Cannabutter yapıyorum!

canniko

Üye
Selam kankalar.

Sponsordan aldığım ama ne olduğunu bilmediğim (sadece sativa ya da sat.baskin olduğunu bildiğim) çiçeklerimden 3 Gr parçalayıp fırında aktive ettim. Ardından 140 gram tereyağı içinde benmari usulü şeyediyorum.

Oldukça yoğun bir şey olacağa benziyor. 4 saat kadar kaynatacağım.

Süzdükten sonra süzgeçte kalan kısmı da bir miktar tereyağı ile yeniden kaynatmayı düşünüyorum.

Çıkan malzemeyi öncelikle çikolata yapacağım. Bu nedenle yağı dondurup buzlukta saklayacağım, sadece bir kısmını çikolata yapacağım. Kalanıyla da farklı şeyler deneyebilirim ya da daha sonra çikolata yaparım yine. Yaptıklarımın gramajlarını kayıt alarak yapıyorum bu arada.

Gelişmeleri faydalı olması açısından burada paylaşacağım. Herkese hayırlı pazarlar

(Bu arada bir şeyler yazan/soran olursa biraz geç görebiliyorum. (İf,...) Şimdiden kusura kalmayın:)

Son düzenleme:

canniko

Üye
10 gr tereyağını 30 Gr sütlü çikolatayla karıştırdım yine benmari usulü. Dün sabah çikolatadan 3gr yedim, bir şey hissettirmedi. Bugün 5,5 Gr yedim, şu an öğle yemeği vaktini 4gözle beklerken kafamı en ufak sallayisim headbang etkisi yaratıyor. Ağzım öyle bir yapışıyor ki cok acayip bir fena yani.

canniko

Üye
kolay gelsin dostum. Sömeği kullanmaktan ziyade hasattan elinde kalan şeker yapraklar varsa onlarla yaparsan da faydasını görürsün.

Bir de gr miktarını biraz arttırabilirsin. ben şeker yapraklardan yaptım çok memnun kaldım.
Teşekkür ediyorum. Birdahakine onu deneyecegim, boşa attık hep şimdiye kadar.

kralkobraa

Kıdemli Üye
Ben geçen hafta benmari usülü indica ağırlıklı cannabutter yapmıştım kanka 3 gün önce biraz yeyip düğüne gitmiştm tatlı bi kafası vardı dün dozu iki katı arttırdım 1.5 saat sonra yavaştan kafama girmeye başladı sonra biraz 2 bardak vodka içtim öyle bir etki yaptı ki 5saniye önce ne olduğunu unutuyordum eve geldim 2 kase yoğurt yedim yüzümü biraz uyudum geri kalktım gene yoğurt yedim düzelmedi kuzen yanıma gelmişti koltukta bayılmışım beni uyandırdığında gözlerim kan çanağıymış bunu bile hatırlamıyorum nasıl bir illetse bu biraz ara verdim muhtemelen bir hafta kullanmam resmen esrarın etkisni dibine kadar hissetiriyor :)

Ü

Üye silindi 5544

Guest
Ben geçen hafta benmari usülü indica ağırlıklı cannabutter yapmıştım kanka 3 gün önce biraz yeyip düğüne gitmiştm tatlı bi kafası vardı dün dozu iki katı arttırdım 1.5 saat sonra yavaştan kafama girmeye başladı sonra biraz 2 bardak vodka içtim öyle bir etki yaptı ki 5saniye önce ne olduğunu unutuyordum eve geldim 2 kase yoğurt yedim yüzümü biraz uyudum geri kalktım gene yoğurt yedim düzelmedi kuzen yanıma gelmişti koltukta bayılmışım beni uyandırdığında gözlerim kan çanağıymış bunu bile hatırlamıyorum nasıl bir illetse bu biraz ara verdim muhtemelen bir hafta kullanmam resmen esrarın etkisni dibine kadar hissetiriyor :)
kanka normalde duman yoluyla hüpürdet sene alamayacağın thc yi ekmek arası tek lokmada alabiliyorsun dikkat etmek lazım kolpaçinodaki şahin gibi gezersin ortalıkta bak :D

kralkobraa

Kıdemli Üye
kanka normalde duman yoluyla hüpürdet sene alamayacağın thc yi ekmek arası tek lokmada alabiliyorsun dikkat etmek lazım kolpaçinodaki şahin gibi gezersin ortalıkta bak :D
Evden çıkarken hafif çınlama vardı yavaştan ayıkmıştım sonra kafası eve geçtim 3 kere telefonla konuşmuşum hiç bişey hatırlamıyorum ama :) eğer eve gitmeseydim şahinden beter olacaktım kanka sabaha kadar düzelmemişti kafam :) eğer diğer günü sabahı test vermeye gitseydim thc 150den aşağı çıkmazdı vallaha zor kurtulduk bir süre tereyağına ara veriyorum :D

Myhtra

Müptezel
kanka ben yaklaşık 20g şeker yaprağını beze sarıp tencere içinde suda kaynattım yaklaşık 1 saat kadar tereyağı ile karıştı decarb yapmıştım. Tereyağında hem kendi kokusu hem de ağır şekilde cannabis kokusu var normal mi ? hafiften geliyor çok yoğun hissetmiyorum ilginç oldu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ** ********* ****** ****** ** ****** ********* ****** **** *** ***** ** **********
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** ********** * **** * ******** ****** ***** ******** ***** **** ******* hahahaha
  • T TheOG:
    ****** ****** ** hahahaha ***** *** ****** ******** **** **** ****** ********* *** ********** *** **** ********** **** ******* hahahaha**** **** **** ******* ******** *******
  • Bomberx Bomberx:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha******** **** ******** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ** ***** ** ****** ****** ** hahahaha ***** *** ****** ******** **** **** ****** ********* *** ********** *** **** ********** **** ******* hahahaha**** **** **** ******* ******** *******
  • T TheOG:
    **** hahahaha***** ******
  • T TheOG:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • Bomberx Bomberx:
  • T TheOG:
    ******** ******* hahahaha hahahaha**** ****** ******** ****** ********* ***** ****** ********* ********* hahahaha*** ** hahahaha** **** ****** ********* ****** ********* *** ***** hahahaha ** ****** **** ****** **********
  • T TheOG:
    ****** ****** ****** ********* **** *** ******* ****** ****** ********* hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ****** ***** **** ***** ****** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha*
  • Bomberx Bomberx:
    ******* ******** hahahaha* ***** ** ******** hahahaha ***** ******* ***** *** *** ******* ******* *** ******* **** *** ****
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • NewGardener NewGardener:
  • T TheOG:
  • T TheOG:
    ** ***** ***** ***** hahahaha* hahahaha***** ******** hahahaha* ***** ** ******** hahahaha ***** ******* ***** *** *** ******* ******* *** ******* **** *** ****
  • Bomberx Bomberx:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** hahahaha* ********* **** ********* *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ***** hahahaha
    kawinnnz kawinnnz: ** ***** hahahaha