Deepweep Geniş Çaplı Bilgi

Yarasaabi

Yeni üye
Selamlar arkadaşlar her birinize merhaba,

Bir süredir üzerinde araştırma yaptığım deepweep konusu hakkında bolca bilgiye ihtiyacım var.
Forumdaki bütün sayfaları inceleme rağmen yeterince algılayamadım.
Umarım vakti ve bilgisi olan bir arkadaşımız beni aydınlatabilir.
Tahmin edebileceğiniz üzere lsd temin etmek istiyorum.
Telefon veya bilgisayar üzerinden nasıl işlem yapmalıyım hangi işlemleri izlemeleyim.
Kurulması gereken tor browser'ı nasıl indirebilirim indirdikten sonra başka bir işlem yapmam gerekiyor mu ? 
Şimdiden minnettarım çok teşekkürler.
Sağlıcakla kalın.

deli34

Yeni üye
Cvp: Deepweep Geniş Çaplı Bilgi

Yarasaabi' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar her birinize merhaba,

Bir süredir üzerinde araştırma yaptığım deepweep konusu hakkında bolca bilgiye ihtiyacım var.
Forumdaki bütün sayfaları inceleme rağmen yeterince algılayamadım.
Umarım vakti ve bilgisi olan bir arkadaşımız beni aydınlatabilir.
Tahmin edebileceğiniz üzere lsd temin etmek istiyorum.
Telefon veya bilgisayar üzerinden nasıl işlem yapmalıyım hangi işlemleri izlemeleyim.
Kurulması gereken tor browser'ı nasıl indirebilirim indirdikten sonra başka bir işlem yapmam gerekiyor mu ? 
Şimdiden minnettarım çok teşekkürler.
Sağlıcakla kalın.
kanka merhabalar;

Ben 5 senedir yurt dışında yaşıyordum ve alışverişi genel olarak internetten yapıyodum Türkiye'de de yapıyorum ama her zaman değil tabi kanka, kanka LSD siparişi düşünüyorsan , marketler var mesela agartha market ya da ne biliyim şu an NamesteLSD diye bir kanal var kanka adamlar türkiye içi gönderiyor direk normal piyasaya göre pahalı yani deepweb piyasasına göre baya pahalı ama işte gümrük tribi olmadan rahatça geliyordur kanka , telefonla olucak iş değil kanka bilgisayar üstünden tor browser download yazıyosun tabi kanka bunun için VPN de alman gerekecek tabi ücretsiz vpnler de var ip'ni tamamen gizli tutman lazım kanka şimdi buraya kadar geldikten sonra sana bitcoin cüzdanı lazım olacak ben cüzdan olarak Ledger wallet Nano S kullanıyorum kanka, çünkü yüksek güvenlikli bu arada bu ürünü kapalı kutu olarak da satıyoruzda ayrıyetten şimdi buraya kadar tamamsa kanka bir de bitcoin satın alman gerekiyor onuda akbank ya da papara hesabından btcturk.com.tr 'den direk alabilirsin kanka sonra da bitcoini işte Ledger wallet cüzdanın varsa , oraya atabilirsin yoksa da direk ordan geçiş sağlayabilirsin bu LSD almayı düşündüğün satıcıya kanka yani takıldığın bi konu olursa yaz yardımcı olmaya çalışırım kanka  :)

Yarasaabi

Yeni üye

Dostum çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler ışığında deneme yaptıktan sonra tekrar yazacağım buraya takıldığım bir nokta olursa.
Çok sağol teşekkür ederim.

deli34

Yeni üye

Yarasaabi' Alıntı:
Dostum çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler ışığında deneme yaptıktan sonra tekrar yazacağım buraya takıldığım bir nokta olursa.

Rica ederim , önemli değil kanka her zaman yardımcı olmaya çalışırım darkweeb hakkında :)

Falanfilam

Yeni üye

deli34' Alıntı:
Yarasaabi' Alıntı:

Rica ederim , önemli değil kanka her zaman yardımcı olmaya çalışırım darkweeb hakkında :)

Kanka ben deepwebden 20 gün once asit siparisi verdim 30 40 gunde geliyo diyolar kanka bu mektup benim direk posta kutumama mı gelcek banka borcu gibi yoksa ptt yi aramam falan mı lazım

AnilHigh

Yeni üye
namaste nin linki bu 
Products - NamasteLSD - the High Quality way

ama nasıl para yükleneceğini çözemedim. Biraz ingilizcen varsa üye olduktan sonra support kısmından ticket atabilirsin cevap veriyolar. Hiç alışveriş yapmamama rağmen bana bile birçok kere cevap verdiler. Yalnız ben artık alamam çünkü pazartesi içicilikten mahkemem vardı 1 yıl 8 ay yedim. Cezam 5 sene ertelendi eğer bir olaya karışırsam cezaevine atarlarmış.

