Corbacı Outdoor günlüğü

balbazar

Yeni üye
Selam kankalar forumda 1 yıl dolasmamdan sonra basladim tohumları köfteci haze
Toprağımı kendim hazırladım bahce topragı büyük baş gübresi tavuk gübresi harmanlayıp böyle bir toprak yaptım ph ölcerim olmadığı İcin çeşme suyunu dinlendirip veriyorum bitkim yaklasık 9-10 saat güneş görüyor gübre olarakta güvercin gübresi şerbeti veriyorum. Bi sulamada şerbet Bi sulamada sadace su veriyorum
lst+toping zamanı gelmişmi kankalar biraz daha beklemelimiyim birde yapa bilirsem eğitim vereceğim boyu fazla uzamasın diye
27/02/2021
08/04/2021
26/04/2021
Sizce durmu nasıl tavsiyeleriniz bekliyorum knkalar
Konuyu elimden geldiğince güncel tutmaya calısacağım kendinize iyi bakın

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Selam kankalar forumda 1 yıl dolasmamdan sonra basladim tohumları köfteci haze
Toprağımı kendim hazırladım bahce topragı büyük baş gübresi tavuk gübresi harmanlayıp böyle bir toprak yaptım ph ölcerim olmadığı İcin çeşme suyunu dinlendirip veriyorum bitkim yaklasık 9-10 saat güneş görüyor gübre olarakta güvercin gübresi şerbeti veriyorum. Bi sulamada şerbet Bi sulamada sadace su veriyorum
lst+toping zamanı gelmişmi kankalar biraz daha beklemelimiyim birde yapa bilirsem eğitim vereceğim boyu fazla uzamasın diye
27/02/2021
08/04/2021
26/04/2021
Sizce durmu nasıl tavsiyeleriniz bekliyorum knkalar
Konuyu elimden geldiğince güncel tutmaya calısacağım kendinize iyi bakın
Çok sağlıklı görünüyorlar kelle için arkadaşın söylediğine katılıyorum biraz daha bekle kardeşim çiçeğin çevresinden yere kama bağlayıp iplikle eğebilirsin :) çok güzel bir çiçek olacak iyi hasatlar dilerim

balbazar

Yeni üye
Dinlendirmek suyun klorunun uçması içindir ph derecesini etkilemez, 2 litre suya 1 0.5 lt Sırma su kapağı sirke (her türlüsü olur) eklersen ph normal sınırlar içine düşer..
Sagol kanka önere bilecegin bir ph metre varmı sarı olandan alacaktım onuda kimse tavsiye etmiyor
Bir boğum daha bekleyip (3 boğum olmalı) topping yaparsan sağlıklı olur, ondan 1 hafta 10 gün sonra LST ye başlayabilirsin..
Sagol kanka bir boğum daha bekliyecegim:)

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Yapmak istersen istediğin zaman uçurabilirsin kellesini..... çok güzel olmuş büyümüş bir an önce uçur bari ki alt dallar güneş görsün iyice serpilmeye başlasın

balbazar

Yeni üye
Güncel
08/05/2021
Kankalar 5 bogumdan sonra toping yaptım 3 gün öncede gübre vermişdim hadi hayırlısı durumumuz bu şekilde ilerliyor eğitim vermeyi düşünüyorum ama kırılır diye korkuyorum yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum
Buda kenarda kalan

Kankalar 4 tane daha bitkim var onlar yeni baş gösterdi ama nemsiz kalıyorlar bende 5 Lt bidonları ortadan ikiye kesip üst taraflarından 4 tane delik acıp topragı sulayıp baslarına gecirdim etkisi olur mu ya da sizin önerebileceginiz başka bişey var mı

Ü

Üye silindi 23418

Guest
Knk güzel gidiyor eline sağlık takipteyim. Benzer şekilde ilerliyoruz. Ben gübre olarak solucan veriyorum çiçeklenmede de yarasa son 2 haftada sömekler şişsin diye balık gübresi veriyorum. Yeni bitkilerime bu hafta topping yapıcam. Diyalogda kalalım birbirimize yardım için.

balbazar

Yeni üye
Knk güzel gidiyor eline sağlık takipteyim. Benzer şekilde ilerliyoruz. Ben gübre olarak solucan veriyorum çiçeklenmede de yarasa son 2 haftada sömekler şişsin diye balık gübresi veriyorum. Yeni bitkilerime bu hafta topping yapıcam. Diyalogda kalalım birbirimize yardım için.
Sagol kanka bende yasaklardan sonra solucan ve yarasa ya başlayacağım şimdilik güvercin şerbeti veriyorum bugünde lts yaptım takipteyim bende bol hasatlar

balbazar

Yeni üye
Kanka şimdiden bol hasatlar bitkin sağlıklı görünüyor umarım öyle devam eder. Benim derdime gelince 5 günlük bir bitkim var 10. günden itibaren güvercin ve solucan gübresi vermeye başlayacağım güvercin gübresini hazırladım 5 gün dinlendirecem sana soru olarak güvercin gübresini ne oranda veriyorsun ?
5Lt lik bidonu kapaagı varya kanka ilk seferde bir kapak onla ver sonra kendin yavaş yavaş cogalt kanka ben öyle yapıyorum tavsiyede ederim yakma olmuyor bol hasatlar kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Almora Almora:
    ********** ****** ****** hahahaha* ******* hahahaha* ***** hahahaha***** ****** ***** ******** ***** hahahaha***
  • kkush kkush:
    ******** ********** hahahaha ******** ********** **
    +1
  • Almora Almora:
    * ******** **** ******* *** ****** ** ** ******* ***** **** **** **** ******* *** *** **** **** ***
  • D doğadostu1004:
  • kkush kkush:
    hahahaha ** hahahaha* hahahaha***** ***** ********* ****
    +1
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******* ***** **
  • New Rookie New Rookie:
    ****** **** ****** **
  • D doğadostu1004:
  • kkush kkush:
    **
  • D doğadostu1004:
  • New Rookie New Rookie:
    ********* **** ***** **
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ****** ******** ** **** ********* ******* ***** ***** ****** ********** ******
  • New Rookie New Rookie:
    ****** hahahaha**** ********
  • kkush kkush:
    ****** **** hahahaha ******* ** ******** ***** ******** hahahaha***** **** ***** **
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ********* *** ******
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha*** *** ******* *******
  • kkush kkush:
    hahahaha ** ****** **** ** hahahaha** ********
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
    ******** ****** ** ********* hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
    *** *** ******* ********** ** hahahaha ***** hahahaha******** ********
    New Rookie New Rookie: *** *** ******* ********** ** hahahaha ***** hahahaha******** ********