cinsi ne kaç gram gelir

Ruzgaritoo

Yeni üye
Arkadaşlar hediye geldi cinsi ne bunun bide ortalama kaç grm malzeme verir bu bitki daha tam koku filan vermedi zamanıda kestiremiyorum acemiyimm

Harmankardo

Yeni üye
Kanka hediye eden kişiye kaç gündür sömeklenmede diye sorabilirsen sor soramazsan bitane 30 40 50x zoom yapabileceğin parça al onunla kontrol et bitkinin üstündeki thc şefafsa daha var demektir rakı beyazı ve şefafsa az daha zaman ver rakı beyazı ve kehribar rengiyse olmaya çok yakındır eğer hepsi şeffafsa sulamaya devam et gübrek yanıkları var 2 3 sulamada sadece su ver sonra biraz biraz gübre uygula ama kuş boku sakın verme artık bloom gübresi kullan

Ruzgaritoo

Yeni üye
Kanka hediye eden kişiye kaç gündür sömeklenmede diye sorabilirsen sor soramazsan bitane 30 40 50x zoom yapabileceğin parça al onunla kontrol et bitkinin üstündeki thc şefafsa daha var demektir rakı beyazı ve şefafsa az daha zaman ver rakı beyazı ve kehribar rengiyse olmaya çok yakındır eğer hepsi şeffafsa sulamaya devam et gübrek yanıkları var 2 3 sulamada sadece su ver sonra biraz biraz gübre uygula ama kuş boku sakın verme artık bloom gübresi kullan
Kanka bloom over drive ve sensizim veriyorum bloomuda kestim hatta over drive ve sensizim döküyorum

Ruzgaritoo

Yeni üye
Bide kanka 2,3 sulamalık işi yok gibi geliyo artık 1,2 hafta sonra flushh yapcam bide flawlesslı yapıcam sonra kurumaya gübre yanığının olması birşeyi değiştirirmi

Harmankardo

Yeni üye
Bide kanka 2,3 sulamalık işi yok gibi geliyo artık 1,2 hafta sonra flushh yapcam bide flawlesslı yapıcam sonra kurumaya gübre yanığının olması birşeyi değiştirirmi
Tadı biraz acı olur gübreden dolayı ama flush yaparsan azalır bence bide kanka bak yani bi mikroskop tarzı bişeyle o zaman net olarak anlarsın veya pistillere bak %80 %90 kırmızı olduysa hazır olmuş olabilir

Kanka

Administrator
Yönetici
Kankam senın soruna karşılık ben şu soruyu sorayım , kaç tane genetik sigara var ?
bana kalırsa blue dream pistil rengi sarımsı bı renkten açılmış kaç gram gelırede 60 70 gelebilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********