Critikal Kush Photo Güncellendi Fotoğraf Geldi 11.Gün

Redkit_53

Yeni üye
Öncelikle herkese Merhaba

-Tohumlar- CRITICAL KUSH FEM · ... Farm 5 Tane

-Gübreler-Advanced Nutrients‘ın tüm gübreleri var nerdeyse elimde + biobizz Bio grow bio bloom topmax + Canna boost

-Toprak-Plagron light mix

-Saksı-19 litre beş adet kumaş saksı

-Kabin-120x120x200
Hydro Shoot

-Işık-1200w COB LED yxo marka 2x600

-Fan - (ÇIKIŞ İÇİN) 1X 380 m3 S&P TD Ultra Sessiz Fan + 1X 187m3 Turbine Eco 100 Fan
(GİRİŞ İÇİN) Mini Aksiyel Fan 150mm/320m3

-Filtre - 190m3 HM Karbon Filtre + 467m3 HM Karbon Filtre
Toplamda (320m3 giriş olacak) (657 çıkış)

(Nem makinası ph ölçer gibi malzemelerim eksiksiz)

Tekrardan merhaba 11 günlük bitkilerimle tekrar aranızdayım üç tane saksıda var iki tane daha tohum ektim tohum konusunda sıkıntı oldu biraz iki tanesi iki hafta geriden gelcek küçük sarı saksıdaki auto denek o

Ne zaman kelleleri uçurayım photo genetikler normalde üçüncü bogum da uçuruyordum kaçıncı gününde uçurmamı tavsiye edersiniz simdiden teşekkürler

@silas saksıları 19 yaptım
Lst yapmayı düşünmüyorum file gerecegim kelle koparacagım sadece lst de güzel olur derseniz olabilir 120x120 kabin saksılar 19 litre 5 adet photo lst yapsam sanki biraz alan sıkıntım olcak gibi o yüzden file germe daha iyi fikir geldi bana fileyi ne zaman gereyim hazır da bekliyor

Lsd yap diyorsanız ne zaman başlamalıyım sizce bol bol fikirlere açıgım

@Altınpipo
@KKush
@silas
@Sayko14
@NyxSteel
@Aguş

Son düzenleme:

Organik

Kıdemli Üye
Periyot belli 18/6 veriyosun veg donemince cicege sokmak istedigin zamanda 12/12 veriyorsun bu kadar.30gun asagisi vegte tutma 45,.gun filan sokabilirsin cicege toping ve lst uygulamani oneririm gerisi canavar gibi sistem yapmissin daha ne :)

Redkit_53

Yeni üye
Periyot belli 18/6 veriyosun veg donemince cicege sokmak istedigin zamanda 12/12 veriyorsun bu kadar.30gun asagisi vegte tutma 45,.gun filan sokabilirsin cicege toping ve lst uygulamani oneririm gerisi canavar gibi sistem yapmissin daha ne :)
normalde auto ıcın yapmıstım bu sıstemı 6 tane ıcın ama nasipte yokmus demekkı :D sagolasın kanka bıde merak edıyorum kac gr alınır photo çok verıyor bıtkı bası mın max nedır acaba

Organik

Kıdemli Üye
normalde auto ıcın yapmıstım bu sıstemı 6 tane ıcın ama nasipte yokmus demekkı :D sagolasın kanka bıde merak edıyorum kac gr alınır photo çok verıyor bıtkı bası mın max nedır acaba
Oda sana supriz olucak kankam sen bir baslada ona bakicaz ilerleyen zamanlarda simdiden bisey demek hic olmaz :)

a-420

Müptezel
Öncelikle herkese Merhaba
-Auto aldım sandığım tohumları photo almışım malzeme listemi yazsam eksik yada fazla söylermisiniz bana? .
-İlk defa photo yapacagım nasıl olcak veg dönemini biraz kısa tusam olurmu?.
-Toplamda kaç ayda ne kadar hasat alırım bitki başı bunları merak ediyorum max kaç alabilirim bu sistemle? .
-Egitim ne vermeliyim alanım biraz dar olcak tavsiyelerinizi bekliyorum? .

-Tohumlar- CRITICAL KUSH FEM · ... Farm 5 Tane

-Gübreler-Advanced Nutrients‘ın tüm gübreleri var nerdeyse elimde + biobizz Bio grow bio bloom topmax + Canna boost

-Toprak-Plagron light mix

-Saksı-15 litre beş adet

-Kabin-120x120x200
Hydro Shoot

-Işık-1200w COB LED yxo marka 2x600

-Fan - (ÇIKIŞ İÇİN) 1X 380 m3 S&P TD Ultra Sessiz Fan + 1X 187m3 Turbine Eco 100 Fan
(GİRİŞ İÇİN) Mini Aksiyel Fan 150mm/320m3

-Filtre - 190m3 HM Karbon Filtre + 467m3 HM Karbon Filtre
Toplamda (320m3 giriş olacak) (657 çıkış)

(Nem makinası ph ölçer gibi malzemelerim eksiksiz)
kanka cım çorbada benimde tuzum olsun Ph metre linkini bırakacam yazımın sonuna birde ph düşürmek için limontuzu yada ph down gormedım listende duruma gore bakarsın dumanın bol olsun. Takipp..

Redkit_53

Yeni üye
kanka cım çorbada benimde tuzum olsun Ph metre linkini bırakacam yazımın sonuna birde ph düşürmek için limontuzu yada ph down gormedım listende duruma gore bakarsın dumanın bol olsun. Takipp..
kanka ph metre ıkı tane var bende ph down ph up hersey var calmag revıve hersey eksıksız
tesekur ederım ama canım bılgıler ıcın dusunmen yeter

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *