Cbd Ürünleri Sitesi

ubiqinone

Yeni üye
Bol dumanlar kankalar ben yurtdışında yaşıyorum. Burada bir site açtım cbd ürünleri pazarlıyorum. Kreminden yağına e-likidine kadar ve Türkiye ye de gönderim yapmak istiyorum yasal olarak bu mümkün mü bilen var mı? Araştırdım yasal deniyor ama sadece medikal eczacıların satabileceği ürünlere.. Burdan eşe dosta ihtiyacı olana yine yolluyorum sessizce geçip gidiyor fakat fatura kesmeli gümrük vergili yapmak istersem bu mümkün mü öğrenmek istediğim bu . Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Ü

Üye silindi 2874

Guest
turkıyede yasal olmaz sen gonderebıldıgıne gondereceksın kanka ? hangı ulkede yasıyorsun ? sıtenın ısmını ver alalım bızde destek olalım...

ubiqinone

Yeni üye
Cvp: Cbd Ürünleri Sitesi

İlk başta Macaristanda idim. Daha sonra bu işler için Almanya'ya geçtim. Bu da ( medicalhemp.com ) toptan olarak sattığımız site fakat burdan perakende satış yapamıyoruz. O yüzden bir marka yaratıyorum şu an ve Türkiye de satış yapabilirmiyiz diye merak etmiştim cevabını da bulamadığım için belki forumdan birileri bilir umuduyla yazdım. Site yasal belgeler ürün analizleri vs. hepsi yasal bu arada

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Cvp: Cbd Ürünleri Sitesi

ubiqinone' Alıntı:
İlk başta Macaristanda idim. Daha sonra bu işler için Almanya'ya geçtim. Bu da ( medicalhemp.com ) toptan olarak sattığımız site fakat burdan perakende satış yapamıyoruz. O yüzden bir marka yaratıyorum şu an ve Türkiye de satış yapabilirmiyiz diye merak etmiştim cevabını da bulamadığım için belki forumdan birileri bilir umuduyla yazdım. Site yasal belgeler ürün analizleri vs. hepsi yasal bu arada

kanka işte medical olarak orlarda yasalda burda o işler için adamı içeriye alıyorlar... yani cok yardımcı olmak ısterım sana da nasıl ve nerden ılerleyecegız bıraz arastırma yaparım vaktım olursa sen bana ozelden mesaj at yada dırek maıl at bi goruselım bır sekılde ıletısım kuralım... yanı cbd urunlerı henuz burda pek  yaygın degıl kırmızı recete olayı ıle olabılır dıye dusunuyorum...dedıgım gıbı sen ulas bı sekılde bıseyler uretmeye calısalım

MrChee

Yeni üye
CBD Bazlı ürünlerin satılması serbest. (Logo ve/veya tasarımda bariz bir şekilde cannabis olmaması iyi olur.) 
Bkz: 
https://www.hepsiburada.com/cbd-kenevir-yagi-10-ml-p-HBV00000Q6MH0?magaza=Bitkicimmm

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Bol dumanlar kankalar ben yurtdışında yaşıyorum. Burada bir site açtım cbd ürünleri pazarlıyorum. Kreminden yağına e-likidine kadar ve Türkiye ye de gönderim yapmak istiyorum yasal olarak bu mümkün mü bilen var mı? Araştırdım yasal deniyor ama sadece medikal eczacıların satabileceği ürünlere.. Burdan eşe dosta ihtiyacı olana yine yolluyorum sessizce geçip gidiyor fakat fatura kesmeli gümrük vergili yapmak istersem bu mümkün mü öğrenmek istediğim bu . Bu konuda bilgisi olan var mı ?
Kanka konu zortlamis . İstersen bilgi paylasimi yapabiliriz bende Türkiyede bu işleri kosturmak yatırım yapmak istiyorum yasal olarak eğer mesajı görürsen wickr me narutoplayer Nik ulaşabilirsin.belki güzel iş cikartabiliriz

Microup

Üye
Cbd yağını hepsiburada'dan sipariş verebiliyoruz. Şok oldum açıkcası 650 tl fiyatı var 10 ml 1000 mg yazıyor.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Cbd yağını hepsiburada'dan sipariş verebiliyoruz. Şok oldum açıkcası 650 tl fiyatı var 10 ml 1000 mg yazıyor.
Bence onlar saf olarak üretilmiyor zaten Türkiye'de yok yurtdışından mi geliyor açıkçası anlamadım ama.guvenilir gelmiyor bizde
Bence hiç saf ve orjinal gelmiyor zaten Türkiye de bu alanda yapılan açılan bir labartovar yok diye biliyorum .. kim bilir içine ne basıyorlar . Yurt dışından geliyor mu onuda bilmiyorum ama araştırma lazim

