Buyuk sorunum var lutfen yardim edin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25578
  • Başlangıç tarihi

Vedoo

Kıdemli Üye
sok gecirmistir eger oyleyse hic buyumez kuculmez hep ayni kalir durur bitkisel hayat olur bir nevi bitkisel hayata gecti derler ya ayni onun gibi olur olmez ama buyumez de sok at onu kaybet moral bozar kaldir abicim onu. Gecmis olsun...

Ü

Üye silindi 25578

Guest
sok gecirmistir eger oyleyse hic buyumez kuculmez hep ayni kalir durur bitkisel hayat olur bir nevi bitkisel hayata gecti derler ya ayni onun gibi olur olmez ama buyumez de sok at onu kaybet moral bozar kaldir abicim onu. Gecmis olsun...
Tam desigin gubi kanka yeni yapraklar cikti iki gundur 1 hafta daha beklicem olmazsa sokerim bilgi için teşekkürler kanka bunu da öğrenmis oldum sayende bi qariplik daha var yapraklar 3 e bolunuyor

OttoMan347

√SEFİR√
Toprağı biraz havalandırmanı tavsiye edebilirim sertleşmiş gibi. Bahça toprağına benziyor çubuk gibi birşeyle 1 2 cm mesafeden eşele toprağı köklerine helmeden

LvbelC5

Kıdemli Üye
Genetikmi çorbacı mı onu soriyim ilk ayrıca kankam normal bahçe topragiyla yapmayın be şu işi alın light mix en kotu gidin n11den perlit felan karışım yapıp kullanın vitamin verin bisey verin sadece sulamakla büyümez ki domates mi bu

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Genetikmi çorbacı mı onu soriyim ilk ayrıca kankam normal bahçe topragiyla yapmayın be şu işi alın light mix en kotu gidin n11den perlit felan karışım yapıp kullanın vitamin verin bisey verin sadece sulamakla büyümez ki domates mi bu
Genetik toprak torf içine curumus ağaç dallari atdim bizim ulkede yok malesef ayni torakta iki ayri bitkim var qayet sağlikli durumdalar lst uygulama ramen 70 sm oldu

OttoMan347

√SEFİR√
Şok geçirmiş ozaman bitkin. Geçmiş olsun diyebilirim 1 hafta daha beklet eğer değişen bişey olmazsa sök at bu tip durumlarla karşılaşabiliyoruz. Herhangi bi sebepten bitki şoka girerse insanlardaki bitkisel hayat dediğimiz durum gibi oluyor yaşıyor ama olduğu gibi kalıyor ne büyüyor ne ölüyor. Moral bozar anca. Dediğim gibi eğer 1 haftaya düzelme olmazsa geçmiş olsun..

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Şok geçirmiş ozaman bitkin. Geçmiş olsun diyebilirim 1 hafta daha beklet eğer değişen bişey olmazsa sök at bu tip durumlarla karşılaşabiliyoruz. Herhangi bi sebepten bitki şoka girerse insanlardaki bitkisel hayat dediğimiz durum gibi oluyor yaşıyor ama olduğu gibi kalıyor ne büyüyor ne ölüyor. Moral bozar anca. Dediğim gibi eğer 1 haftaya düzelme olmazsa geçmiş olsun..
Kanka bi kac gun once yeni kafa cikardi ben de ondan umutlandim

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bi kac gun once yeni kafa cikardi ben de ondan umutlandim
İnşallah düzelir kanka çıkmamış candan ümit kesilmez sen şimdilik durumunu iyi gözlemleyip duruma göre nokta atışı yapmalısın iyi araştır şuanki vaziyetini ona göre besin takviyesi veya sulama yap. Şok geçirmemişse biraz daha bekletir hasatını. Şoka girdiyse çek fişini

Ü

Üye silindi 25578

Guest
İnşallah düzelir kanka çıkmamış candan ümit kesilmez sen şimdilik durumunu iyi gözlemleyip duruma göre nokta atışı yapmalısın iyi araştır şuanki vaziyetini ona göre besin takviyesi veya sulama yap. Şok geçirmemişse biraz daha bekletir hasatını. Şoka girdiyse çek fişini
Kanka photo bitki ve daha ciçeğe 4 ay var

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Yardimin için teşekurler kankam

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bisigarabisagaradaha Bisigarabisagaradaha: **** ********* *****