Captan'ın LSD Rehberi - 1 (Güncellendi)

Acid deneyimlerinizi mi

• Kullanılan toplam oy
    338
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankalar forumda vendor paylaşımı yasak ama emin olun ulaşılmaz bir şey değil.

steelix

Üye
arkadaşım telegramda elden satış yapan birinden alışveriş yapmış harbiden ulaşılması zor değil

Darwinn

Üye
Bende kendi denyimlerimden en iyisini yazayım kankalar sabah 7 8 gibi kalk güzel bir kahvaltı kahvaltıdan sonra sesiz sakin bir orman kimsein geçmediği bir yer olması çok önemli yerini bulduktan sonra maximum saat 11 12 yi geçmesin deneyim uzun sürücek küçük bir höparlör ile isteğe göre müzik benim tercihim ruhani elektronik müzik herkesin kendine özel kulaklığı olsun o ortamdan kopmak yanlız deneyimlemek istersiniz sizi o ortamdan koparıp farklı alemlere dalmakta çok yararlı oluyor sigaranız varsa önceden sarın sonra sararken triplere koşuyosunuz :D gün ışıkları biterken sizinde kafanız artık son demlerinde olucak aman dikkat 8 saat geçti hemen araca binip gideyim demeyin bekleyin arabada oturun sigara çevirin geçti sanıyor insan ama geçmiyor tamamen güzel kafalar dilerim peace out

markeloff

Yeni üye
İlk defa denedim antalya da olymposta.Evle baya sorunlarım vardı ankara da ikamet ediyorum.Önden fazlasıyla alkol ve sigara tüketmiştim zaten.Benim kullandığım goblin resmî vardı üzerinde ve yanımdaki arkadaşım daha önce de kullanmıştı.Nasıl bi kafa diyorum anlatamam diyor.Ben ex falan da çok takıldım küçümsemiştim..Beni daha çok sarhos ederek geldi kafası hissedilir bi şekilde 2 saat içinde zirve olmuştum.O sıra da da poseidon zeus böyle tanrrı muhabbetleri yapıyorduk bi yandan da çok korkuyorum arkadaşım sakın kendine bakma falan yapmıştı aklımın içinden atamıyorum böyle kendime bakmam lazım hep aklımda.Zaman zaten geçmiyor saat hep aynı sanki o 12 saat bana 12 ay gibi geldi.İlk başlarda bad trip yaşadım çünkü konumumuzdan ötürü yağmur başlamıştı ve sandığımız kadar sessiz sakin biyer olmamıştı.Biri gelirse nolcak biri anlarsa ne dicez falan korkmuştum.Ama hep şunun bilincinde oldum bunlar gerçek değil bunlar gerçek değil.Gördüğüm en abest halisilasyon ise bu gördüğüm poseidon gökten belirmişti ışık olarak böyle anlatınca komik geliyor ama yaşamak bambaşka..O günden beri ufkum açıldı bazı şeyleri daha iyi tahmin edip ön görmeye başladım.Şunu da belirtiyim arkadaşıma şunu sordum;kanka geçer demi hep böyle kalmam hep böyle mi görcem..Herşey aşağı akıyo yukarı kayıyor böyle sanırsın üzerime nur yağıyo beyaz beyaz..Anlatıırken hala yaşıyorum şahsi görüşüm herkesin kaldırabileceği kafalar değil,kesinlikle yanınızda sizi sakinleştirecek iyisin diyecek sizi toparlayacak birisinin olması.

Allah için bir vendor söyleyin kafayı yicem bulamıyorum. mantar ya da lsd istiyorum lütfen arkadaslar yardım. tamam burada paylasmak yasak ama birbirimize yardımcı olmayacak mıyız?

lellizli

Yeni üye
Arkadaşlar bu arkadaş iyi anlatmış güzel anlatmış ama bazı şeylerin farkında değil
tabletler ug şeklindedir
kimisi 100ug kimisi 200 , 300, 400 şeklinde amsterdamda 400 bulabilirsiniz 700 ug den sonrası tavsiye edilmez
2 tane 100 ug ile 1 tane 200 ug aynı şey değildir.
Ayık olun oyuncak değil 3 tane 200 ug yi bilmeden çakarsan oda sana çakar yani
Bilgi veriyorsanız doğru düzgün verin
Milletin canı oyuncak değil
Trip çok yüksek gelirse Xanax tavsiye edilir acil çıkış için .
Dediği gibi bir anahtar , girdiğin ve çıktığın kapıyı bileceksin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ******** ****** ******* *******