Californiadan Esrar siparişi?

• Konbuyu başlatan KuruKafa420
  • Başlangıç tarihi
K

KuruKafa420

Guest
Beyler Hayırlı Dumanlı Bayramlar

Şimdi size soracağım şey deep webe vs değil.

Hani Californiadan çeşitli satıcılar olur ya.İnstagramdan,Veya Telegramdan bir sürü şeyler satarlar.
Hatta Adam Avrupanın birçok kentine yolladım diyor.

Adama diyorum neredesin adam diyor California.Ben de Turkey Diyorum.

Sizce bu riske girsem.Yakalansam 28 gr ile denetim verirlermi yoksa?
Gerçi benim denetimlim var.Oda 4 ay hapis alkollu araç .Ama o asliye hukuk mahkemesiydi.

Örnek veriyorum yakalansam bile Bu denetim bozulurmu.

Adam diyorki 50 ûlkeye sipariş gönderdim vs.Çift vakum vs vs.Şeylerden bahsediyor.
Kargoyuda Amerikan Fedex ile Herhangi bir isim olarak yolluyor.

28 gr Lemon haze 200 usd diyor kargo dahil.

Kafama iki soru takıldı?

1-İSİM soyisimim olmadan paketi nasıl Alicam?

2-Fedex kapıma kadarmi getirecek.Yoksa Ptt Alıp içine mi bakicak?

3-Paket olma ihtimali%?

K

KuruKafa420

Guest
Şu anlatıklarını hayata geçirmek için insanın gerçekten aptal olması lazım. Ya siz ne zannediyorsunuz gümrükler yol geçen hanımı nedir bu düşüncesiz davranışlar aklım almıyor.
Bide sormuş 28 gramla denetimli yermiyim diye la havle
O **** kodumun Californiada olan O çocuğu broya da diyorum.Anlamıyor piçin evladı.Dedim ona Yakalandıgında seni degil beni sikecekler dedim ****

Kibrislifirat

Yeni üye
Dostum yalan o iş. Ben 2009da avrupadan orjinal bandrollü bonz getirdim ilki geçti ikincide galisimda gümrükten kırmızı uyari verdiler dosya yedim. Satılıyor merak ettim aldım dedim denetimverdiler.bitti çok şükür sonrasında da getirttiklerim oldu ama tohum ve salvia. Bunlarida başka kargo ismiyle yolladılar. Ama esrar getirtme işinde alan birinden garanti yerden almalısın. Yada tanıdığın cesaretli biri farklı kargo yapıp yollar başka türlüsü yalan. Gümrükte takildimi olan sana oluyor. Nette dolandırıcı çok. Dünya geneli yapıyor adamlar bu tezgahı. Gün de iki kişi düşse bile güzel para. Hiç girme o muhabbete yada dediğim gibi garanti yer varsa düşün

K

KuruKafa420

Guest
Dostum yalan o iş. Ben 2009da avrupadan orjinal bandrollü bonz getirdim ilki geçti ikincide galisimda gümrükten kırmızı uyari verdiler dosya yedim. Satılıyor merak ettim aldım dedim denetimverdiler.bitti çok şükür sonrasında da getirttiklerim oldu ama tohum ve salvia. Bunlarida başka kargo ismiyle yolladılar. Ama esrar getirtme işinde alan birinden garanti yerden almalısın. Yada tanıdığın cesaretli biri farklı kargo yapıp yollar başka türlüsü yalan. Gümrükte takildimi olan sana oluyor. Nette dolandırıcı çok. Dünya geneli yapıyor adamlar bu tezgahı. Gün de iki kişi düşse bile güzel para. Hiç girme o muhabbete yada dediğim gibi garanti yer varsa düşün
Kanka Batmanda Canımı bile vereceğim yani Güveneceğim eski mahalle arkadaşım var.Bunlarda olan ot başka biryerde yok.Acaba kargo ile yollasa nasil yaparim varmi bir bilgin.Benim bildigim bir tane kurşundan kutu yapsam ona gondersem oda bunun içine koysa.Hani x ray e girerse.Yani benim bildigim x ray yurtdisindan gelenlerde oluyor.Acaba gıda maddesi olarak girseler nasil olur.Gitsem Oraya otobusle gitgel 600 lira.Artı bide doğudan gelen Otoposlari cok ariyorlar.Var Varda Nasil bir sey yapsa.?

