DİŞİ Mİ ERKEK Mİ

Escovar

Yeni üye
45 günlük bitkim 1 kez solucan gübresi verdim 2 günde bir suluyorum gayet sağlıklı şimdilik ilk deneyim dişi midir erkek mi yardımcı olursanız sevinirim

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka çatal aralarında top gibi şeyler var onları yakından net çek ilk fotoyu da yakından net çek yanıltmayalım

Escovar

Yeni üye
Kanka çatal aralarında top gibi şeyler var onları yakından net çek ilk fotoyu da yakından net çek yanıltmayalım

Buyur üstadım inşallah güzel çekebilmişimdir eğer dişi ise bundan sonraki süreçte ne önerirsin dikkatle senden gelicek bilgileri bekliyorum

OttoMan347

√SEFİR√

Buyur üstadım inşallah güzel çekebilmişimdir eğer dişi ise bundan sonraki süreçte ne önerirsin dikkatle senden gelicek bilgileri bekliyorum
Kankacım seni yoruyorum ama net konuşmak istiyorum
İşaretlediğin yere kamerayı odaklarsan yani çekmeden önce ekranda oraya dokun odaklanarak ondan sonra çek tam İşaretli yeri. Net değil çünkü

Escovar

Yeni üye
Oradaki tomurcuk mu yaprak mı anlaşılmıyor

OttoMan347

√SEFİR√
Belli değil kanka 1 hafta daha bekle belli eder

esrarii

Müptezel
saksıyı kapkaranlık bi yere sok iki gün , bi haftada 12/12 gidersen bi dahaki hafta sonra gör değişimi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ****** ********* *** *** * ********** hahahaha ****** **** ****** ***** **** ********** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ********* ** ** *** **** ****** *** *** **** **** ***** hahahaha* **** **** **** hahahaha***** ** **** ***** ***
  • T Turco:
    * *
  • L lavrens33:
    ********* *** ***** ********* **** * ******** **** ****** ***** ****** ****** ********* *** * *********
  • bandaleros bandaleros:
    **** ** ***** ******** ********* *** ***** ********* **** * ******** **** ****** ***** ****** ****** ********* *** * *********
  • Night owl Night owl:
    ** ******** *** **** ****** *** *** **** *** *** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** **** ******** hahahaha*** **** ****** ****** *********
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** **** **** ***** *** **** * ******* ***** ******** *** ** ***** **** ****** **** *** ** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ** **** ******** hahahaha*** **** ****** ****** *********
  • L lavrens33:
    +1
  • L lavrens33:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ** **** ***** ********* ***** **** ******* *** ******** *** **** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ******** *** ********* ****** ****** ********** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* **** *** ** ****** *** ******* ***** ** ***
  • bandaleros bandaleros:
    **** hahahaha*** ****
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
    **** ***** hahahaha ********* **** ******
  • T Turco:
    ***** ****** ** * ** ****** ** ****** ****** ** **** ***** ********* ***** ****
  • T Turco:
    *** * ****** ***** * **** hahahaha****
  • T Turco:
    T Turco: *** * ******** ****** *** ***** * *****