Degerlendirme

spevr999

Yeni üye
Bitki 3 aylık neredeyse dışarıda bakıyorum sadece sıvı solucan gübresi kullandım eğitim verilmemiş ciceklenmeye ne zaman girer başka gübre almayı düşünüyorum çiçeklenme döneminde öneri bekliyorum güneşi gün boyu alıyor vantilatör var esinti yapıyorScreenshot_20240628_232440_Gallery.jpg

John Snow

Doktor
Niye olmayacağını söyleyeyim sana kullandığınız saksıdan tut da içine koyduğum toprağa kadar olmaz Bir de kaç saat ışık görüyor nerede ışık görüyor

spevr999

Yeni üye
Niye olmayacağını söyleyeyim sana kullandığınız saksıdan tut da içine koyduğum toprağa kadar olmaz Bir de kaç saat ışık görüyor nerede ışık görüyor
Kanka akşam çekmişim fotoğrafı mormal değil mi akşam güneş mi olur üstü acik güneş tepesine vuruyor olmayan şeyi niye soyliyim

John Snow

Doktor
Bakalım kanka ilk deneyimim zaten attım tutunca besledim saksıya yarın alcam 15 lt potasyum yüksek olan bir gübre denicem azota ihtiyacı kalmamış sanırım biraz okudum
Güzel kardeşim senin bana kullanacağın ana başlıkları söylüyorum

Bez saksı

Biobiz light mix Toprak

Grow gübresi bioabiz

Blom gübresi

Topmax gübresi

Calmag

pH metre

Suyun pH deheri 6.5

Harika bir ışık alman gerekiyor o olmaz öle

Bu yazdıklarım senin yarana derman olur

John Snow

Doktor
Yazıyor mu uzerinde nasıl kullanıldıkları
Bir litre suya maksimum ikişerli milim ekliyorsun hepsi için kullanım aynı hepsini karıştırarak veriyorsun sadece calmak hariç

Calmag ise boş sulamada yaparken 1 litreye en fazla 1,5 2 milim ama sen 2 milim üzerinden git çünkü senin bitkinin gelişime ihtiyacı var

Yani sonuca varacak olursak evet hepsini 2 milim olarak kullanıyorsun litre başına çok iyi bir ışığın olduğu zaman bir buçuk ay sonra hasat alırsın bugünden itibaren söylüyorum iyi de bir hasat alırsın

John Snow

Doktor
Şimdi ışık var ben de bir tane ama üzeri açık mekanın üzeri acik kapatsam hava gelmez ışığı nasıl kullanabilirim
Kardeşim ne mekanını gördüm ne ışığını nereye asacağını ne de ışığının batını gücünü hiçbir şeyini bilmiyorum sana yardımcı olurum ama önce benim sana yazdığım mesajları beğen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
    +1
  • K koraybitki9:
  • K koraybitki9:
  • K koraybitki9:
    ** ***** ****** *** ***** ***** ***** ***** **** **** **
  • Night owl Night owl:
    ********** ** ***** ** ******* ** ** ****** ****** ** *** ****** ****** **** ******
    +1
  • happyworld happyworld:
  • happyworld happyworld:
    **** ******* ***** ******** ******* hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ********** ******** *** ********* ** ***** *** ** ****** **** ****** * ***** ***** *******
  • Night owl Night owl:
  • K koraybitki9:
    **** ***** **** ** ** hahahaha
  • happyworld happyworld:
    hahahaha* **** ******** ****** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** ****** ** **** **** ******** ******* *** *** ***** ********* hahahaha* **** ******** ****** *********
  • happyworld happyworld:
    ********** ******** *** ********* ** ***** *** ** ****** **** ****** * ***** ***** ******* ******** ********** ******* ********** ********** ******* ********* ******* ********* ******* **
  • happyworld happyworld:
    ****** ***** ****** ** **** **** ******** ******* *** *** ***** ********* ********** ***** hahahaha* hahahaha* hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    +1
  • happyworld happyworld:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ** ******* ***** hahahaha* ***