K

KuruKafa420

Guest
Ayrıca kanka seni Kimyasala bulaştığın icin kınıyorum

Kibrislifirat

Yeni üye
Kankam zamanında bulaştık bıraktık çok şükür. Kınaman için tesekkurler :) ups kargoyla yollasın. Iki uc paket yapsın. O paketlerin ikisinde someklere benzer şeyler uydursun. Yanına elbise ayakkabı felan koysun. Eşyanın paketini streçleyip uzerini iyice bolca amonyakla silsin paket yapsin hepsini bir kutuya yollasın. Çevrende varsa yabancı uyruklu onun adını ver ona yollat daha iyi olur. Ev adresine yollatma şubeye yollat

IsırganOtu

Kıdemli Üye
Kanka Batmanda Canımı bile vereceğim yani Güveneceğim eski mahalle arkadaşım var.Bunlarda olan ot başka biryerde yok.Acaba kargo ile yollasa nasil yaparim varmi bir bilgin.Benim bildigim bir tane kurşundan kutu yapsam ona gondersem oda bunun içine koysa.Hani x ray e girerse.Yani benim bildigim x ray yurtdisindan gelenlerde oluyor.Acaba gıda maddesi olarak girseler nasil olur.Gitsem Oraya otobusle gitgel 600 lira.Artı bide doğudan gelen Otoposlari cok ariyorlar.Var Varda Nasil bir sey yapsa.?
Kanka ben 2 - 3 kez falan kargolattım şehirler arası, yurtiçini kullandım. Hiç bir problem olmadı. Hurdacıdan bir tane power supply alıyosun, çalışıp çalışmaması önemli değil. İçini açıyosun, en az 20gr sigara sığcak alan olur içinde. İki üç kat streç sarıyosun malzemeye, her katın arasına kokusu keskin bişeyler koyarsanız en azından biraz olsun faydalı olur. Koy abi malzemeyi power supplyin içine, onu da bi koliye güzelce paketle. Kargoyu verirkende elektronik eşya var içinde diye özellikle belirt dikkatli taşırlar kurcalamazlar(yersen tabi :) ) farklı isim ve farklı adres kullanıp güvenliği artırabilirsin, ben direkt kendi adıma evime istedim kapıda alıp içeri geçip güzelce içivermiştim :D şans işi biraz ama kim naapsın senin paketini açıp? Tr de eve paket getirmeye üşenen firmalar x-ray mi kullanıcak? Zor be kanka. Güzel paket yapıp göndersinler. Gönderici ve alıcı gbt açısından temiz olursa daha da garanti olur. Ne alaka bilmiyorum ama bence riski azaltır. Bol dumalar :)

Kanka salvia demişsin elinde duruyormu veya referans varmıdır bende arıyorumda bulamadım

Hani Californiadan çeşitli satıcılar olur ya.İnstagramdan,Veya Telegramdan bir sürü şeyler satarlar.

Gerçi benim denetimlim var.Oda 4 ay hapis alkollu araç .Ama o asliye hukuk mahkemesiydi.

Adam diyorki 50 ûlkeye sipariş gönderdim vs.Çift vakum vs vs.Şeylerden bahsediyor.

Kafama iki soru takıldı?

