Dışarı İçin Yardım

Dostlar Selamun Aleyküm bu sigaralar 3 aylık karadenizde yaşıyorum öylesine dikmiştim ama şimdi kurtarmak istiyorum kar da yağdı üzerlerine boyları kısa kaldı birisi çiçeklendi bunlardan nasıl güzel hasat alırım fotoğraftaki gübreyi 2 sefer attım normalde bu gübre fındık bahçelerine kullanılıyor güzel tavsiyelerinizi bekliyorum.

https://ibb.co/jkrkhHr

gübre konusunda bir yorum yapamayacağım fakat, çiçeklenen bir bitki göremiyorum. boylarıda gayet iyi gözüküyor. outdoor yaptığını söylemişsin. çiçeklenmek için zaten outdoor'da henüz vakit erken diye tahmin ediyorum. outdoor tecrübem yok ama mevsim sonbahara yaklaştıkça bitkiler outdoor'da çiçeklenmeye giriyor diye biliyorum. o yüzden acele etmeden grow'una devam etmelisin. iyi growlar...

gübre konusunda bir yorum yapamayacağım fakat, çiçeklenen bir bitki göremiyorum. boylarıda gayet iyi gözüküyor. outdoor yaptığını söylemişsin. çiçeklenmek için zaten outdoor'da henüz vakit erken diye tahmin ediyorum. outdoor tecrübem yok ama mevsim sonbahara yaklaştıkça bitkiler outdoor'da çiçeklenmeye giriyor diye biliyorum. o yüzden acele etmeden grow'una devam etmelisin. iyi growlar...
2 gündür şöyle açiklayici bir yorum icin ugrasiyordum cok sagol yorumun icin

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Bitkilerinde bence bir problem yok veg dönemindesin şuan erkeklerse 1 aya tohum çıkarır dişiyse Ağustos ta çiçeğe girer

Çok sagol dostum bu icinden çıkan beyaz kıllar ne oluyor onlar cicek degilmi
pistil deniyor kanka, bitkinin cinsinden ötürü kıl gibi gözüken pistilleri var kenevirin. sanırım ortamdaki nemlerden su besinini sağlamak için diye tahmin ediyorum. farklı bitkilerde farklı şekilde olabiliyor. bazı bitkilerin yaprakları tüylü oluyor, akeza onlar da pistil görevi görüyor diye düşünüyorum.

pistil deniyor kanka, bitkinin cinsinden ötürü kıl gibi gözüken pistilleri var kenevirin. sanırım ortamdaki nemlerden su besinini sağlamak için diye tahmin ediyorum. farklı bitkilerde farklı şekilde olabiliyor. bazı bitkilerin yaprakları tüylü oluyor, akeza onlar da pistil görevi görüyor diye düşünüyorum.
Cansın dostum sagolaasin

Collector

Yeni üye
Biri dişi biri erkek. İlk fotodaki dişi. Dallanıp budaklanmayan dikine giden erkek kardeşim. Boyları kısa kalmış. Ancak daha büyür iyi bakarsan. Azda olsa hasat alırsın. Gayet sağlıklı görünüyorlar. Kullandığın gübre yeterli değil tabiki. İçerdiği azot bitkinin ihtiyaç duyduğu en önemli maddelerden. Faydası olmuş.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********