Bunun ne olduğunu bilen var mı?

fusetea

Yeni üye
Elimizdeki bitkiler yanınca bari çözelim dedik ve arkadas bize bunu buldu sigara ucuna koyup tüketiyorduk kafası hızlı bitiyor ama beğendik pek bu nedir? IMG-20210620-WA0000.jpg

OttoMan347

√SEFİR√
Aynen eskiden aktardan aldıkları bonza benzeyen şeylerin üzerine spreyliyorlardı şimdi tütüne yapıyorlar onu. Alıcıları da ne olduğunu bilen ama kafa olsun da ne olursa olsun diyenlerden oluşuyor

fusetea

Yeni üye
Kubar yada başka bişey değil de gerçekten sprey sıkılmış ve toz edilmiş tütün olabilir yine de emin değilim. Ama kimyasal olduğu kesin herkesin dediği gibi, ben normalde asla kimyasal bir zımbırtı kullanmazdım fakat hayatımın şimdiye kadar deneyimlediğim en travmatik döneminden geçiyorum ve her ne bok olursa olsun beni geçici de olsa bu ruh halinden kurtarsın kafasındaydım bundan dolayı tükettim ve fazlasını istedim. Normalde asla kimyasal bişey tüketen biri değilimdir, çokca imkanım olsa da bunu yapmamıştım fakat hayat işte ne diyeyim ki, yetiştirdiğimiz bir bitki vardı imkansızlıklar içerisinde ve açıkcası beceremedik, 1,5 ay uğraştık kurtarmak için herşeyi denedik ama olmadı @OttoMan47 biliyor zaten ona çok teşekkür ederim gerçekten çok ilgilendi derdimle. Bu zıkkımı daha da tüketmeyeceğim istesem de tüketemiyorum zaten, bu her neyse uzak duracağım bundan. Bilgilendirmeleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim çok sağolun.

OttoMan347

√SEFİR√
Kubar yada başka bişey değil de gerçekten sprey sıkılmış ve toz edilmiş tütün olabilir yine de emin değilim. Ama kimyasal olduğu kesin herkesin dediği gibi, ben normalde asla kimyasal bir zımbırtı kullanmazdım fakat hayatımın şimdiye kadar deneyimlediğim en travmatik döneminden geçiyorum ve her ne bok olursa olsun beni geçici de olsa bu ruh halinden kurtarsın kafasındaydım bundan dolayı tükettim ve fazlasını istedim. Normalde asla kimyasal bişey tüketen biri değilimdir, çokca imkanım olsa da bunu yapmamıştım fakat hayat işte ne diyeyim ki, yetiştirdiğimiz bir bitki vardı imkansızlıklar içerisinde ve açıkcası beceremedik, 1,5 ay uğraştık kurtarmak için herşeyi denedik ama olmadı @OttoMan47 biliyor zaten ona çok teşekkür ederim gerçekten çok ilgilendi derdimle. Bu zıkkımı daha da tüketmeyeceğim istesem de tüketemiyorum zaten, bu her neyse uzak duracağım bundan. Bilgilendirmeleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim çok sağolun.
Kanka öncelikle sıkıntın neyse Allah yardımcın olsun. Allah kimseye sırtından büyük yük yüklemez biliyorsundur ama hatırlatmakta fayda var. Sıkıntın günahlarına kefaret olur inşallah. Şimdi sana içmeseydin bilmem ne ıvır zıvır deneyecem, kimse demesin de oluyor böyle şeyler herkes gaflete düşebiliyor ama yüküne şükret yola devam et. Her neyse noldu o bebeğe kurtulamadı mı harbiden?

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Sprey değil kankalar bonzaiyi harmanlıyolar tütünle falan. *** de olabilir oda bonzainin ham maddelerinden biri

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Sprey olayı bir efsane arkadaşlar. Bunun gibi dalgaları yaparken 40 50 kilo yapıyolar öle satıyolar. Şimdi 40 50 kilo bi dalgaya nasıl sprey sıkıcan ?

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Kanka sprey zaten bu *** i sulandırıyorlar sıkıyorlar
Kanka işte sulandırıyolar sonra tütünü veya bonzaiyi bu suyun içine katıp yediriyolar. Mesela leğen veya varil gibi. Yani benim demek istediğim adamlar sprey alıp pısss her yerine sıkamazlar yani. Düşün bi yapmada 50 kilo yapıp satıyolar

ogkuş

Üye
Kanka işte sulandırıyolar sonra tütünü veya bonzaiyi bu suyun içine katıp yediriyolar. Mesela leğen veya varil gibi. Yani benim demek istediğim adamlar sprey alıp pısss her yerine sıkamazlar yani. Düşün bi yapmada 50 kilo yapıp satıyolar
Sprey olanında gördüm kanka bide bonzai yi değil yavşan otu veya damiana çayını yatırırsan suya bonzai oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    **** ******** ** ***** ****** ****** ** ******** ********* *** ***** ***** ***** ******
  • 4glow20 4glow20:
  • Night owl Night owl:
  • 4glow20 4glow20:
  • Night owl Night owl:
    ******* dready ******* ******* **** ** ******** *** ******* ** ** ********
  • 4glow20 4glow20:
    ******** *** ****** ******* ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** ***** **** **** ****** ******* ******** ******** *** **** ********** ** *** **** ******** ***** ** ***** ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • 4glow20 4glow20:
    **** ***** **** ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** *** dready****** *** ****** ******* ******* **
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** *** **** ** **** ***** **** ***** **
  • 4glow20 4glow20:
  • 4glow20 4glow20:
  • Night owl Night owl:
    ********* ***** ******* ** ******** **** **
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** dready********* ***
  • Night owl Night owl:
    +1
  • E ErdemRS6:
    dready** ******* ****** **** dready
    +1
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** ***** ********** *********** ***
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** *****
  • E ErdemRS6:
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
    4glow20 4glow20: dready********** dready********** dready********** ***** *** ****** ****...