Coco için bunlar yeterli olur mu?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka bitkiler yapraklarindan gece oksijen gündüz CO2 alirlar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sen tarif edildigi gibi yap ben de ayni sekilde yapiyorum ama 2 kere haftada

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ise yaradigini biliyorum. Ama abartmamak gerekiyor yazdigim gibi. Yazdim ya delikli saksida önemli. Ama delikli saksilar kare saksilara göre pahali al kare saksi sen ac deligi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam o zaman kanka, zaten bir kere yapiyorsun bu yatirimi.

thckolik

Yeni üye
Hesi pH down ürün açıklamasında, “içeriğindeki yüksek fosfor ve potasyum nedeniyle çiçeklenme döneminde kullanılır” yazıyor. Gelişim döneminde bunu kullanamayacak mıyım kanka?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ben bun kullaniyorum Hesi PH down degil ve bastan sona bunu. Hesiyi bilmiyorum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka coco icin ve photo bitki icin sana Canna serisini tavsiye ederim. Sana asagida CANNA nin orjinal web sayfasini gönderdim gerci almanca ama google sana tercüme eder. Genede hakkindan gelemez isen ben sana tercüme ederim. Kanka saksi basi 250 gr civarinda yazdim 500 gr yazdiysam o bir hata herhelde kafam iyiyken yazmisimdir. 25 litrelik saksi kullan saksi basina en az 80X80 kabinde yerin olsun. Bütün LST ve HST tekniklerinin bazilarini ugulaman gerekir. Her gün sulama yapmalisin yani zaman ayirmalisin. Birde o gübreleme semasinda olmayan ve senin kesinlikle kullanma gereken cal-mag var. Ayrica cannacure kullanmanida tavsiye ederim. Cannacure bitkinin zaralira karsi direncini arttiriyor ve yapraklarin daha iyi gelismesine yardimci oluyor. Daha fazla bilgi icin daha yazisiriz.

Baktım sayfaya da cocuyu öneriyor ama bir gübre takvimi bulamadım.simdi
Canna Coco A.B
Calmag
Cannacure
alınacak ok.
bunlar nasıl kullanilacak ve somek lenmeye kadar başka hangi gübre vs lazım olacak yazarsan sevinirim.
bu haftaici istanbula gidip grow dükkanına ugrayacagim.
Çok teşekkürler şimdiden .

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka Istabula gidersen Toprak ve su magzasin git en güvenilir o diye duydum forumda. Simdi sana gönderdigim canna-de.com adresine giriyorsun ``Zuchtinformation`` tikliyorsun, arkasindan ``Dosierungschema`` tikliyorsun. 1 Producktreihe nin yaninda TERRA yaziyor onun üstünü tilayinca asagi dogru yeni bir pencere aciliyor, oradan COCO yu seciyorsun. 4 sirada Zeitpanung var oranin hizasinda ``Normale Düngung `` yaziyor, o normal gübreleme icin Onun üzerini tiklarsan gene asagi dogru uzanan bir pencere acilacak ve Leichte Dünung ve Stärke Dünung (sert gübreleme) secenekleri gelecek. Asagi sag tarafta Mavi alt zemin üzerine beyz azilmis Errechnen üzerini tiklayinca karsina gübre semasi cikiyor. Tavsiyem Normal gübreleme ile basla bazen bazi bitkilere gübre fazla gelebiliyor o zaman Leichte Dünung(hafif gübreleme) semasina gir ve gübreleme miktarini biraz azalt. O semadaki bütün gübrelere ihtiyacin var. P7K 13/14 sadece bir hafta kullanmani öneriyor ama sen ilk hafta 15 ml daha sonra 10ml olarak 3 hafta daha ver. Pk 13/14 sömek sisirme gübresi.

toprak ve su da bu gubreler var anladıgım kadarıyla.
gidemesem de bir sekilde sipariş vericem artıkın cok saolasın ben forum okuyup full mol 24 dıe gubre aldım kecı boynuzu felan varmıs ıcınde onu hıc kullanmıyorum ozman

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ben o gübreyi hic kullanmadim, ve bilmiyorum nasil kullanilir.Ben coco da yetistiriyorum yillardir ve kullandigim gübre canna, bu konuda ne sorarsan sor cevap veririm. Sana cok önemli bir konu olan isik konusunda da her türlü yardimi yaparim. Isik konusunda da ne sorarsan sor.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet var kanka ama 25 mayis olaylarindan haberin var mi bilmiyorum, kanka internetten verdigin hic bir sipariste adin adresin kredi karti bilgilerin gecmesin, biliyorsun en önemli konu GÜVENLIK.

