Cream mandarin Fast versiyon Coco günlük

Arkadaşlar hepinize merhaba 14 ocakta serüven başladı 4 adet cream mandarin f1 fem Coco ile yapmaya başladık
Kabin 150 150 200
Işık Mars hydro ts 3000
Kabin içi sıcaklık 22 25 arası nem yüzde 60 80 arası.

18. 01 2022 1 haftalık oldular ec 700 şeklinde günlük sulamaları yapılıyor

20 01 2022 cocoda çok güzel bir büyüme var.

23 01 2022

12nci günleri gayet güzel gidiyor ec 860

24.01.2022.1050 ec büyümeler gayet güzel gidiyor dünden ıışık stresi vardı dimmer yüzde 50deydş 30 a çektim şmdi daha iyiler

25. 02.2022. Bugün 14ncü günleri ec 1100 gayet iyi gidiyorlar toprağa kıyasla büyüme çok iyi. Yapraklarda dün lüx stresi vardı şmdi düzeldi

28.01.2022

19 litrelik saksıalra aldık 1300 ec günde 2 sulama şeklinde devam ediyorum fimming uygulamadm bugün 17ncı günleri güzel devam ediyor.

29.01.2022 18nci günleri

01 02 2022 bugün 21 günlükler lst yapmaya başladım 3ncü katta fimming uyguladık günde 2 sulama ec 1300.

05.02.2022. Lst eğitimlerini yaptık gayet güzel gidiyorlar şuan 25nci günleri.

Son düzenleme:

a-420

Müptezel
Arkadaşlar hepinize merhaba 14 ocakta serüven başladı 4 adet cream mandarin f1 fem Coco ile yapmaya başladık
Kabin 150 150 200
Işık Mars hydro ts 3000
Kabin içi sıcaklık 22 25 arası nem yüzde 60 80 arası.

slm guzel gozukuyo kanka bı sıkıntı goremedım.

Kanka Cream mandarin xl auto growunu yeni bitirdim şuan kürlüyorum .Ben biobizz serisi ile toprakta yetiştirdim , tertemiz bir sativa kesinlikle hiç ağırlaştırmıyor kafayı ve aroması inanılmaz güzel . Fazlasıyla verimli bi genetik umarım iyi işler başarırsın

Kanka Cream mandarin xl auto growunu yeni bitirdim şuan kürlüyorum .Ben biobizz serisi ile toprakta yetiştirdim , tertemiz bir sativa kesinlikle hiç ağırlaştırmıyor kafayı ve aroması inanılmaz güzel . Fazlasıyla verimli bi genetik umarım iyi işler başarırsın
Umarım bro teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Bitki boya gitsin zaten.
Saksi degisirken bir kismini coco altinda birakirsin cozulur.

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Knka iki sulamaya yetişemiyorum tek sulama yapıyorum günlük 0.10 puan artırarak gidiyorum dün 850 yse bugün 860 şeklinde 50 50 mi artırayım
50 50 arttir kanka.
20 lt den buyukse saksin tek sulama yapabilirsin ama kucukse 2 sulama yapmalisin.
Arti bu is ciceklenmede degisecek 5 saatte bir sulaman gerekecek.
Sulama araliklari cok olursa coco da tuz birikiyor bu istedigimiz bisey degil.
Yani bi sekilde isiklar acilinca bi sulama 10 saat sonra ikinci sulamani yap bu da minimum kanka.

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Su sira zaten minik saksidasin surekli islak kalmasi lazim haberin olsun. % 80 doygunluk oraninin altina dusurmeyeceksin.
Hikaye bu aslinda.

50 50 arttir kanka.
20 lt den buyukse saksin tek sulama yapabilirsin ama kucukse 2 sulama yapmalisin.
Arti bu is ciceklenmede degisecek 5 saatte bir sulaman gerekecek.
Sulama araliklari cok olursa coco da tuz birikiyor bu istedigimiz bisey degil.
Yani bi sekilde isiklar acilinca bi sulama 10 saat sonra ikinci sulamani yap bu da minimum kanka.
Çiçekte nasıl oluyor knka 5 saat mantığı nedir

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Bitki ciceklenmeye basladiginda verdigin su yetmeyecek cabuk kurumaya baslayacak bu nedenle sık sulama yapman gerekecek.

Bitki ciceklenmeye basladiginda verdigin su yetmeyecek cabuk kurumaya baslayacak bu nedenle sık sulama yapman gerekecek.
Sürekli takip etmem gerekiyor o zaman bu çadıra 2 bitki bile fazla ben 4 ile başladım her durum senaryoya karşı parmağı mı sokuyorum ikinci boğuma kadar kuruysa suluyorum yada saksı ağırlığına göre hareket ediyorum

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Sürekli takip etmem gerekiyor o zaman bu çadıra 2 bitki bile fazla ben 4 ile başladım her durum senaryoya karşı parmağı mı sokuyorum ikinci boğuma kadar kuruysa suluyorum yada saksı ağırlığına göre
Kanka toprak muamelesi yapiyorsun. Bunu surekli %80 doygunlukta tutman lazim.
Bende oyle yaptim kanka iclerinden iri guclu olan 2 tanesiyle yola devam ettim digerleri fantazi artik cannabonzayi filan yapiyorum. Kucuk saksida tut digerlerini buyumesin minik kalsin tirtik bitkisi yaparsin :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    dready**********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
    Sleepless Sleepless: **