Cob Led. Oto radyatör montaj !

06bmw

Yeni üye
Öncelikle herkese merhabalar. 

Arkadaşlar  10x cob led ve soğutucu olarak araç radyatörünü kullanarak ışık sistemimi tamamlamak istiyorum . ( termal macun , pcu fan vs )
İstediğim ebatlarda alüminyum soğutucu bulamadığım icin radyatör kullanmak istedim .

Ancak   :https://ibb.co/0Bd9C8M

Görselde görüldüğü gibi  radyatörün alüminyum aralarındaki bakır su boruları var , ve cob led üzerine konuldugunda öncelik olarak borulara temas ediyor ve alüminyum temasına bi nevi engel oluyor . 

Cob led in altına süreceğim termal macun , alüminyum ile temas etmesini sağlar diye düşünüyorum . Ama macunun alüminyumun boşluklarından akma şansıda var . 

Birde soğutucu ped ler varmış , bnlar bna yardımcı olurmu , kullanan varsa yorumlarını almayı çok isterim

Konuyla ilgili sorunum ortada ve siz arkadaşların fikir ve düşüncelerine ihtiyacım var .

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Cob led  ile ilgili ışık  bölümünde konum var oradan bakabilirsin  konudaki  alüminyumu  istediğin ölçüde kestirebiliyorsun satıcıya mesaj atarak senin için daha kolay ve basit  olur radyatörle  çok uğraşırsın.

KushUps

Yeni üye
Cvp: Cob Led. Oto radyatör montaj !

Dostum n11 de soğutucu alüminyum panel bulabilirsin 8*50 cm ben aldım 3 adet gayet güzel

psypanic

Üye
Cvp: Cob Led. Oto radyatör montaj !

KushUps' Alıntı:
Dostum n11 de soğutucu alüminyum panel bulabilirsin 8*50 cm ben aldım 3 adet gayet güzel

benim ledlerde yılbaşından sonra hemen teslim. gelmiş türkiyeye.

O n11 alüminyum sooğutucudan bende alıcam ama onları birbirine nasıl kenetlerim onu düşünüyorum. bant ile değil de daha sağlam komkakt düşünüyorum vidalanır mı onlar uctan uca.

Örümcek ağı tarzı yapacağım sıralı

06bmw

Yeni üye
Arkadaşlar yukardada belirttiğim gibi , istediğim ölçülerde alüminyum kestiremediğim içın bu yolda ilerliyorum , bahsettiginiz ölçülerde istenilen sogumayi karsilamiyor , alüminyum blogun genis olmasi gerek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • K karaca23:
    hahahahahahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** ** hahahaha ***** ***** ********** ********* *** *** hahahaha* ******* ****** ******** ********* * * **** *** ******** ******* **** hahahaha*** hahahaha** hahahaha******
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ******* **** **** *** *** ******* *** **** ********* *** ********** * ****** ********* ********* *** ****** hahahaha **** ******* ** ******* hahahaha* *** **** *** ******** *** *** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ***** *** **** **** ****** hahahaha ******* *** ******* ** ******** ** *** *** *** ******** *** **** *** *** ****** ******** **** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ******* **** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ********* ******** ***