Dış mekandan iç mekana geçiş. Bir kaç sorum var

Ufeke

Yeni üye
Letgodan biriyle görüştüm eski ışık sistemini satıyor 600 den 350 ye düştü foto atıcam bi baksana

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Uzak tut elini ne oldugu belli degil. Kanka arstirman güzel hatta devam et bu sana bilgi birikimi saglar. Senden ricam lütfen yazdiklarimi bir kere daha oku. sana 2 renk isik lazim ve o iki renk isikla isi bitereceksin.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sana biraz daha bilgi. Full spectum isigin %20-25 si mavi, % 65-70 si kirmizi ve geri kalan % 10 sari,turuncu,UV ve kizil ötesidir. Yani sen elindeki kisitli bütce ile mavi ve kirmizi isigi aldigin zaman bitkinin ihtiyaci olan % 90 isigi almis oluyorsun varsin gerisi olmasin.

Ufeke

Yeni üye
Kankam kendimi çok salak hissediyorum. acayipte gerginim çok kafam karman çorman oldu bütün gün video izlemeye başladım.Benim anlamadığım tek nokta sen bana diyorsunki bu ışığı al 3-4 hafta sonra kırmızı ışık takviye et . Şimdi ben taşındığımda kabinimi kurduğumda bu ışığı kurucam 3-4 hafta kullanıcam sonraki kırmızı ışığı yan yanamı kurucam .Ve bu 60 liralık ışık nasıl olucakta yeticek bu bitkiye 3 4 hafta boyunca ama yinede dediğini yapıcam .Bu ışığı alıcam kurucam kabinime sadece gerginim biraz işte batırmak istemiyorum :D

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam sana hak veriyorum nasil güveneyim sikintisi var icinde. Yazdiklarimi dedigim gibi anliyana kadar, lütfen yalnis anlama ama gercekten anliyana kadar tekrar oku. Gerginliginide anliyorum ve bu konuda söz verdigim ikinci kankasin. Birinci kankanin bitkisini komadan cikardik benim tavsiylerinle 5 lt saksida cok iyi hasat aldi. En son karar senin kanka, ya önerilerimi takip et yada kafana göre takil kusura bakma daha fazla senin endiselerini gidermek icin yazamiyacagim.

Ufeke

Yeni üye
Estağfurullah dostum.Ben zaten ne diyosan yapıcam.Muhtemelen yazdıklarında atladığım kısımlar oldu yada kendimi ifade edemedim saat'de geç seni yordum durduk yere özür dilerim.Ben tekrardan yazdıklarını okuyacam takıldığım yerde tekrar danışıcam sana allaha emanet ol.Tekrardan özür dilerim iletişim kopukluğu için allaha emanet

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka özürlük bir sey yok dileme özür, benim tek amacim var bu forumda emek ver ,yetistir ,dumanin bol olsun. Torbacinin koy sonra gerekli yerine gerekli aleti. :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet dostum 2 gündür kafam cok iyiydi simdi ayildim. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
    * ***** ***** ***** ******* ****** ***** ****** ******* ** *********** dready* *** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    +1
  • İnksel İnksel:
    ** ****** **** ******* *** ******** ****** ***** **** dready ***
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • İnksel İnksel:
    +1
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ***** **** ********* ******** ******* **** ********** ******* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    ** *** **
  • İnksel İnksel:
    ********** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** ****** **** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    ** ******** ***** ***** ** ***** ****** dready ****** ******** ******** **
    ****** ** ***** ******** *** ****** * ** ******** ***** ***** ** ***** ****** dready ****** ******** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
    3grcigara1dal 3grcigara1dal: **