Degeneticadan ilk tohumumu alıyorum.

12gaugekebab

Yeni üye
Öncelikle selamün aleyküm hepinize , Az önce 5 adet Hindu Kush tohumu sipariş ettim. Siparişinizin tamamlanması için banka transferi olarak Ödeme yapın diyor . Ödemeyi tam olarak nereye yapıyoruz ? Ve bu platformdan daha önce alışveriş yapanlar olduysa sipariş sürecinin nasıl geçtiğini anlatabilir mi ? Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.

CahilKush

Doktor
Auto derken autoflower ı kastettiğini anladım da photo nun ne demek olduğunu bilmiyorum
Kanka 2 tip genetik mevcut biri autoflowering yani otomatik çiçeklenen biri photoflowering sen ışık periyidun da değişiklik yapınca girer çiçeğe ve genelde hasat süreleri 4 ayı bulur ve daha somekli daha thc li bitkin olur ha tabi birde daha büyük ilk sefer için auto almani tavsiye ederim. Ama alirken seçtiğin tohum un özelliklerinde Flowering kısmında auto yazdığına emin ol.

12gaugekebab

Yeni üye
Kanka 2 tip genetik mevcut biri autoflowering yani otomatik çiçeklenen biri photoflowering sen ışık periyidun da değişiklik yapınca girer çiçeğe ve genelde hasat süreleri 4 ayı bulur ve daha somekli daha thc li bitkin olur ha tabi birde daha büyük ilk sefer için auto almani tavsiye ederim. Ama alirken seçtiğin tohum un özelliklerinde Flowering kısmında auto yazdığına emin ol.
Autoflower aldım. Thc ve hasat gramı pek umrunda değil doğruyu söylemek gerekirse. Sırf tek seferliğine mahsus denemek amaçlı düşünüyorum. Ormanın bi köşesinde guerilla grow ile kısa sürede halletmeyi umuyorum.

CahilKush

Doktor
Autoflower aldım. Thc ve hasat gramı pek umrunda değil doğruyu söylemek gerekirse. Sırf tek seferliğine mahsus denemek amaçlı düşünüyorum. Ormanın bi köşesinde guerilla grow ile kısa sürede halletmeyi umuyorum.
Outdoor yapacaksın güzel ama bitkiye iyi bak ve güzel hem güvenli hem ışık alan biryer yere yap sen özellik kısmından bakip emin ol orada auto yazdığına ve wp den de belirt auto istiyorum yoksa haber verin başka auto seçerim diye

higthead

Jolly Green
Outdoor yapacaksın güzel ama bitkiye iyi bak ve güzel hem güvenli hem ışık alan biryer yere yap sen özellik kısmından bakip emin ol orada auto yazdığına ve wp den de belirt auto istiyorum yoksa haber verin başka auto seçerim diye

Brom aynı şeyi 1 hafta once blue dream lerımı alırken yaptım.%0 kere automu dedım eger photo yollucaksanız yollamayın auto ne varsa soyleyın pahalı veya ucuz farketmez secım yapım dedım.50 kere sormama ragmen autodur efendım cevabı aldım.=)

Bence sıparıs verırken sormak en guzelı.Aksi durum oldugunda screenshot atıp sıze sormustum denılebılır=)

12gaugekebab

Yeni üye
Bu arada fikrimi değiştirdim ve northen lights almaya karar verdim. Wp dan da adama böyle hem ingilizce hemde türkçe yazdım. Yanıt bekliyorum20210311_210145.jpg

12gaugekebab

Yeni üye
kanka ben 6 ay önce degeneticadan auto nl aldım. açıkçası hiç memnum kalmadım. auto blue dream ve auto jack herer aldım yine degeneticadan. onlar gayet iyi. bilgin olsun.
Araştırdığım bikaç bilgiye göre northen lights soğuğa dayanıklı bi türmüş. Guerilla grow yapacağım nokta da yüksek rakımlı bi yer.

12gaugekebab

Yeni üye
Tohumlar tarafıma sıkıntısız ulaştı
6 adet göndermişler Aralarından birkaçı küçük. Çimlenicekmi diye birini şuan ıslak peçeteye koydum bekliyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C Cptmywe:
  • L lavrens33:
  • C Cptmywe:
    *** * ******* hahahaha* **** hahahaha*****
  • P Peçetedelensperm:
    ****** ***** hahahaha ** hahahaha **** ******
  • L lavrens33:
  • M Mamba70:
    ********* ******** ********* ***** **** ******** ********* ****** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******** ****** ***** ***** hahahaha*** ****** ***** hahahaha ** hahahaha **** ******
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • P Peçetedelensperm:
    hahahahahahahaha ********* ********** ********* ******* **** *** ** hahahaha
  • M Mamba70:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ******* **
  • M Mamba70:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha ****** **
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • M Mamba70:
  • C Cptmywe:
  • C Cptmywe:
    +1
  • M Mamba70:
    ********** ** *** **
  • C Cptmywe:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ** **** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Tarzan450 Tarzan450:
    *** ****** ******* **** ***** ********** ** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ****** ******** ***** **** ***** ***** hahahaha**** ** *** **
  • I ıssızmüptezel:
  • I ıssızmüptezel:
    hahahaha *** ** ********** ** ********** ****** hahahaha **** ******** hahahaha** ******* **** *** *** ** ****** ******
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ******* ****** ********* *** ** ***