Cannabutter denenmiş en etkili tarif

GorilaGG4

Yeni üye
40 dk kapalı folyoda dekarbürasyon (fırınla) (115derecede)
Sonra tereyağını sıcak suda camın içinde eritip (içine ben 2-3ml alkol atıyorum daha iyi çözülsün diye atmayabilirsinizde) otu ekleyip 4 saat kısık ateşte beklet arada karıştır sonra dolaba at afiyet olsun

50 gramı 450 gram tereyağında(ölçülerle kafanıza göre oynayın ama arttırma yapmayın derim otta) 8-10 saat kafası var yedikçe uçuyorsun öyle tatlı falan yiyerekte ayılamıyorsun

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 20042

Guest
4 saat kısık diyorsun kanka tereyağını yakmayalım yav
Çoğu tarifte yarım saat kadar karıştırın diyorlar bazılarında rengi yeşile dönene kadar ısıtıyor tereyağını 4 saatte 10 gramı çöpe atmayız di mi :)

GorilaGG4

Yeni üye
Hayır 2 saatte yapabilirsin kafana göre ama en iyi verim 4 saatte alınıyor direk ateş tereyağına değmeyecek yani ateşle yağın arasında sadece tencere olmayacak tencerenin. İçine ayrı bir borcam kase koyup tereyağını ona koyacaksın tenceredeki kaynayan suyun içinede terayağını koyduğun borcamı koyacaksın tencerede kaynayan su ısıtacak camı ve yağı o yüzden yakman imkansız

barker

Yeni üye
Hayır 2 saatte yapabilirsin kafana göre ama en iyi verim 4 saatte alınıyor direk ateş tereyağına değmeyecek yani ateşle yağın arasında sadece tencere olmayacak tencerenin. İçine ayrı bir borcam kase koyup tereyağını ona koyacaksın tenceredeki kaynayan suyun içinede terayağını koyduğun borcamı koyacaksın tencerede kaynayan su ısıtacak camı ve yağı o yüzden yakman imkansız

Tarif için teşekkür ederiz şef, sevgiler
Benmari usulü deniyordu sanırım üstad.

makis

Yeni üye
Hocam minimum kaç gr ile yapılabilir? Ben tek seferlik denemek istiyorum elimde de çok ot yok açıkçası hasatı bekliyorum. Şöyle tek lokmalık tek gecelik bişey denemek istiyorum 0.25 ya da 0.5 gr yeterli olur mu?

canniko

Üye
Bunu yeni hasat ile yapabiliyor muyuz? Sanırım öyle de thc-a'lari thc'ye dönüştürmüş oluruz. Kurutma - kürleme işlemi butter için de onemli mi?

sertbira

Yeni üye
Ustam elde ettiğimiz yağı nasıl kullanacağız yani bir tepsi kek yapacağım kaç gr cannabutter eklemeliyim gramajları yazabilir misin

Yeemen

Üye
Kankalar dolapta kaç gün dayanır maks yaklaşık 1 aydır falan dolapta duruyor hala kullanılabilir mi ?

Bigbut

Müptezel
Ustam elde ettiğimiz yağı nasıl kullanacağız yani bir tepsi kek yapacağım kaç gr cannabutter eklemeliyim gramajları yazabilir misin
Dostum hazır kek karısımı al arkasında yazar 150 gr margarin djye miktarı tam hatırlamıyorum ne yazıyorsa onu koy ama dısarsa bıraz beklesin yumusasın yag. Ayrıca omlet yapabilirsin kızarmış ekmege surebilirsin vs

Bigbut

Müptezel
Ne koydun sen buna. Su kattıysan kaynatırken dondugubzaman o suyu dokmen lazım. Uzun saklayacaksan derın dondurucuda sakla. Ben 100 gr 100 gr yapıp atıyorum dondurucuya.

varmibisey

Kıdemli Üye
Ne koydun sen buna. Su kattıysan kaynatırken dondugubzaman o suyu dokmen lazım. Uzun saklayacaksan derın dondurucuda sakla. Ben 100 gr 100 gr yapıp atıyorum dondurucuya.
Youtube de video izledim yazılışını da decarb işlemi yapmadı sen nasıl yapıyorsun kanka anlatabilirmisin tedaylı

varmibisey

Kıdemli Üye
40 dk kapalı folyoda dekarbürasyon (fırınla) (115derecede)
Sonra tereyağını sıcak suda camın içinde eritip (içine ben 2-3ml alkol atıyorum daha iyi çözülsün diye atmayabilirsinizde) otu ekleyip 4 saat kısık ateşte beklet arada karıştır sonra dolaba at afiyet olsun

50 gramı 450 gram tereyağında(ölçülerle kafanıza göre oynayın ama arttırma yapmayın derim otta) 8-10 saat kafası var yedikçe uçuyorsun öyle tatlı falan yiyerekte ayılamıyorsun
Kanka kuru sömekte de decarb yapıyormuyuz kavanozdaki sigaradan yapicam sararak kafasını çok sevmedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    dready* ** *** ********** ******
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* dready
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    *** ***** ******* *********** dready*****
  • P puslu77:
    dready** ********
  • zero00 zero00:
    ***** ******* **** **
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
    ** ** dready ** ** ******
  • zero00 zero00:
    ******** ********* dready ***** ***** *********** *** ******
  • zero00 zero00:
    ******* ****** **
  • P puslu77:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • cokorama cokorama:
  • T Twist:
  • T Twist:
    ****** ********* ******** ******* ** ******* * ****** ********* ****** ******** ** *********** ***** ******* ******* ******* ********* *******
    T Twist: ****** ********* ******** ******* ** ******* * ****** ********* ****** ******** ** ***********...