Evet var kanka ama 25 mayis olaylarindan haberin var mi bilmiyorum, kanka internetten verdigin hic bir sipariste adin adresin kredi karti bilgilerin gecmesin, biliyorsun en önemli konu GÜVENLIK.
Evet var o yüzden gider alırım diyorum sipariş verirsem de temiz birinin adına şubeden teslim Alicam.thanks bro

Kanka ben o gübreyi hic kullanmadim, ve bilmiyorum nasil kullanilir.Ben coco da yetistiriyorum yillardir ve kullandigim gübre canna, bu konuda ne sorarsan sor cevap veririm. Sana cok önemli bir konu olan isik konusunda da her türlü yardimi yaparim. Isik konusunda da ne sorarsan sor.
Bende iki tane torch var az büyüyünce bı tane LED projektör aldım üstünde bissuru LED var.6500k beyaz ledler toplamı 250w üstünde yazan değerleri.
Resim atayım sana gece bi istişare edelim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
KAnka isik konusunda sana asagida gönderdigim linki oku lütfen, ingilizce ma google sana tercüme eder. Kanka dogru renk ve gücte isik kullanmaz isen bitki verdigin gübreleri kullanamaz ve gelismez.

https://www.hizliresim.com/gjj0ltq
https://www.hizliresim.com/g7tx0o7
https://www.hizliresim.com/f3343uj
https://www.hizliresim.com/5xut1n6
basıt bı prob um var bence cıceklenmeye kadar bu ısık yeter gıbı lux metre 1700 civarı gosterıyor ve kesinlikle bakılmıyor gozlerım kamasıyor :) cennet gıbım icerisi :)
hepsı 6500 k
mayalı co2 yaptım.havalandırma var bı tanede dısarı atan fan koyucam .nem makınesı ve vantilator var
hafif bi sarılık var yaprakta sanki o ney bilirmisin?
ben de bi foruma bakıym.
resimlere bakıp degerlendirirsen cok sevinirim
hayırlı aksamlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • cokorama cokorama:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready****
  • cokorama cokorama:
  • deyorke deyorke:
  • Zagartin Zagartin:
  • AmanBee AmanBee:
    ********* **** ****** ****** ******** ******** ******** ** ******** *** ***** ***** dreadydreadydreadydreadydreadydready**********
  • T tqual:
  • AmanBee AmanBee:
  • deyorke deyorke:
    ********** ********* *** ********** **** **** dready*** **** ****** ****** ******** ******** ******** ** ******** *** ***** *****
  • deyorke deyorke:
    ***** *** dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready*********
  • AmanBee AmanBee:
    ***** ** ****** ****** *** *********** ****** ********* **** ********* *********** ********
  • deyorke deyorke:
    ****** ********* dready ******** ********* ** *********** ******* ***** ***** ******* **** ********
  • cokorama cokorama:
    ******* *** ***** *** ****** ********* dready ******** *****
  • AmanBee AmanBee:
  • AmanBee AmanBee:
    ***** ***** ****** ***** ****** ****** ***** *** dready *******
  • T tqual:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** dready* ****** ****** *****
  • AmanBee AmanBee:
    ***** *** dready** ****** ********* dready ******** *****
  • deyorke deyorke:
    **** **** *** ***** ******** ***** *** **** ***** **** ******* ****** *** ******** ********** ***** *** dready**
  • D Chat bot:
  • T tqual:
    ****** ****** dready* ******* ****** dready
  • T tqual:
  • D Chat bot:
  • D drugdr:
    D drugdr: ***** *******