Cigara Yancıları (munchies)

wooZ

Üye
selam kankalar cigara içip ardından düşüşte yemeyi sevdiğiniz cigara yancıları bu başlık altında paylaşalım.
benim saçma bi kombinim var iki karşıt tat ama çok sarıyor :D
ikisinide bimden temin edebilirsiniz: hollanda waffle ı + bim salatalık turşusu(bu turşu piyasadakı en kıtır turşu)
1,5 porsiyon adana dürüm yada ne kadar yiyebiliyosan ye yemeğin üzerine sigara yerine bi hafif cigara daha maksat yemekten sonra açılma sonra 1,5 porsiyon Kuşbaşılı kaşarlı bir pide daha sonra aynısı hafif bi cigara daha sonra bekliyon azcık maksat mideye yer açılsın sonra tam ekmek et döner böylede vegan beslenebiliyosun yediğin yemekler bir ara %100 vegandı bunu unutma sonra tatlı olarak 2 tane soğuk baklava gömüyorum offf bittii genelde param olduğu zaman bu çizelgeyi uyguluyorum :D bazen yemekleri yerken ustalarla göz göze geliyorum gülüyolar xD

Ü

Üye silindi 23555

Guest
Kimse yanlış anlamasın ama insan mancize düştümü bok yese tatlı gelir o yüzden ağır müptezeller seçim yapmaz ne bulursa yer ****

Twippe

Yeni üye
Daha önce kağıt helva arası 2 top karamel 1 top çikolata üstüne fıstık ve çikolata soslu dondurma önermiştim. herhangi bir yemek ve yemekte karnı şişirmeden üstüne zeytinyağında bekleyen, yeşil, eti orta sertlikte ve kalın olacak şekilde zeytin yemek mükemmel bir haz veriyor. Ek olarak kaymaklı afyon lokumu doyumsuz bir lezzet

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******** ******* hahahaha ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha**** ******** ** ******** ***** ***** ** ****** ****** ********** ******* * *******
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ******* ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • muadip muadip:
  • Emmy Emmy:
    ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* **
  • A Anm1919:
    *** ***** *** ******* ** ****** ****** ***** ***** **** ***** ***** ********* ****** ****** ****** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** ** **** **** **** ***** ******** ***** ***** hahahaha*** **** ***** ******* ******** ****** ***** ***** *** ***** ***** ***** ****** ***
    +1
  • A Anm1919:
    ****** *** **** *** ******* **** * **** ******** ***** **** ******* ***** ********** ** **** * ***** **** ******** hahahaha**
  • A Anm1919:
    ***** ******** **** hahahaha* *** ****** ******* *** ***** ***
  • A Anm1919:
    ****** ****** hahahaha ***** **** *** ******** ******** *** *** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ******* hahahaha ***** **** ******* ** ********* ** ***** ***** ** ***** *** ********* **** ********** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** hahahaha ******** **** hahahaha* *** ****** ******* *** ***** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • zero00 zero00:
    **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** ******* ********** *
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** ******* ********** * *** ******** ****** ******** hahahaha*** *****
    kawinnnz kawinnnz: ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** *******...