Damlama sulama ile fertigasyon

C

Canna

Guest
Hayir o isi yapma, o tembellik. Gözünle gör verdigin suyu, alttan cikan suyu gör. Alttan cikan suyu bitkinin kullanmamasi icin atmalisin. Ayrica gübreli su ve alttan cikan suyun sürekli EC degerlerini ölc. Alttan cikan suyun EC degeri 2,5 ve üzeri olursa bitkine sadece PH ayarli su ile flush atmalisin. Dostum emek vermelisin yoksa olamaz.

Shammy

Kıdemli Üye
Hayir o isi yapma, o tembellik. Gözünle gör verdigin suyu, alttan cikan suyu gör. Alttan cikan suyu bitkinin kullanmamasi icin atmalisin. Ayrica gübreli su ve alttan cikan suyun sürekli EC degerlerini ölc. Alttan cikan suyun EC degeri 2,5 ve üzeri olursa bitkine sadece PH ayarli su ile flush atmalisin. Dostum emek vermelisin yoksa olamaz.
Tamam hocam teşekkür ederim

Shammy

Kıdemli Üye
Verdiğim suyun ec si kaç olmalı?

C

Canna

Guest
Macigplant de de var. Ama hic bir sekilde senin kisisel bilgilerin kayitlara girmesin.En güzeli varsa Istanbulda bir tanidigin onun nakit alip sana göndermesi.

C

Canna

Guest
O zaman growkent birde ``toprak ve su`` var istesen orayada bak. Alda kayitlara girmeden gerisi önemli degil, nereden aldigin.

C

Canna

Guest
Süper dostum, güvenlik en önemlisi. Gecen sene alisiveris yaptigimiz sitelerin vergi dairesine gönderdigi fatura kopyalarini amcalar almis, 1 gecede ortaligi karisirmislar. Cok dikkatli ol alis veriste. Ölüsünü dirisini diktiler gözü bizim 2 bitkiye diktiler. :)

C

Canna

Guest
Olabilir dostum. Alis verisi kendi adimiza ve kendi kredi karti ile yapmiyoruz. Hic bir sekilde bilgilerimiz kayitlara gecmiyor. Grow yaptigini en yakinin bile bilmiyor. Güvenlik dostum. Ölüsünü dirisini Xiktiler gözü bizim 2 bitkiye diktiler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** ** ***** *****
    TabldotLife TabldotLife: ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** **...