Critical Kush Photo (çiçeğin ilk haftası bitti)

Redkit_53

Yeni üye
Ü

Üye silindi 14336

Guest
Kaç bitki var kanka ne tarz eğitimler uyguladın ? Işık ne kullanıyorsun , gübreleme şeklin nasıl ve ne marka kullanıyorsun ?

G0FRET

Üye
Amazon ormanları olmuş eline sağlık. Işık nedir öğrenebilir miyim?
hasatın bol
Dumanın zehir olsun bro

Redkit_53

Yeni üye
Üç ay veg de kaldı ısık 1200w cob led kullanıyorum yxo marka gübre de an nin serisini kullanıyorum lst egitimi verdim topping yaptım üç tanesine lst uygukadım ama sadecesadece 5 bitki var 120x120 kabin kullanıyorum . Teşekkürler kankalar daha iyileri sizlerin olsun hasatınız kilo kilo osun

Uzay11

Kıdemli Üye
Üç ay veg de kaldı ısık 1200w cob led kullanıyorum yxo marka gübre de an nin serisini kullanıyorum lst egitimi verdim topping yaptım üç tanesine lst uygukadım ama sadecesadece 5 bitki var 120x120 kabin kullanıyorum . Teşekkürler kankalar daha iyileri sizlerin olsun hasatınız kilo kilo osun

Bro harikasın ayni genetigi bende yaptim. Şuan 45 günlukler senin kızların yarı boyunda. Alanım var veg dönemini uzatmak için ama sabrım yok :) sen iyi sabretmişsin bravo. Hasatta mutlu edicek rakamları alıcagına eminim. Bol dumanların olsun brom

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
    +1
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    P puslu77: ** ***** ****** ******** **** ****** *********