Corbaci ic mekan ciceklenmeye gectim yorumlarinizi bekliyorum

Weedseed93

Kıdemli Üye
Sana basit ve ucuz yollu örnek vereyim. Advanced nutrients Bloom,bud candy big bud, overdrive ve b52 alabilir kullanım cetveline göre bitkilerin verebilirsin, çok faydasını gorursun. Ama başka markalar da tercih edebilirsin ben kendi kullandıklarımi soyledim

DrHiko

Yeni üye
Yarasa ve solucan gübresi faydalı olurmu onlari kullanasam. Birde baktığında genel durum nasil gözüküyor kardesim

Weedseed93

Kıdemli Üye
Bana organikler yetersiz geliyor bu şahsı kanaatim onun icin sentetik kullaniyorum. Tercih senin kanka onun icin birsey diyemem biraz araştır ama elini çabuk tut çiçeğe sormuşsun bitkini Bloom a tam girmeden siparişini ver. Bitkiler gayet sağlıklı görünüyor güzel bakmışsın. Çiçeğin 3. Haftasından itibaren budamalara baslarsin

DrHiko

Yeni üye
Tamamdır simdi 12/12 ye aldim 1 gün oldu cicek zamanını 12/12 aldim günü mu sayıdan yoksa çiçeklenme başladığı zaman mi kanka. Teşekkür ederim bu arada ilgin için

Weedseed93

Kıdemli Üye
Tamamdır simdi 12/12 ye aldim 1 gün oldu cicek zamanını 12/12 aldim günü mu sayıdan yoksa çiçeklenme başladığı zaman mi kanka. Teşekkür ederim bu arada ilgin için
Ciceklenmeye başladığı günden itibaren say kanka çünkü pistil verdikten sonra Bloom a geçmesi 1 hafta 10 günü bulabiliyor. Rica ederim , bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
    ***** ***** ***** ****** * ******* ** ** ** ****** * ******* ******** ** ** ****** hahahaha**** **** ******** hahahaha ****** ********** *******
  • zero00 zero00:
    ******** ** *** *** ********* *** ***** ** **
  • S sharkek:
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** hahahaha****** **** *** ****** ******** **
  • zero00 zero00:
    **** ******** ** **** ** ******* ********** ** hahahaha ** ***** ******** ****** ********** *********
  • zero00 zero00:
    **** hahahaha***
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ****** ****** ******** hahahaha****** **** *** ******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** **** ******* ******** *** ********** ***** **** ********* **** hahahaha ***** ******* ********** *** ** ****** ****
  • S sharkek:
    ******** ****** hahahaha**** ********
  • S sharkek:
    ** ******** ********* ******** *** ****** hahahaha***
  • zero00 zero00:
  • S sharkek:
    ******* ** hahahaha* ***** ** *********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • zero00 zero00:
    ******** ***** ******** ** ** ******** ********* ******** *** ****** hahahaha***
  • zero00 zero00:
    ******* ** ********** ***** hahahaha
  • zero00 zero00:
  • S sharkek:
    *** ****** **** ******** **** ***** ********* ********** ***** ********* ******** *** ******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    zero00 zero00: ******** ****** ****** ****