Düşük nem

Morded

Kıdemli Üye
Ben hep letgo dan alıyorum normal fiyatı 400-650 ben 2 kere letgodan aldım çok memnunum birini 125 e yeni aldım birini de 80 vermiştim hala evde kullanıyorum yeni aldıgım da bitkilerin başında 18 saat çalışıyor gayet memnunum

Morded

Kıdemli Üye
Valla bende letgo bakınıyorum iyi birşey suan için %50 nem yetiyor :)
Kanka ben yeni başladım 20 aralık ta başladıgımda nem 11 15 arası seyriyordu evdeki makineyi de getiremedim yeni oglum oldu evde kullanıyorum mecbur 2. Yi aldım 150 tl ye bayagı iş görüyor orta denli bi odada 50 65 aradı seyriyor nem 20 saatte bir degiştiriyorum hemen hemen

Woppy

Ordinaryüs
Brom ben kışları fazla kullanmıyorum nem makinesi 55 nem yakalayabiliyorum ama şu şekilde saksı altlıklarının yerine ben 35 40 cm capında çay tepsisi aldım
(plastik - 1 milyoncudan) kenarı en baba 1 cmdir yüksekliği su saksılardan akıyor tepkilere (runoff) oluyor arada bende su koyuyorum 2 3 güne bir tepsilere suyun yüzey alanı genişlediği için tepside dha cabuk neme dönüşüyor. Bu sekilde 5 cicek var nem iyi durumda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******** ****** ********* ****** ***** ******** ** ********** **** ****** **** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ********** ******* ****** ****** ** ** *** ******* **** ******* ****** ***** hahahaha ********** hahahaha* *** **** ***** ********** ********** hahahaha * ******** ******** ****** ***** ******** ***** ****** *
  • Night owl Night owl:
    **** **** ** *** ******* ******* ********* ** hahahaha ******** ****** ******* ******* **** ** *** ** *** ** ******** ********* ********* ** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ** hahahaha** ******* ******* ** ****** hahahaha* ********** **
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ******* **** **** ****** ****** * **** ****** ******** ** *** *** ******* ******* **** ** *** ** *** ** ******** ********* ********* ** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** **** ** ******* hahahaha** *****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha*** ** ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** hahahaha**** ******** **** ****** ****** ****** *** ** ********* ****** ****** ********* ******** ****** ********* ****** ***** ******** ** ********** **** ****** **** hahahaha *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ****** hahahaha**** ******** **** ****** ****** ****** *** ** ********* ****** ****** * ***** **** ********* **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ****** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ** ****** **** ** ****** hahahaha*** ** ***** *****
  • Night owl Night owl:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha** ****** ******* ****** ******* **
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ** ******** hahahaha ** **** **** ***** ******* *** ******* ****** ** *** *** ********** ******** ******* ********** ******* *** *** *
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ** ******** hahahaha ** **** **** ***** ******* *** ******* ****** ** *** *** ********** ******** ******* ********** ******* *** *** *
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ******** ******* **
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** *** ******** hahahaha* *** ********* ******** ******* hahahaha **** ** ****** ******** ******* **
  • NewGardener NewGardener:
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ** hahahaha *****
    bandaleros bandaleros: ******** ** hahahaha *****