3-Paket olma ihtimali%?
Kankam ayrıca 28gr lemon haze için 200 usd istemesi ayıp olmuş ben 56 grama 55 dolar vermiş biri olarak diyorum biraz tokatçı fiyatı :)

onun riskini almak hata olur bence birde denetimlik var diyorsun şans işi bu iş . şüphe dikkat çektimi açarlar. o anki memurun gözüne kalmış herşey .bence onu yapacağına durumun ne bilmiyorum ama al bi ışık yap evinde 2 saksı daha az risk . kafan rahat rahat takıl kanki. sakın o telegram şu buverme %100 dolandırıcı . günde 2 tane düşürse çalışmaya gerek yok .

pinacolada

Yeni üye

Kafama iki soru takıldı?

3-Paket olma ihtimali%?

Deepweb ten toplamda 50 nin uzerinde siparis vermis biri olarak biraz bilgilendirmek isterim.

Oncelikle Turkiye'de yasamiyorum. Sadece gumruk degil, butun kurallarin asiri siki oldugu - hani su yolda sakiz cignemenin bile yasak oldugu o malum ulkede 8 sene yasadim. Ilk sipariste ayni kaygilari 10x yasadim ve arkadas grubumdan herkes 2 yil icerisinde yaklasik 100 un uzerinde siparis gecti.

Tecrubelerimi ve tavsiyelerimi sana DM den atacagim.

Yestafo

Kıdemli Üye
Deepweb ten toplamda 50 nin uzerinde siparis vermis biri olarak biraz bilgilendirmek isterim.

Oncelikle Turkiye'de yasamiyorum. Sadece gumruk degil, butun kurallarin asiri siki oldugu - hani su yolda sakiz cignemenin bile yasak oldugu o malum ulkede 8 sene yasadim. Ilk sipariste ayni kaygilari 10x yasadim ve arkadas grubumdan herkes 2 yil icerisinde yaklasik 100 un uzerinde siparis gecti.

Bu sitede dm yok burdan yazabilirsin

kerim54

Yeni üye

Merhabalar ben de TR deyim ilk tohum siparişim olacak banada yardımcı olursanız çok memnun olurum

Ü

Üye silindi 30498

Guest
200 usd = 3.700TL

Ben bu sitede projektörle grow yapanları görmüş biri olarak şaşırıyorum gerçekten bu maceralara.

Kankam akıbetin ne oldu bilinmiyor ama umarım bu siparişi vermek yerine gümrüğe gidip kendini ihbar etmişsindir.

sollaa

Yeni üye
nasıl alınacağını bilen adam türlü türlü yollarla alabilir. Binlerce order veren sorun yaşamayan tanıdıklarımız da var. ama bu tecrübeyi edinirken alacağın riske değmez. hayatın ve özgürlüğünle bu tarz şeyleri karşılaştırma bile

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahaha**
  • the imam the imam:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ****** *** *** **** ** ******* ***** ****** ***** ******* ** *** ********
    +1
  • K kushuchtu:
    hahahaha* ******* ****** *****
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ** **** ********* ** hahahaha********* ********** ****** **** ** hahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha**** ** ********** *** ***** ***** ****
  • I ichbinkrytpon:
    **** ****** hahahaha**** hahahaha***** ** ** ******** ********* ********* **** ** hahahaha
  • K kushuchtu:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ** ***** ****** ***** **** ** ******
  • K kushuchtu:
    ** *** ******* hahahaha** ** ***** ********* ****** *** ** *** hahahaha ***** ***** ****** ******* ****** ***** **** ****** hahahaha**** hahahaha***** ** ** ******** ********* ********* **** ** hahahaha
  • K kushuchtu:
    ****** **** ******* ****** ******* ********** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ** ***** ****** ***** **** ** ******
  • K kushuchtu:
    ** ** *** ******* *** hahahaha*** *** **
  • K Kolpa.:
    ** ** *** ******* *** hahahaha*** *** ** ***** ***** ***** ******* ********** ***** **** ******** *** **** ******* hahahaha ******
  • K Kolpa.:
    ******** ****** ****** hahahaha*** ******* **** *******
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
    **** ******** *** **** ** ***** *** ******* hahahaha***