Daha önce deepwebden sipariş vermiş kankalarım

hazebro

Yeni üye
Ukweedshop u diyorum bende yukarda Arkadas tokatladı filan demis o bu lavuk mu
Kanka ben yeniyim bunun sitesi filan herneyse artik linkini atabilirmisin
yok kanka arkadaşın dediği değil,bu farklı güvenilir,deep web bölümünde konu açmıştım buunla ilgili oraya bakabilirsin

Jordi

Yeni üye
Kankam ben hepsini okdum anladim herseyi sadece adami nasil bulucam bilmiyorum linkler hep eski linki bulamadim mağzayi

hey-z

Yeni üye
kankalar merhaba, uzun zamandır forumu takip ederim, sırf bu konuya yazma ihtiyacı hissettiğim için yazıyorum, vendor'ı çok fazla dillendiriyorsunuz, lütfen burada isim, market, link vs paylaşımlar yapmayalım, anladığım kadarıyla zaten vendor kendiside istemiyor paylaşılmasını, zaten herşeyi kankalarım detaylı bir şekilde önceki sayfalarca yazmış, biraz okursanız çözebilirsiniz. yaad dw'de dread'de herşey detaylıca anlatılmış o forumlardan devam edebilirsiniz.

Jordi

Yeni üye
Kral sadece şu guncel linklerin oldugu site filan yok mu onu atsana bari ben nerden bulucam white house marketi bunu soruyorum sadece hangi linke bassam patlak cikiyor gozunu sevim yardimci ol

knightcigenc

Yeni üye
Kral sadece şu guncel linklerin oldugu site filan yok mu onu atsana bari ben nerden bulucam white house marketi bunu soruyorum sadece hangi linke bassam patlak cikiyor gozunu sevim yardimci ol
kanka linkler patlak falan degil büyük ihtimal sen chrome a yapıstırıyorsun o yüzden girmiyor tor browser indirmen lazım deepweb siteleri bunlar

Kankacım hiç Türkçe mesajlaşmadım vendorla hep ingilizce. Kendisi Türk mü bilmiyorum ama tüm dilbilgisi kurallarına uyarak yazıyordu ingilizce mesajları. Belki de ingilizcesi az müşteriler translate kullanır diye böyle yapıyo gibi anladım ben. Bu arada Türkçe yazarsa haber ver lütfen benim ingilizce yetmiyor bazen. :)
Kankam şey soracam.Ben bitcoin hesabini nereden aciyoruz.Binance felan diyenler felan oluyorda.Sonucta omlara kayit oldugumuzda kendi isimlerimizle kayit olmuyormuyuz.Hangi kriptocu guvenli.Tesekkurlee

tohumcu

Yeni üye
Kankam şey soracam.Ben bitcoin hesabini nereden aciyoruz.Binance felan diyenler felan oluyorda.Sonucta omlara kayit oldugumuzda kendi isimlerimizle kayit olmuyormuyuz.Hangi kriptocu guvenli.Tesekkurlee
Binance de hesap açtıktan sonra bnb al onu xmr e yani monero dönüştür onu da appstore veya google playden indireceğin Cakewallet at oradan yolla dostum nereye yollamak istiyorsan Cakewallet tamamen open source bi uygulama gizlilik için o tavsiye ediliyor

tohumcu

Yeni üye
Deeponionweb market links yaz google a oradan ulaşabilirsin ben hep orayı kullanıyorum dostum

Binance de hesap açtıktan sonra bnb al onu xmr e yani monero dönüştür onu da appstore veya google playden indireceğin Cakewallet at oradan yolla dostum nereye yollamak istiyorsan Cakewallet tamamen open source bi uygulama gizlilik için o tavsiye ediliyor
Şimdi dostoo.Moneroyu ayrı.Cakewalleti ayrımı indiriyoruz.Şimdi yapmam gerekenler ne knk.

Binancede hesap acmak(zaten var)
Bitcoin satın almak.
Sonra bitcoini nereye atacaz.Bide hu WHM deki xmr nasıl alıcaz onu çozemedim.Şimdi ondada pgp istiyormu.Bazı pgplr acilmiyor anlamadim.Hata bendemi bilmiyorum.Yeşil bir uygulama open keychain diye.Bazen de aciliyor.herhalde anladigim kadariyla vendorun public halka acik keyi sende kayitliysa.verified yaptiysan.ondan gelen pgp mesajlar acilabilri?

Elturko35

Yeni üye
Agarthadan logbesu vendor ile konuşuyorum lsd ve sigara siparişi vercem wickr me falan bisiler karıştırdı bu nedir dostlar programmidir umarım Silivri'de gitmeyiz havalarda sogudu

tohumcu

Yeni üye
Agarthadan logbesu vendor ile konuşuyorum lsd ve sigara siparişi vercem wickr me falan bisiler karıştırdı bu nedir dostlar programmidir umarım Silivri'de gitmeyiz havalarda sogudu
Dostum agartha dolandırıcı market satıcılar da aynı şekilde hiç bulaşma farklı marketlerden halletmeni tavsiye ederim

Elturko35

Yeni üye
Dostum agartha dolandırıcı market satıcılar da aynı şekilde hiç bulaşma farklı marketlerden halletmeni tavsiye ederim
Saol reis eyw. İyiki vermemiştim.. şimdi worldmarketten WeareAmsterdam vendor ile konuşuyorum 100 dolarlık Colombia kokaini gonderecek umarım tokatlanmam codsuz göndereceğini söyledi sipariş vermeyi düşünüyorum eğer elime ulaşırsa burayı yesillendiricem.

tohumcu

Yeni üye
Saol reis eyw. İyiki vermemiştim.. şimdi worldmarketten WeareAmsterdam vendor ile konuşuyorum 100 dolarlık Colombia kokaini gonderecek umarım tokatlanmam codsuz göndereceğini söyledi sipariş vermeyi düşünüyorum eğer elime ulaşırsa burayı yesillendiricem.
Haber edersin, paket olma da. 10 tane asiti takipsiz dropla alan biri yakalanmış dread de postu vardı aman diyim..

grower07

Üye
Son 1 aydır deepweb marketler üzerinden takipli takipsiz fark etmeksizin birçok kişi paket oldu. Çok az miktarlarda dahi film sahnesi gibi operasyonlarla drop başında yakalanıyorlar. Herkes bunu göz ardı etmeden kararını versin

hilow14

Yeni üye
biri yurt dışından asit sipariş etmiş büyük ihtimalle gümrükte patlamış lavuğu paketlemişler işte olay bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!