Buyuk sorunum var lutfen yardim edin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25578
  • Başlangıç tarihi

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka çok yardimci oldun bitki ölse bile en azindan deneyim olur bilgin için sağol
Bilgim kadar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım aga daha iyi araştırman için yani. Çıkmadık candan ümit kesilmez dedim durmasını zararı yok san bekle zaten elinde başka sağlıklı kızların var. Kurcala gitsin deneyim olur sana da. Durumu buradan güncellersin merak ettim ne olacak hemde beni de bilgilendirmiş olursun. Hasatın bol olsun Allah'a emanet ol.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Bilgim kadar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım aga daha iyi araştırman için yani. Çıkmadık candan ümit kesilmez dedim durmasını zararı yok san bekle zaten elinde başka sağlıklı kızların var. Kurcala gitsin deneyim olur sana da. Durumu buradan güncellersin merak ettim ne olacak hemde beni de bilgilendirmiş olursun. Hasatın bol olsun Allah'a emanet ol.
Tamam kanka gelişime gore sana soylerim sende allaha emanet ol dumanin bol olsun

OttoMan347

√SEFİR√
Ha bide aklıma geldi bazen kök helişmediğinden dolayı bitki istediği besini alamaz onun için de fosfor gerekli oluyor. Çok az balık iç organı göm toprağa işini görür

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Kanka sorunu çozdum ve bitkinin son hali bu https://imgyukle.com/i/Ofiuws
Cicegin ana dalinin kabugunu soydum ve koklendirme jeli ile kapladim sonra toprak ilave etdim ve gubreyi yapraktan vermeye başladim gelişim goz onunde

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka sorunu çozdum ve bitkinin son hali bu https://imgyukle.com/i/Ofiuws
Cicegin ana dalinin kabugunu soydum ve koklendirme jeli ile kapladim sonra toprak ilave etdim ve gubreyi yapraktan vermeye başladim gelişim goz onunde
Maşallah kanka çok çabuk toparlamış emeğine sağlık :) bu kabuğu soyma olayını ilk defa senden öğrendim amac ne bunu yapmadaki? Kök gelişimi olmamış demek doğru tespit yapmışız şükür ki

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Maşallah kanka çok çabuk toparlamış emeğine sağlık :) bu kabuğu soyma olayını ilk defa senden öğrendim amac ne bunu yapmadaki? Kök gelişimi olmamış demek doğru tespit yapmışız şükür ki
Evet kanka kabuğu soyub koklendirme jelini surmen lazim ki koklendire bilsin evet kanka guzel tespit yaptin kanka sen de olmazsan sokucektim kizi

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Bide başka sorunum var simdi photo diye aldigim kizlar auto çikti qaliba ben de full lst devam etdim kiz kuçuk kaldi ne yapiyim bilemedim

Ü

Üye silindi 25578

Guest
İyiler hoşlar da tek bi sıkıntım var balkon yeterli rüzgarı almıyor herhalde ana dalları zayıf kaldı pervane fan gibi bişey alıp rüzgar takviyesi yapmak şart oldu. Onun haricinde herşey güzel çok şükür. Bide daha küçükler kız erkek belli değil :)
Onlar kendini belli eder eğitim de dallari guçlendirir kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
    N nicozaniolo: **** ***** *** ***** **