Deep house - Ethnic house ( Youtube )

• Konbuyu başlatan Üye silindi 11129
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 11129

Guest
Kafam iyiyken baya keyif aldığım pek popiler olmayan fakat oldukça kaliteli müzik türleridir tabi zevkler ve renkler tartışılmaz farklı bi tür denemek isterseniz youtube arama motoruna d4acaf9e yazarak 175 parçalık listeme ulaşıp göz atabilirsiniz. Herkese bol dumanlar

koala

tembel hayvan
Sıkılıp bıraktığım, unuttuğum, artık güzel gelmeyen yıllardır ne kadar dinlediğim müzik varsa koymuşsun kanka listeye günceller de var tabi, çok tuhaf şeyler yaşattın bana. Cansin

Ü

Üye silindi 11129

Guest
Kanka baya eski bir liste bu yenileri aşağılarda Antrea - Elfenberg’den sonrasını dinlemeni tavsiye ederim @koala bu arada araya alakasız bi kaç müzik eklemiş olabilirim hoşuma gittiği için :)

Ü

Üye silindi 11129

Guest
Tabi bu arada yeni müziklerede açığım dinlediğim tarzı az çok gördünüz bu tarz müzik önerirseniz sevinirim @koala @zbambam

koala

tembel hayvan
stephan jolk - a declaration of love
daso-meine
daso-stay there
wir werden sehen- paul kalkbrenner remix
dirty south - kino
an analog guy in a digital world-martin roth(bu listeyle uyuşmayan araya sürpriz kanka) sakin bi parça
love mythology- henry saiz
studies in dance history-adriatique

kanka en alttaki melodikleri görmemişim playlistime bakınca gözlerime bunlar çarptı melodik tekno bazında beni sarıyor bu melodiler

Ü

Üye silindi 11129

Guest
stephan jolk - a declaration of love
daso-meine
daso-stay there
wir werden sehen- paul kalkbrenner remix
dirty south - kino
an analog guy in a digital world-martin roth(bu listeyle uyuşmayan araya sürpriz kanka) sakin bi parça
love mythology- henry saiz
studies in dance history-adriatique

kanka en alttaki melodikleri görmemişim playlistime bakınca gözlerime bunlar çarptı melodik tekno bazında beni sarıyor bu melodiler
Kanka inanır mısın sadece hanry saiz’i dinlememişim şimdi yeni çalma listesi oluşturdum senin attıklarını dinliyorum teşekkürler unutmuştum bunları

koala

tembel hayvan
kanka bu muziğe verince kendini ister istemez epey bir genel kültür oluyor neden bilmiyorum çok güzel çok içerik var birini keşfedip bu zevkin tadına varan kişi piyasayı keşfediyor

Ü

Üye silindi 22832

Guest
Solumun'un tüm setlerini dinledim
özellikle boiler room'lar efsane

kush1925

Üye
kardom liste güzel yalnız deep house - ethnic house dışında techno ve tech house parçalar da var içinde.

elektronik müzik içinde anadolu orta doğu tınıları seven var ise aşağıdaki sette benden gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • camelonhigland camelonhigland:
    ***** ***** ****** dready** ****
  • K Kolpa.:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** **** *** dready*** *****
    +1
  • K Kolpa.:
    dready********** **** ********* ***** ******** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** * ** ****** *** *** *** ***** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ******** *** dready ***** ****** ***
    +1
  • zero00 zero00:
    ** ***** ** **** **** *** *** ****** *** ** *********** ******** *** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ** ****** *** *** *** dready ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** dready* ******* ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** *********** ***** *** * ****** ******** ** ***** ****** ***** ******** *****
  • zero00 zero00:
  • Night owl Night owl:
    ********** dready* ** *** ** ****** ********* *** **** ***********
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** **** ** dready* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** *** ****** *********** ** ******* dready * ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • zero00 zero00:
    **** *** *** ** *** ***** **