deepweb'de gizlilik

napim31

Yeni üye
abilerim ablalarım, ben ukweedshoptan sipariş vereceğim ama genel olarak paranoyak ve şanssız olduğum için işimi garantilemek istiyorum. ptt ile alacağım. kargoyu almak için imza atar atmaz polis içeri almasın diye trendyoldan fln ptt ile başka bi ürün daha alacağım. ukweedshopun kargosunu alıp patlarsam trendyoldan aldığım sanmıştım bu ne bilmiyorum diyeceğim. ama iş büyür ve bilgisayarıma bakmak isterlerse tor browser falan her şeyi temiz tutmam lazım ne olur ne olmaz diye. napmalıyım sizce?

#Cigâ

Doktor
Bu tarz işleri farklı bir hdd kullanarak yap işin bitince yok et gitsin paket olmaktan önemli değil parası

ahahadhdfh knk o nasıl taktik cin misin,bu arada cigara söyleme yurtdışından yüksek ihtimal yakalanırsın ve dediğin şey baştan öyle gerçekleşmiyor eğer tohum veya cigara yakalarlarsa direk geri gönderimi yapılıyor ya da imhası yani sen şubeye çağırılmadan direk evine gelip paket ederler

Kimde Bu

Müptezel
bu kadar tribe giriyosanız bulaşmayın gozunuzu seveyim psikolojinize yazık kafayı yersiniz bak :D

napim31

Yeni üye
ahahadhdfh knk o nasıl taktik cin misin,bu arada cigara söyleme yurtdışından yüksek ihtimal yakalanırsın ve dediğin şey baştan öyle gerçekleşmiyor eğer tohum veya cigara yakalarlarsa direk geri gönderimi yapılıyor ya da imhası yani sen şubeye çağırılmadan direk evine gelip paket ederler
istanbuldan gönderiyor bu bahsettiğim ptt ile :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka bende o kanallara gireyim dedim Gr 21 USD şeklinde adaletlemişler.
1000 liraya köylüden 100 Gr almak varken. Hele acemi denk gelirse 500 e kavanoz alırsın.

ÖzgürG

Yeni üye
Kanka bende o kanallara gireyim dedim Gr 21 USD şeklinde adaletlemişler.
1000 liraya köylüden 100 Gr almak varken. Hele acemi denk gelirse 500 e kavanoz alırsın.
Herkes sakarya da yaşamıyor brom gramı 200 250 burda kalitesine göre. 10 aldığımızda 180 e iniyor. Türk sigarası da içmiyorum ha dersen ki "ben burdan alır kedi manasının içine koyar gönderirim sana kral" konuşalım da Türk sigarasidir o yinede 1000 liraya 100 Gr alınır en kötü mangala atar dumanında et pisiririz

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Herkes sakarya da yaşamıyor brom gramı 200 250 burda kalitesine göre. 10 aldığımızda 180 e iniyor. Türk sigarası da içmiyorum ha dersen ki "ben burdan alır kedi manasının içine koyar gönderirim sana kral" konuşalım da Türk sigarasidir o yinede 1000 liraya 100 Gr alınır en kötü mangala atar dumanında et pisiririz
Kanka burda sokakta fiyat 200 civarı bazen harbi güzel bazen de sen sorgulamasan kafanın olduğunu anlayamayacağın kadar kötü denk geliyor. Bende numune alıyorum köylüden.yahut o bölgede bulunan arkadaşlara söylüyorum onlar deniyor olur verirlerse alıyorum. Genetik indoor sigaralar da kg 80 bine gidiyordu en son geçen sene

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** dready* *** ******
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
  • shellman shellman:
    dready** ***** ********** ********** ****** ********* ******
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** dready ****** ****** *** ***** *** ** ****** ** ***** ****** ********* * ******** ****** ***** ** ***** **** **** ********** ***** ***** dready**** ***** ******** ******** ****** ******* **** ** ******* *******
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    **** ****** ***** ***** ***** ******* ********* **** ****** * **** ******* ***** ******** **** **** ***** ****** *** ***** **** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ** *** ******* ** ****** dready **** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ** **** **** dready
  • G GaribanMüptezel:
    dready* dready**** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** dready*** *** ****** ******* ******** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ******** ****** ****** ***** ********** ********* ***** *** ***** **
  • G GaribanMüptezel:
    * ******** *** ** ********* ***** dready *** ** dready***
    +1
  • zero00 zero00:
    dready** ******** *** ** ********* ***** dready *** ** dready***
  • G GaribanMüptezel:
  • kkush kkush:
    *** ********* **** *********** dready***** dready*** *** ****** ******* ******** ****
    kkush kkush: *** ********* **** *********** dready***** dready*** *** ****** ******* ******** ****