Cüce (dwarf) esrar hakkında...

SkunkWeed34

Yeni üye
Evet arkadaşlar başlıktan da belli olduğu gibi merak ettiğim şey sponsor sitemizde cüce esrar tohumu bulunmuyor bize sorunsuz şekilde ulaştıracak başka sağlam sitemiz varmi sormak yada cevaplamak yasaksa bilmiyordum kusura bakmayın ama ben bunlara merak sardım iyice yardımcı olacak ustalardan yorumları bekliyorum..

Genelde tilki Kuyruğu şeklinde olurlar dwarf auto flowering olarakta karşımıza çıkıyor. Bence gayet hoş bir bitki alışveriş konusunda tereddüt içerisindeyim  Çevrene danış hocam sponsor site dediğin gibi yetersiz ..

SkunkWeed34

Yeni üye
Cvp: Cüce (dwarf) esrar hakkında...

Night guy' Alıntı:
Genelde tilki Kuyruğu şeklinde olurlar dwarf auto flowering olarakta karşımıza çıkıyor. Bence gayet hoş bir bitki alışveriş konusunda tereddüt içerisindeyim  Çevrene danış hocam sponsor site dediğin gibi yetersiz ..

Normal autolardan daha kısa sürede hasat alınıyor diye biliyorum dogrumudur hocam buna yönelme nedenimde budur zaten yada normallerden farkı nedir bilgin varsa paylasirmisin

Auto flowering genel olarak eşit bir zaman diliminde hasat olur cüce mariujana daha çok güvenlik ve hobi maksadı ile seçilen bir genetiktir çok fark etmese bile biraz fark eder

busesert

Yeni üye

royal dawrf ektim. ikinci haftasında ve çok sağlıklı. ilerleyen zamanlarda seni bilgilendireceğinm :)

Yer1n7kat6

Yeni üye

busesert' Alıntı:
royal dawrf ektim. ikinci haftasında ve çok sağlıklı. ilerleyen zamanlarda seni bilgilendireceğinm :)

Kanka bende royal dwarf yapmak istiyorum , bir türlü sağlam site bulamadım. Rica etsem özelden atarmısın?

Yer1n7kat6

Yeni üye

bebekler yolda kanka , Evrendeki EN hızlı tohumdan hasata sahip [color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-primary-text-color))][font=Roboto, Arial, sans-serif]Royal Queen Seeds Autoflowering QUICK ONE .[/font][/color]

[color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-primary-text-color))][font=Roboto, Arial, sans-serif]kanka bazı videolarda tohumdan hasata 56 gün .[/font][/color]
[color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-primary-text-color))][font=Roboto, Arial, sans-serif]Sitesinde 2 ay tohumdan hasata yazıyor.[/font][/color]
[color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-primary-text-color))][font=Roboto, Arial, sans-serif]siparişler yolda. Geldiğinde Herkesi bilgilendireceğim.[/font][/color]

[color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-primary-text-color))][font=Roboto, Arial, sans-serif]Dumanınız bol olsun[/font][/color]

Ü

Üye silindi 24114

Guest
Sponsorun bruce banner autolari tam istedigin gibi bir karis buyuyor ve full somek oluyor cam önuñde bile buyutulebilir kafasi da super sativa bisey

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G GaribanMüptezel: dready********** *** ***** ******* **** ****** ********* ********