DeepWeeb Güncel Esrar Alabileceğimiz Market

Pandaman gayet güzel özetledi bence son yorumunda iyice oku

oo pandaman da buradaymış,

ama sorumun cevabı son yorumunda yok ne yazıkki

o halde ben pandaman a bir soru soruyayım :

dostum ukweedshopdan ptt ile almayı düşünüyorum, tr içi oldugu için sıkıntı çıkıyor mu?
ve ürünlerin kalitesi nasıl? yani dreade son yorumlarından birinde kendilerini geliştirdiklerinden bahsetmişsin ama önceki yorumlarında da shake yolladıklarını demişsin :D

güvenip alışveriş yapak mı yapmayak mı :D

sevgili pandaman cevabını bekliyorum

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Sana da hak veriyorum tabiki türkiyedeki fiyatlara bakınca oradaki fiyatlar insanın aklını çelmekte birebir. Ben cannazon sitesinden vermiştim siparişi bu aralar baya popüler deepwebte. Satıcının adı tonystarkweed i 30gr 900tl ingiltereden. Bu fiyatı görünce direk balıklama atladık tabiki. kendimizi avrupa birliğinde sandık sanki gümrük kontrolü olmayacakmış gibi paket olduk. dediğim gibi tek temennim siparişi verdiğim adreste en ufak bir illegal buluntu olmamasıydı yoksa işin boyutları çok farklı olacaktı. neyseki idrar kontrollerim yakında bitecek ama seminer ve adli kontrol şartı 1 sene devam ediyor.
Kanka link paylaşmak serbest mi bilmiyorum ama bendeki white house market linki bu :

Ama duckduckgo' ya white house market onion links yazarsan yönlendirme yapıyo.
Drop-off işi de şöyle eleman ıssız bi yere bırakıyo (tuvalet olur bi parkın ücra bi köşesi olur ya da yıkık bir ev olur ) bıraktığı yeri tarif ediyo sen gidip alıyosun. Havası alınmış koku geçirmez ambalaj kullanmış görünce şaşırdım :) Fotosunu atarım akşam. Bu arada 5 gr a 1 gr da türk sigarası hediye vermiş :) Üstünde thc leri bile yazıyodu. Türkiyede aranan kan bulunmuştur sigara için. :)
o
Kanka 5 gr kalashnikov 0,56 küsür xmr biz ona 0,57 xmr diyelim. Şimdi bittürkte xmr 1200 lira yazıyo, 0,57 xmr 684 lira yapıyo. Ayrıca bittürk xmr gönderimi için 0,04 xmr komisyon alıyo bu da 48 lira yapıyo. Toplamda 732 liraya gelmiş oluyo 5 gr maalesef.
Binance xmr için şu an 1000 lira fiyat yazmış 0,57 xmr 570 lira yapıyo ama binance ne kadar gönderim komisyonu alıyor onu ben de daha denemedim o yüzden bilmiyorum. Muhtemelen binance da 0,04 xmr komisyon alıyodur diye tahmin ediyorum. O da 48 lira desek 618 e gelmiş oluyo. Yalnız binance papara üzerinden para yatırırken %1 komisyon alıyo yani 5 lira daha ekle ona. :) 625 liraya 5 gr oluyo. Ulan 1 ay önce LSD siparişi verirken 620 den xmr almıştım ya :(

Kanka binance ' ın hesap onayı daha kısa sürüyo bittürkten. Ama direk tl ile xmr alamıyosun bitcoine çevirip alabiliyosun.
IMG_0030.JPG

original fotoğraf (23.02.2021)
kankalar işinize karışmak gibi olmasın ama bunla uğraşılırmı ben 5.2 yada sabit 5.3 bu ikisi gelir bublegum 750 alıyorum istanbuldan 3 dumandan fazlasınıda alamıyorsun bunla uğraşmaya değmez kendinizi boşyere uğraştırıp riske atmayın çekirge 1 zıplar 2 zıplar 3 te nanayı yer demedi demeyin zaten çokta bi fiyat farkı yok girdiğiniz sıkıntıya değmez

ama arasanız o fiyatlarada bulursunuz sadece bu kadar iyi olurmu onu bilmem ama mari var yani o fiyatlara emin olabilirsiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

lj34

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar, birşey sormak istiyorum. ukweedshop denen arkadastan drop off alışveriş yaptım. ilki gayet iyiydi ama 2.sinde yapamadım. gittiğim noktada birisi zulayı patlatmış. ukweed e malzemeyi alamadıgıma dair fotolar gönderdim ve mesaj yazdım. inceleyip dönüş yapacagım dedi ama hala bekliyorum. anlaşma sayfasında parayı serbest bırak, dispute, complete,finalized, cancel gibi seçenekler var. Af zamanı uzatılabiliyor diye bir yazı da okudum. ne yapmam gerekli.... ??? para iadesi alma şansım var mı bu saatten sonra. veya anlaşamadık seçeneğini mi kullanmalıyım. bilen birisi yardımcı olabilirse cok memnun olurum. teşekkürler

osku

Yeni Üye
o

Ekli dosyayı görüntüle 6609

original fotoğraf (23.02.2021)
kankalar işinize karışmak gibi olmasın ama bunla uğraşılırmı ben 5.2 yada sabit 5.3 bu ikisi gelir bublegum 750 alıyorum istanbuldan 3 dumandan fazlasınıda alamıyorsun bunla uğraşmaya değmez kendinizi boşyere uğraştırıp riske atmayın çekirge 1 zıplar 2 zıplar 3 te nanayı yer demedi demeyin zaten çokta bi fiyat farkı yok girdiğiniz sıkıntıya değmez

ama arasanız o fiyatlarada bulursunuz sadece bu kadar iyi olurmu onu bilmem ama mari var yani o fiyatlara emin olabilirsiniz :)
O kanalda bana yardımcı olur musun

Ü

Üye silindi 14517

Guest
O kanalda bana yardımcı olur musun
kardeşim öncelikle hoşgeldin diyelim. burda kimse sana bu konularda yardımcı olmaz olamaz nedeni ise yasak.burda sadece fikir alışverişi yapıyoruz forum kurallarını okursan senin adına iyice açıklığa kavuşmuş olur sanırım.