Dağ'da nem sorunu

Blend995

Yeni üye
Kankalar Pheebe ve Rachel'in gelişimi çok yavaş ilerliyor. 10 gunundeler bugüne kadar evde bugun Doğaya ektim.
Mikoriza mantarı uygulamasini da yaptım
5% vermikulit
10% kırmızı ponza taşı
10% solucan gübresi
35% yanmış keçi ve koyun gübresi
40% elenmiş orman toprağı
Kızların boyları küçük Rachel'in alt yaprakları sarardi.
Daha sağlıklı buyumeleri için ne yapmam gerektiği konusunda yardım edebilirmsiniz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka cok erken ekmissin disari neyse ekmissin artik. Kafalarina delikli pet sise gecir, Yani hem hava alsin hemde nem sisenin isinde toplansin, eger sik sik yanina gidebilecek durumun varsa yapraklarin üstüne dogru ince su püskürt bitki yapraklarindan ihtiyaci olan suyu alsin. Direk üstüne degil yapraklarin 20-25 cm üzerine

Blend995

Yeni üye
Kanka cok erken ekmissin disari neyse ekmissin artik. Kafalarina delikli pet sise gecir, Yani hem hava alsin hemde nem sisenin isinde toplansin, eger sik sik yanina gidebilecek durumun varsa yapraklarin üstüne dogru ince su püskürt bitki yapraklarindan ihtiyaci olan suyu alsin. Direk üstüne degil yapraklarin 20-25 cm üzerine
Tamamdır kanka gün içinde 2 kez gidebilirim. Çok da yakın değil aslinda ama gerekiyorsa yalacak birşey yok. Gelişmeleri devamlı olarak raporlicam. Teşekkür ederim yorumlarınız için kankalar.

Blend995

Yeni üye
Valla geçen konuşmadan hemen sonra 5 litrelik prt şişeleri getirdim koydum. Geri döndüm 30 dakika sonra neredeyse ceviz kadar dolu atmaya başladı. Nasıl seviniyorum nasıl seviniyorum bi görseniz yarina ertelemediğim için pet şişeyi

Blend995

Yeni üye
Çok teşekkür ederim değerli yorumun için kanka. Ilk fırsatta uygulicam. Pet şişe koydugumdan beri böcek sorunu yaşamadım. Pet şişeyi cikarana kadsr siparişim gelmiş olur ve uygularım

Blend995

Yeni üye
Aloe vera azot takviyesi yapar kanka. Extra ısırgan otu da kullanabilirsin
Çok teşekkür ederim. Şeker gübresi düşünüyordum. Doğal tavsiyen çok daha iyi oldu. Aloe vera ısırgan otundan saha seri hazırlanıyor. Ama ısırgan otunuda ileriye dönük yapicam 2 hafta sonraya hazir olmuş olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1