Co2 hakkında

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum cok acele etmiyor musun, daha cok tecrüben yok. Bence CO2 yi düsünmeden hayirlisi ile bir kac grow yap.CO2 kullanimi tecrübeli ustalarin yapabilecegi bir teknik.

yukarıda ki sürekli kullanacağın ürün aşağıdaki de yukarıda ki ürüne dolduracğın ürün

Tek kullanımlıklara para verme 100/30 ürün artışı görürsün

Ü

Üye silindi 25603

Guest

yukarıda ki sürekli kullanacağın ürün aşağıdaki de yukarıda ki ürüne dolduracğın ürün

Tek kullanımlıklara para verme 100/30 ürün artışı görürsün
Hata yapiyorsun @whitewidowxbigbud @llPraimfaya daha tecrübeli growcu degil, CO2 kullanmak isik,sicaklik,nem ,gübreleme bütün hesaplari degistirir. Keske bu paylasimi yapmadan önce benim yazdigim yorumu okusaydin

exhale den 2 tane alman gerekebilir.kabin boyutuna bağlı olarak.
diğer arkadaşın verdiği linkler illa ki işe yarar ama para ziyanı olur. onun yerine bütçeyi biraz arttırıp tüp almak lazım.
ben sana demleme çay,arkadaşlarsa sallama çay öneriyor gibi düşün.hepsi faydalı.ayrıca ışık ve ısı olayı da doğru. 27 derecelerde tutarsan co2 güzel çalışır.yeşil yapraklı her bitkinin co2 ihtiyacı vardır. şuan dünya genelinde havada zaten 300-350ppm arası co2 bulunuyor.bu verilen ürünlerle beraber 1000leri yakalarsın diye tahmin ediyorum ama çıkış fanını hesaba katmak lazım.co2 yi bitki yemeden alıp götürüyor olabilir.tüp de bunların önüne her türlü geçiyorsun

elchavoo

Üye
exhale den 2 tane alman gerekebilir.kabin boyutuna bağlı olarak.
diğer arkadaşın verdiği linkler illa ki işe yarar ama para ziyanı olur. onun yerine bütçeyi biraz arttırıp tüp almak lazım.
ben sana demleme çay,arkadaşlarsa sallama çay öneriyor gibi düşün.hepsi faydalı.ayrıca ışık ve ısı olayı da doğru. 27 derecelerde tutarsan co2 güzel çalışır.yeşil yapraklı her bitkinin co2 ihtiyacı vardır. şuan dünya genelinde havada zaten 300-350ppm arası co2 bulunuyor.bu verilen ürünlerle beraber 1000leri yakalarsın diye tahmin ediyorum ama çıkış fanını hesaba katmak lazım.co2 yi bitki yemeden alıp götürüyor olabilir.tüp de bunların önüne her türlü geçiyorsun
abi biraz anlatırmısın co 2 yi hali hazırda 2 saksım var daha 3 günlük 80x80 kabin kullanıyorum bana ne önerirsin veyahut co2 önerirmisin yarın senin gereksiz gördüğün revive ve yanına bir iki gübre daha alacaktım ama bütçem yeterse ve sen al diyorsan ki bu 2. growum alirim bi kac link birakabilirmisin bu arada 240w qb kullanıyorum co2 kullanımı için uygun mu ortam sıcaklığını 27 derecelerde tutabilmekse marifet kolay

(tutku)

Üye
Bu tür co2 lerin hiçbirin 5 para etmediği yapılan bir çok testte anlaşılmıştır en babası normal havadaki co2 ye katkısı 150 ppm gibi komik bir rakam veriyor paranızı bu tür ürünler alıp çöpe atmayın.sıkıştırılmış co2 kullanmanız gerek verim alabilmek icin.

abi biraz anlatırmısın co 2 yi hali hazırda 2 saksım var daha 3 günlük 80x80 kabin kullanıyorum bana ne önerirsin veyahut co2 önerirmisin yarın senin gereksiz gördüğün revive ve yanına bir iki gübre daha alacaktım ama bütçem yeterse ve sen al diyorsan ki bu 2. growum alirim bi kac link birakabilirmisin bu arada 240w qb kullanıyorum co2 kullanımı için uygun mu ortam sıcaklığını 27 derecelerde tutabilmekse marifet kolay
abi co2 şart değil aslında.80x80e kabinde önce şeker+maya karışımı el yapımı co2 ile destek ver.baktın değişim var biraz.o zaman bütçe ayarlayıp alırsın. tavsiyem Ecotechnics Unis Co2 ürünü ve 10 lt tüp. için rahat etmeyecekse exhale alıp deneyebilirsin.revive almaya gerçekten gerek yok.ümit tuccarlığı gibi bişey.çünkü o besini verip bekliyorsun pek bi şey de anlamıyorsun ne olup bittiğini. ışığın güzel.ısıyı da 27lerde tutarsan gayet iş yapar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********