Cigara'nın içinden çıkan tohum ile esrar büyütmek

Rollix

Administrator
Bakalım neler olacak.

https://i.hizliresim.com/6y8Pkl.jpg

https://i.hizliresim.com/3pPLa9.jpg
-RedTower
adlı üyeye aittir.

bear17

Yeni üye
Cvp: Cigara'nın içinden çıkan tohum ile esrar büyütmek

sohbet için bende yorum yapam bari :D

bozo

Yeni üye

nofear72' Alıntı:
hahahah ::D yeni bir akım başlattım sanırım ::D:D

Hemen havaya girme senden önce kiler 3 yorum yapmadan göremiyordu chati kanka sen 1572. Kişisin sanırım :))))

nofear72

Yeni üye

bozo' Alıntı:
nofear72' Alıntı:
hahahah ::D yeni bir akım başlattım sanırım ::D:D

Hemen havaya girme senden önce kiler 3 yorum yapmadan göremiyordu chati kanka sen 1572. Kişisin sanırım :))))

dur kanka bozma hemen havamızı tadını çıkartsaydık bari ::D bu arada bin beş yüz 72. olmam bir tesadüf olamaz :DD

M

moejoe

Guest
''sohbet için yorum'' gereksiz yorum olduğu için kurallarda açık arkadaşlar ceza almalı aslında :D

nofear72

Yeni üye

moejoe' Alıntı:
''sohbet için yorum'' gereksiz yorum olduğu için kurallarda açık arkadaşlar ceza almalı aslında :D

dur kardeşim yeniyiz ne kuralı ne cezası gelmeyin üstüme :D:D

Oburix31

Yeni üye

Beyler Selamün aleyküm öncelikle şimdi size bir sorum olacaktı ben dün akşam 7 tohum ektim ve ektikten sonra üstlerini pet şişe ile kapattım iyice nemlensinler diye mağlum havalar soğudu o yüzden çıkmazlar flan dediler bende karşılarına elektirkli ısıtıcı koydum sabaha kadar açık bıraktım nemlendiler tohumlar çıktıktan sonra şişeyi kaldırayım mı yoksa kalsınlar mı 

Ü

Üye silindi 2874

Guest
arkdaşlar herkese merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım..bir bilgim yok haliyle ilk kez yapıcam.aklıma takılan bazı sorular var bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.öncelikle sativa yapmak istiyorum.
Outdoor sativa ( blue dream) ...Direk saksıdamı yapmak mantıklı yoksa güneş gören toprağamı yapmamız gerekiyor.Saksıda avantajım şu güneş gören yere herzaman götürebilirim yerini değiştirebilirim?
Super lemon haze super skunk chheese quake yapcam...Bu tohumların bir ekim zamanımı var hani bizimkiler gibi Nisandamı yapmak zorundayız.Outdoorda olsa indoorda olsa...??
gübreleri temin edebileceğim bir site biliyormusunuz?
tek bir tane hasadı az ama hızlı olan bir tür söyleyebilirmisiniz apartmdan yapıcam onu sadece tek bi saksıya yapabileceğim basit bir ışık sistemi nasıl olmalı?_
konuyu yalnış yere açtıysam kusura bakmayın..Yeni konu nerden açılıyor bulamadım

Player dostum,

Şuan outdoor mantıksız, hem photoperiodlar için hemde autoflowerlar için neden diye soruyorsan photo zaten bu mevsimde olmaz.Auto ise harcadığın emeğe deymez.Kışın yetiştirmenin donu,aşırı yağmuru,küfü vbsi var.Indoorda ise mevsim fark etmezcesine uygun ortamı sağlayarak istediğini yapabilirsin.

doktor1453

Yeni üye

Rollix' Alıntı:
Bakalım neler olacak.

https://i.hizliresim.com/6y8Pkl.jpg

https://i.hizliresim.com/3pPLa9.jpg
-RedTower
adlı üyeye aittir.

Erkek cikarsa gecen zmana yazik.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • S serdar1122:
    **** ***** hahahaha*
  • Coke Coke:
    ********** ***** ***** *** hahahaha ****** ****** ******* * ******* ***** hahahaha ***** ****** ********** ******* ****** hahahaha*** ** ****** ******** ********* ******** ***** ****** ***** ****** **** ******* ******** ******* ******** ********** ****** ******** ****** hahahaha*** ******* hahahaha******
  • S serdar1122:
    ***** *** ******** ***** ********** ********* ******* hahahaha*** *** ***** ****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    **** hahahaha*** ******* ********** ****** ******** ***** ********* *** ***** ***
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
    *** ******** **** *** *** ****** ***** ****** hahahaha***
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • S serdar1122:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ********* ***** ******** hahahaha*****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
    Coke Coke: ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ********...