bunalım ile alakalı destek

chromobianko

Yeni üye
abilerim, dostlarım hepinize meraba. yaşadığım bu olaylar sigaraya mı bağlı diye sormak istiyorum. 24 yaşındayım yaklaşık 1 senedir esrar kullanıyorum ve bilinç altımda aileden gelen bi psikiyatr sorunlar var benim genede bulaşmış galiba. sıkıntı çektiğim konuları belirteyim, gün içinde hiç çalışma isteğim olmuyor, çokça sinir ve stres, kaygı, bunalım, insanlarla konuşurken beynim erimiş gibi oluyor, yani neşem tadım tuzum hiç olmuyor aynı zamanda işte sorunlar yaşıyorum ve iş kendi işim ama o kadar miskinlik, halsizlik ve uykusuzluktan dolayı aşırı verimsiz hissediyorum. bi plan yapıyorum ve esrar düşünmeden edemiyorum. hayatımım bütün sosyal alanında aklımın bi ucunda hep oluyor ne sıklıkla içtiğimide sorarsanız günde 0,5gr sigara içiyorum akşamları ve bu kadar az tüketmeme rağmen bu tip ruhsal sıkıntılar normal mi sizce? teşekkürler:)

boobooboo

Yeni üye
Bazı insanlar bağımlılığa çok daha fazla yatkın. Büyüdüğün yetiştiği ortamla psikojiylr doğrudan bağlantılı. Line ceken adamlar var senin benim gibi olmuyor hayatına devam ediyor icmesede. Bağımlılığa yatkın bireylerin yapması gereken tek şey bağımlılıklardan uzak durmak başka yolu yok . Yoksa anlattığın gibi oluyor. Kısacası ya hep ya hic.

muşul

Müptezel
abilerim, dostlarım hepinize meraba. yaşadığım bu olaylar sigaraya mı bağlı diye sormak istiyorum. 24 yaşındayım yaklaşık 1 senedir esrar kullanıyorum ve bilinç altımda aileden gelen bi psikiyatr sorunlar var benim genede bulaşmış galiba. sıkıntı çektiğim konuları belirteyim, gün içinde hiç çalışma isteğim olmuyor, çokça sinir ve stres, kaygı, bunalım, insanlarla konuşurken beynim erimiş gibi oluyor, yani neşem tadım tuzum hiç olmuyor aynı zamanda işte sorunlar yaşıyorum ve iş kendi işim ama o kadar miskinlik, halsizlik ve uykusuzluktan dolayı aşırı verimsiz hissediyorum. bi plan yapıyorum ve esrar düşünmeden edemiyorum. hayatımım bütün sosyal alanında aklımın bi ucunda hep oluyor ne sıklıkla içtiğimide sorarsanız günde 0,5gr sigara içiyorum akşamları ve bu kadar az tüketmeme rağmen bu tip ruhsal sıkıntılar normal mi sizce? teşekkürler:)
Kardeşim böyle dönemleri hep yaşıyoruz .Benim sana verebileceğim tek tavsiye kendine biraz sporda kapsayan bir hobi bulmaya çalış. Bunu başarabilirsen her şey çözülür.

chromobianko

Yeni üye
Bazı insanlar bağımlılığa çok daha fazla yatkın. Büyüdüğün yetiştiği ortamla psikojiylr doğrudan bağlantılı. Line ceken adamlar var senin benim gibi olmuyor hayatına devam ediyor icmesede. Bağımlılığa yatkın bireylerin yapması gereken tek şey bağımlılıklardan uzak durmak başka yolu yok . Yoksa anlattığın gibi oluyor. Kısacası ya hep ya hic.
kokoya çok düşmedim ama kullandım. kafada çok darlama yaşatmadı bana hala daha aramıyorum.

Fısfısss01

Kıdemli Üye
Valla abi içen çoğu kişide oluyor mu bilmiyorum ama bu dediklerin bazı dönemler bende de oluyor ama arada detoks yapmanı öneririm ben elimde olsa bi şekilde hep içiyorum içmesem desem bile o yüzden elimde çok bulundurmuyorum sana da tavsiye ederim

chromobianko

Yeni üye
Valla abi içen çoğu kişide oluyor mu bilmiyorum ama bu dediklerin bazı dönemler bende de oluyor ama arada detoks yapmanı öneririm ben elimde olsa bi şekilde hep içiyorum içmesem desem bile o yüzden elimde çok bulundurmuyorum sana da tavsiye ededrim
İçmiyon abi :) bi kaç hafta veya ay orası sana kalmış dayanabildiğin kadar içeceğin zamanı da bi duruma göre belirliyorsun sürekli içince tadı kaçıyor artık işini gücünü yapamaz oluyor insan
valla dün son sigaramı yaptım içtim bi güzel. sonra gittim bi salona yazıldım. 1-2 ay mola hem mentali toplarım hem fiziği toplarım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ********* ********* *** hahahaha
  • deyorke deyorke:
    *** **** **
    +1
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • deyorke deyorke:
  • ax-b ax-b:
    **** ****** hahahaha ********* * **
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • ax-b ax-b:
    ***** hahahaha** ****
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • deyorke deyorke:
    *** ***** ***** * *** ***** ** **** **
  • ax-b ax-b:
    *** **** ******** *** *** **** **** *** ******* ******** ** hahahaha*** ***** ***** * *** ***** ** **** **
  • ax-b ax-b:
    ********** **
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ***** hahahaha *****
  • ax-b ax-b:
    **** **** ******* ***** ****** ********** ******* ***** **
  • deyorke deyorke:
  • ax-b ax-b:
    ****** ******** ***** ***** ******** ******** hahahaha ********* ********** ********* ****** ****** ******
  • ax-b ax-b:
    ** ***** ******* ********* ***** **** hahahaha****
  • ax-b ax-b:
    *** * **** hahahaha ***** ********** ****** ***** ** ** hahahaha* ****** ***** ********** **
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • ax-b ax-b:
    *** ***** **** *** ***** ***** hahahaha ********* hahahaha ******** ********** hahahaha* * **** ***** ******** ******** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** hahahaha ***** ********** ***** ********** ***** ***** ******** ********
    ax-b ax-b: ***** hahahaha ***** ********** ***** ********** ***** ***** ******** ********