ChatGPT’ye sordum

Selam dostlar artık kızların sıkıntıları hakkında @OttoMan347 abimizi darlamak yerine ChatGPT’ye sorabilirsiniz hatta yakın zamanda chatGPT 4 çıkacak ona fotoğraf bile atabiliyorsunuz sağlıklı mı diye inanılmaz.
İnsanoğlu kendini yeniden inşa ediyor diyebiliriz peki bu programa daha neler sorulabilir atıyorum çıtırlaştırma işlemi yapıyoruz sömeklere odanın nem seviyesi sıcaklığına göre kaç gün ideal falan onları söyleyebilirse tüm kaynakları tarayıp kolay ve çok başarılı growlar yapılabilir.Tamamıyla bir kültür şelalesi atıyorum organikçisin soruyorsun toprağa kalsiyum organik yoldan nasıl verilir ph vs bilgi deryası:)
Yeni nesil ChatGPT grow diaries tutacak bir arkadaş fena olmazdı.

roaster

Yeni üye
hocam peki gizlilik ve takip konusunda güvenli mi orada araştırdığım şeylerle ilgili veri gizliliği açısından sorun yaratır mı bu yapay zeka ?

tarimbakani

Yeni üye
Selam dostlar artık kızların sıkıntıları hakkında @OttoMan347 abimizi darlamak yerine ChatGPT’ye sorabilirsiniz hatta yakın zamanda chatGPT 4 çıkacak ona fotoğraf bile atabiliyorsunuz sağlıklı mı diye inanılmaz.
İnsanoğlu kendini yeniden inşa ediyor diyebiliriz peki bu programa daha neler sorulabilir atıyorum çıtırlaştırma işlemi yapıyoruz sömeklere odanın nem seviyesi sıcaklığına göre kaç gün ideal falan onları söyleyebilirse tüm kaynakları tarayıp kolay ve çok başarılı growlar yapılabilir.Tamamıyla bir kültür şelalesi atıyorum organikçisin soruyorsun toprağa kalsiyum organik yoldan nasıl verilir ph vs bilgi deryası:)
Bunu kendim keşfetmiştim benim gibi birini daha görmek sevindirdi

Ben artık legalleşebileceğini düşünüyorum ülkemizde,bu çok yakın... Ekonomik açıdan büyük bir gelir kaynağı olucaktır tr için.

A Lone

Kıdemli Üye
arkadaslar çok güzel lakin fakat çünkü bu tip programları piyasaya sürerken arka kapı kodlarini fbi cia mit bunun gibi yapilara verilmediği zaman ülkelerde pek kullandirmiyorlar diye biliyorum ben . yinede dikkat boku çıktığında kapimizi çalan olmasın

funny1joint

Kıdemli Üye
Chat babaya soracam bende brom Hangi dönemde b52 vermeliyim felan kajfkaj TohumsuzGrowHarvestOutdoorGHO :)))

Doğametrik

Yeni üye
Hiç güvenli değil dostlar bu gibi şeyler doğanın ve toğrağın sistemini çözüp bitkinin sizden ne istediğini bilirseniz çok başarılı growlar yaparsınız

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********