Türkiye içi gönderim gerçekten de pahalı ama hızlı bir şekilde gelir 14 euro tanesi. Yurtdışı gönderimli aldığın zaman 8 tanesi 21 euro oluyor ki çok çok uygun deepwebe göre bile.

deli34

Yeni üye

Falanfilam' Alıntı:
deli34' Alıntı:

Kanka ben deepwebden 20 gün once asit siparisi verdim 30 40 gunde geliyo diyolar kanka bu mektup benim direk posta kutumama mı gelcek banka borcu gibi yoksa ptt yi aramam falan mı lazım

Kanka selamlar ;

Kanka nerden sipariş verdin tomandjerry felan mı tomandjerry ise eğer şu an postalarda yoğunluk vardır yılbaşı olduğu için bence 1 haftaya felan en geç senin posta kutunda olur kanka, çünkü LSD'leri mektup olarak gönderiyorlar oda senin direk posta kutuna giriyor diye düşünüyorum kanka

deli34

Yeni üye
Bu arada TR'de domestic yani şehir içi sigara gönderen Url mevcutsa paylaşırsanız sevinirim , NamesteLSD varya mesela domestic shipping buda vardır illa diye düşünüyorum bende growa başlıyorum yakın zamanda ama nasıl olacak o 3 ay harmandalı oynayarakta geçeremeyiz öyle değil mi  :D varsa lütfen paylaşın urlyi kankalar

Falanfilam

Yeni üye

deli34' Alıntı:
Falanfilam' Alıntı:

Kanka selamlar ;

Kanka nerden sipariş verdin tomandjerry felan mı tomandjerry ise eğer şu an postalarda yoğunluk vardır yılbaşı olduğu için bence 1 haftaya felan en geç senin posta kutunda olur kanka, çünkü LSD'leri mektup olarak gönderiyorlar oda senin direk posta kutuna giriyor diye düşünüyorum kank
Aynen kanka tom and jerry yılbaşına yetişir umarım

deli34

Yeni üye

Falanfilam' Alıntı:
deli34' Alıntı:
Kanka selamlar ;

Kanka nerden sipariş verdin tomandjerry felan mı tomandjerry ise eğer şu an postalarda yoğunluk vardır yılbaşı olduğu için bence 1 haftaya felan en geç senin posta kutunda olur kanka, çünkü LSD'leri mektup olarak gönderiyorlar oda senin direk posta kutuna giriyor diye düşünüyorum kank
Aynen kanka tom and jerry yılbaşına yetişir umarım

Yetişir inşallah kanka

JointSmoke

Yeni üye

AnilHigh' Alıntı:
namaste nin linki bu 

ama nasıl para yükleneceğini çözemedim. Biraz ingilizcen varsa üye olduktan sonra support kısmından ticket atabilirsin cevap veriyolar. Hiç alışveriş yapmamama rağmen bana bile birçok kere cevap verdiler. Yalnız ben artık alamam çünkü pazartesi içicilikten mahkemem vardı 1 yıl 8 ay yedim. Cezam 5 sene ertelendi eğer bir olaya karışırsam cezaevine atarlarmış.

Türkiye içi gönderim gerçekten de pahalı ama hızlı bir şekilde gelir 14 euro tanesi. Yurtdışı gönderimli aldığın zaman 8 tanesi 21 euro oluyor ki çok çok uygun deepwebe göre bile.

Kanka site yuzundenmi yakalandin stealth yokmuydu

JointSmoke

Yeni üye

MupezelSamet' Alıntı:
AnilHigh' Alıntı:
namaste nin linki bu 

Kanka dediğin siteye baktım türk arkadaşıda gördüm fakat yorum falan hiç bisi yok daha önce alışveriş yapılmamış tokatçı olabilir o yüzden önermem

Kanka bayagi adamin bi suru sosyal forumlari falan var ben bayagi derinden arastirdimda adamin redditti falan var yani yorumlayan cok kisi var ben bi deniycem tokatci olursa haber veririm olan 56 liraya olsun kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
    A active661: ***