CBD Yağı

p4rduc

Yeni üye
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandr yurtdışındayım ancak pandemi sebebiyle ülkeye döndüm bir süreliğine. Daha önce iki tane beyin ameliyatı geçirdim ve iyileşme sürecinde saf CBD yağı kullandım ve tedavi sürecime inanılmaz etkisi oldu. Kardeşim serebral palsy hastası ve bu CBD yağını da onun için kullanmak istiyorum. Kısa süre içerisinde yurtdışına çıkamayacağım, bu CBD yağını nasıl temin edebilirim. Yardımınız olursa çok teşekkür eder, minnettar kalacağım.

zbambam

Kıdemli Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandr yurtdışındayım ancak pandemi sebebiyle ülkeye döndüm bir süreliğine. Daha önce iki tane beyin ameliyatı geçirdim ve iyileşme sürecinde saf CBD yağı kullandım ve tedavi sürecime inanılmaz etkisi oldu. Kardeşim serebral palsy hastası ve bu CBD yağını da onun için kullanmak istiyorum. Kısa süre içerisinde yurtdışına çıkamayacağım, bu CBD yağını nasıl temin edebilirim. Yardımınız olursa çok teşekkür eder, minnettar kalacağım.
Hepsiburada'da vardı ama küçücük şişesi 750 liraydı ve ne kadar güvenilirdir bilmiyorum. Daha önce facebooktaki bazı gruplarda görmüştüm satan elemanları.

p4rduc

Yeni üye
Hepsiburada'da vardı ama küçücük şişesi 750 liraydı ve ne kadar güvenilirdir bilmiyorum. Daha önce facebooktaki bazı gruplarda görmüştüm satan elemanları.
kanka çok sağol. Ben Avrupa'da el altından yaptırıp laboratuarda baktırmıştım saflığına. Hepsiburada vs gibi bu gibi ticari ürünlere güvenmiyorum, özellikle bizim memlekette..gerçek yağını bulabilsek 10 numara.

zbambam

Kıdemli Üye
kanka çok sağol. Ben Avrupa'da el altından yaptırıp laboratuarda baktırmıştım saflığına. Hepsiburada vs gibi bu gibi ticari ürünlere güvenmiyorum, özellikle bizim memlekette..gerçek yağını bulabilsek 10 numara.

bu var mesela. 750 lira nedir ya deliricem :D

p4rduc

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • K Kblaybrn:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • K Kblaybrn:
  • K Kblaybrn:
    ***** **** ***** hahahaha* *******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    ********** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ********* hahahaha* ********* hahahaha* **** ***** **** ******* **** ******* ****** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ** ****** ****** ******
  • A ax-b:
    **** ******** ******* ********* ***** hahahaha
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ******** ******** ******* ******* ********** *** ***** hahahaha****** ****** ******** *** *** ******* ********** ****** *** **** ****** ** hahahaha* ******** ******* ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** ** ***** ******** ******* ****** ***** ****** ******* ****** hahahaha hahahaha** ****** ****** ** **********
  • A ax-b:
    ***** *** ******** ***** *** ****** *** hahahaha* **** ****
  • A ax-b:
    ***** hahahaha ********* ******
    A ax-b: ***** hahahaha ********* ******