapanırsa sicile işleniyor mu kanka? HAGB kararı da çıksa sicile işlenir mi

ve 10 günde temiz çıktığına dair çok hikaye duydum bu nasıl olabilyor sağlıkçıysan merak ettim kankam

bir de son olarak sormak istediğim soru sen toplamda kaç kez sürpriz idrar yaşadın denetim sürecinde
Şimdi zaten senin içinde bulunduğun durum HAGB. Yani diyo ki devlet sana kardeşim takılma 1 yıl biz seni denetlicez . İşlem sonunda problem yoksa 5 yıl bıyunca da aynı suçtan gelmezsen dosyanı kapatıcaz .
Ama sen seminer sürecinde sürpriz idrarda kirli verirsen anında dosyan kapanır ve hafb iptal edilir . Ceza alırsın ve siciline işler . Çünkü hükmün açıklanmasını geri bırakmış adamlar ve sen de bu hükümlere uymayıp kirli işemişsin yani istenen koşulları sağlamamışsın .

Thc nin vucuttan cıkması herkeste aynı zaman süresinde olmaz . Şöyle dğşğn iki kişi aynı yemeği yiyo birisi kilo alıyo diğeri fit . Herkesin metabolizması farklıdır . Tıp matematik gibi değil birinde 10 günde çıkar birinde 30 günde . Ama 20 gün gayet yeterli bi süre ekstradan bişey yoksa .

Seminere gidene kadar lasix tablet alıp her gün 1 er tane içebilirsin ayrıca .

harmangenc

Kıdemli Üye
Şimdi zaten senin içinde bulunduğun durum HAGB. Yani diyo ki devlet sana kardeşim takılma 1 yıl biz seni denetlicez . İşlem sonunda problem yoksa 5 yıl bıyunca da aynı suçtan gelmezsen dosyanı kapatıcaz .
Ama sen seminer sürecinde sürpriz idrarda kirli verirsen anında dosyan kapanır ve hafb iptal edilir . Ceza alırsın ve siciline işler . Çünkü hükmün açıklanmasını geri bırakmış adamlar ve sen de bu hükümlere uymayıp kirli işemişsin yani istenen koşulları sağlamamışsın .

Thc nin vucuttan cıkması herkeste aynı zaman süresinde olmaz . Şöyle dğşğn iki kişi aynı yemeği yiyo birisi kilo alıyo diğeri fit . Herkesin metabolizması farklıdır . Tıp matematik gibi değil birinde 10 günde çıkar birinde 30 günde . Ama 20 gün gayet yeterli bi süre ekstradan bişey yoksa .

Seminere gidene kadar lasix tablet alıp her gün 1 er tane içebilirsin ayrıca .
teşekkürler kanka peki kaç kez sürpriz idrar yaşadın toplamda

kralkobraa

Kıdemli Üye

detoksfit yerine lasix alması daha iyi olmaz mı sabah uyanınca 1 tane test verene kadar 3-4 litre su içse bide testten 30dk önce 1 tane daha lasix içse tertemiz çıkar bu yöntemi bir çok arkadaş denedi hepside temiz çıktı kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ******** ******
  • A ax-b:
    *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** hahahaha** ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    **** ****** ****** **** ******* * ****** ********* ******* hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • F Flair:
    ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** **** ***** ** ***** ***** *** **** ******* ****** ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • F Flair:
    hahahaha hahahaha* * ***** ******** **** ****** **********
  • F Flair:
    * **** **** hahahaha *** *****
  • F Flair:
    *** hahahaha** ******** **** ******* ***** **********
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ****** ** ** ******** **** *** ***** ********* ******** ****** ***** *********
  • bandaleros bandaleros:
  • S Suyyss:
    ******* hahahaha
  • S Suyyss:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ********** *** ********** ****** *** ****** **
    kokokoco kokokoco: ****** ********** *** ********** ****** *** ****** **