Microup

Üye
Bence onlar saf olarak üretilmiyor zaten Türkiye'de yok yurtdışından mi geliyor açıkçası anlamadım ama.guvenilir gelmiyor bizde

Bence hiç saf ve orjinal gelmiyor zaten Türkiye de bu alanda yapılan açılan bir labartovar yok diye biliyorum .. kim bilir içine ne basıyorlar . Yurt dışından geliyor mu onuda bilmiyorum ama araştırma lazim
kanka çinden ithal edilmiş ürünler zaten yazmışlar. Beni şaşırtan cbd yağını nasıl legal sattırıyorlar ona şok oldum açıkcası.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
kanka çinden ithal edilmiş ürünler zaten yazmışlar. Beni şaşırtan cbd yağını nasıl legal sattırıyorlar ona şok oldum açıkcası.
Sonuçta thc degil kanka kafa yapıcı bir etkisi yok ki ondan sorun olmuyor ama bu işte para var ama.hollandadan anavatanı dan getirten orjinal saf acican bir tonacco shop gibi kremi yağı cikolatasi ıvır zıvır

Microup

Üye
Sonuçta thc degil kanka kafa yapıcı bir etkisi yok ki ondan sorun olmuyor ama bu işte para var ama.hollandadan anavatanı dan getirten orjinal saf acican bir tonacco shop gibi kremi yağı cikolatasi ıvır zıvır
Senin bahsettiğin bizim için hayal ürünü bu ülkede yapamazsın :D öttürürler valla adamı :D daha cezam bitmemiş zaten 2030 a kadar infazım var elimi sürersem sksinler :D

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Senin bahsettiğin bizim için hayal ürünü bu ülkede yapamazsın :D öttürürler valla adamı :D daha cezam bitmemiş zaten 2030 a kadar infazım var elimi sürersem sksinler :D
O zaman hiç bulaşma kanka senin için sıkıntı....işte hayal ediyoruz anca

nasa

Doktor
kanka bunu tek başına yapamazsın türkiyede bi yerlerde bi tanıdık varsa zaten anca yapabilirsin ilgilenmezler ki zaten tr de cbd pek satılmaz kenevire karşı bizim memlektte fobi var esrar diyorsun adam eroin diyor **** esrarlar eroini ayıramayan adamlara cbd yağı satmaya çalışmak ne kadar mantıklı tartışılır

cypher

Üye
kanka bunu tek başına yapamazsın türkiyede bi yerlerde bi tanıdık varsa zaten anca yapabilirsin ilgilenmezler ki zaten tr de cbd pek satılmaz kenevire karşı bizim memlektte fobi var esrar diyorsun adam eroin diyor **** esrarlar eroini ayıramayan adamlara cbd yağı satmaya çalışmak ne kadar mantıklı tartışılır
türkiyede esrarın ne olduğunu bilmiyorlarki doğru düzgün öldürücü bişey sanıyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ** ******** **
  • zero00 zero00:
    **** *** ***** ** ****** **** ***** ****** **** ********* ** ******* ** ***** *** *** ***** **** *** ***** ****** ** *********** *** ********* ***** ******* ****** ******* ******* *********** ** ****** ********** dready* * ******* ** ***** ***** **** ********* *** ****** ****** dready** *** ***** *** ********** ***** **** **** ****** ***** ******* ******* ***** ********* dready ******** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** *** ***** ** ****** **** ***** ****** **** ********* ** ******* ** ***** *** *** ***** **** *** ***** ****** ** *********** *** ********* ***** ******* ****** ******* ******* *********** ** ****** ********** dready* * ******* ** ***** ***** **** ********* *** ****** ****** dready** *** ***** ******* ***** ********** ****** *********** ***** ***** ********* ******** **
  • camelonhigland camelonhigland:
    ******* dreadydreadydreadydreadydreadydreadydready* ***** ***** ****** ****** ****** *** **** *********
    **** dready***** *******
    *** ***** **
  • zero00 zero00:
    ****** **** dready***** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    dready********** dready********** dreadydready** ****** ******
    **** dready** *** ******
  • zero00 zero00:
    ** ** **** ****** ********** ***** ******** **** ***** ******** ***** ********** *** **** ******** *** *** ***** **** ***** ********** ****** *********** ***** ***** ********* ******** **
  • zero00 zero00:
    ***** *** ******* ** dready
  • zero00 zero00:
    **** ****** *********** ** ****** **** **** **** ** ****** **** ********** **** **** ******
  • zero00 zero00:
    **** ********** ** dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready**********
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydready* ** *****
  • zero00 zero00:
    ******** dready****
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydready*
    **** ****** *********** ** ****** **** **** **** ** ****** **** ***** ** ** ****** ******** ******* ******** ******* ****** ***** dready**** ******* dready ****** ******** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ******* *** ******* ******* dready********** dready********** dready**********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** ******* ** dready*** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** *** ******* ** dready*** ********* ******* ********* ***** **** **** dready**...