Concerta

Konunun yeri burasımı bilemedim. Hiperaktivite ve odaklanma sorunum olduğu için doktor concerta yazdı. Aga bildiğin amfetamin gibi kafası var yuttukça daha çok yutasın geliyor. 3-4 bardak kahve içinde kafası iyice hipe yapıyor. Asıl sorun iştah ben spor yapan birisiyim ve yemek yedirmiyor bana tavsiyesi olan var mı?
İlacı bırak demeyin kullanmadığım günlerde ne çenem duruyor ne elim kolum.
Şuan aşırı pozitif hissediyorum garip ve mutlu. bir hissiyat ama etkisi azalmaya başlayınca ızdırap oluyor. Gerçekten çok kullanılmaması gerekli bunun zor bir ilaç ve bu ilaç yüzünden zararlı uyuşturuculara bulaşma ihtimalide olur bu ortamları bilen insanların. Konuyla ilgili bilgili olanlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Kanka

Administrator
Yönetici
bende yanılmıyorsam sabahları 100 mg ıcıyordum ve 5 saat sonra ritalin alıyordum reçetelı evet dedıgın gıbı hafıf kokoin etkısı var okb lere yazılır genelde

54 mg kullanıyorum bende şuan ilk sefer 36 yazmıştı şimdi 54 e çıkardı. Yanında birde fulsac kullanıyorum (prozac muadil)

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka bende 200 mg lustral ritalin concerta aripa xanax tranko buskas bı cok ılac alıyordum . esrar kullanırken kusmalara dönmeye basladı bende doktoruda ılaclarıda bıraktım esrara devam suan bı sorun yok :D

Hasadıma 4 ay var be kankam hasada kadar bi şekilde idare etmem lazım. Mantar sporlarımda gelicek yakında ilaçlardan daha iyi toparlar beni mantar ve esrar. :D

dayıcım57

Yeni üye
Concerta çocuklara veriliyor doktorum bana ritalin yazdı etkileri nerdeyse aynı ama ritalin bir başka tek sıkıntı çekilmesi kötü oluyor tekrar tekrar içmek istiyorsun

dayıcım57

Yeni üye
Ritalin özel reçete ile alıyorum kutusu 57 lira ayriyeten neurotin reçete var ikisi beraber çok güzel gidiyor ama bazen yoğun huzursuzluk yaratabiliyor ritalin sigaranın kafasını kesiyor biraz neurotinle güzel oluyor ama

dayıcım57

Yeni üye
İştah konusunu doktorunla konusabilirsin gabapentin ilaç kullanırsan yanında iştah problemini çözer bence ben efexor neurotin olanzapin ritalin xanax depakin zetsat ativan seregual kullanıyorum malum bu kadar ilaca iştah problemi olmuyor

dayıcım57

Yeni üye
kesinlikle haklısın dayıcım benim geçmiş sıkıntılı bi dünya kimyasallarla geçti bonzu am hjammede alıp kendim yapıyordum manyak gibi amcaya takılıyordum lili falan derken kafayı sıyırdık çok şükür iyi bi doktor bvulup kurtuldum bunlardan ama dediğin gibi kafayı seven insan tutamaz kendini ben çok seviyorum ama çok sıkıntılar çektiğim için hala daha çekiyorum o yüzden tutuyorum kendimi ama bu ilaçlar uyarıcı özelliği sıkıntılı ilaçlar fazla içtiğin zaman uçuyor insanı az önce 9.ritalinimi içtim normallde günde 4 içmem lazım ama yanında nevrotin kullandığımk için pek sıkıntı çekmiyorum mis gibi kafa yaşıyorum arada çılgınlık yapıp burundan çekiyoruım oda ayrı bi dünya ****

Bende gerçekten kankalarımıza tavsiyede bulunmak istedim iradem kuvvetlidir. Normal tütünü falan bıraktım her tür kimyasalı kullandım bıraktım şuan tek takıldığım şey ayda yılda cigara ona rağmen aklım gerçekten ne bulursam içerim moduna gidiyor. Kullanmasam diyorum bu sefer mal gibi olup odaklanamıyorum hiperaktivitem tutuyor. İki ucu boklu değnek resmen. Hasat alamadım alsam sigara yatıştırırdı bunu şansa.

dayıcım57

Yeni üye
benim hasata var 4 ay arada sigara bulursam içiyoruım bende kimseye sormak istemiyorum varmı yokmu diye herşeyden kurtulmak için köye yerleştim sabır edicem sigaralar bi olsun sevişicem sigaralarla özledim yemin eddiyorum

dayıcım57

Yeni üye
on numara sera yaptım evde 5 tane dikili ağacım var seraya 5 photo limon haze 5 brucce banner auto yapıcam 1 sene yeter o sigaralar bana mısır ekicem bide onların arasına atarım 50 60 çorbacı fide olan olur olmayana yapacak bişey yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** *** ****** *****
  • Emmy Emmy:
  • S sibetta:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******** * **** ***** *** ******* ***** *** ***** **** ** ***** ******* ******* ******** * **** ***** ****** *** ***** ********* ****** ***** ******* ***** *** *********
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ***** ******** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** ** ******* ** *** ***** *** ****
  • Mordecai Mordecai:
    *** dready
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** **** ***** *** ********** dready* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** dready** ********** ** *** *****