Budama yapılan Fan yapraklarından çay

Helopapa

Üye
Selam knkalar budama yaptığım fan yapraklarını kurutup çay gibi demledim içiyorum , kafa yapacağından değil merakımdan yaptım ve içimi keyifli oldu gerçekten tat olarak güzel rengi ppatya çayı gibi. Psikolojik midir bilmem ama kafam dinginleşti bi sakinlik ve huzur geldi sanki önerileri alabilirmiyim :D zararı olur mu bu çayın. Umarım ishal falan olmam sonucunda .D.d.d

biz sapları biriktiriyoruz hasat bittiği vakit sapları demleyip içiyoruz ve cidden hem reflüme hem kronik baş ağrıma çok iyi geliyor aynı zamanda ince bi high yapıyor tavsiye ederim, afiyet olsun kanka

Shepard

Müptezel
Hasat alalı 1 aya yakın oluyor trikom içeren fan yapraklarını bi kaba koyup kurutuyordum sömeklerde kürlemeye geçtikten sonra yaprakları kapta unutmuşum dün fark ettim bi full yaprak sigara yapayım dedim 2 duman aldım iflahımı ... resmen. Bong yaparsın ana dumandan sonra içinde pis kahverengi duman kalır ya tüm sigara öyleydi vücudumu ateş bastı berbat ağır ilaçlı sigara kafası yaşamaya başladım siz siz olun yaprak içmeyin.

Hasat alalı 1 aya yakın oluyor trikom içeren fan yapraklarını bi kaba koyup kurutuyordum sömeklerde kürlemeye geçtikten sonra yaprakları kapta unutmuşum dün fark ettim bi full yaprak sigara yapayım dedim 2 duman aldım iflahımı ... resmen. Bong yaparsın ana dumandan sonra içinde pis kahverengi duman kalır ya tüm sigara öyleydi vücudumu ateş bastı berbat ağır ilaçlı sigara kafası yaşamaya başladım siz siz olun yaprak içmeyin.
Kanka guldum valla sen napmışsın :D ben full tricomlu şeker yapragini kapaga vurdum onun bile tadı berbattı :D kafa olarak pert etti ama beni

Shepard

Müptezel
Kanka guldum valla sen napmışsın :D ben full tricomlu şeker yapragini kapaga vurdum onun bile tadı berbattı :D kafa olarak pert etti ama beni
Kanka ne kadar trikom içerse de yaprak içmek berbat bişey ya :D Sigara keyif işi ama yapraklar tadını kaçırıyor bi bitkim var şimdi 1 gündür karanlıkta yarın öğlen trim yaparken en ince ayrıntısına kadar kesicem sırf tomurcuk olmalı :D

Helopapa

Üye
Knka sadece tadı mı kötü oldu yoksa doğru mu anladım, kafası çok mu yoğundu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    ** *** ******** dready* **** *** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** *** ******** dready* dready* ** ******** **** **** dready* **** ********* ** **** ****** ********** ******* *
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ***** *** *** ***** ******** ** * ****** ***** ****** *** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:

** dready** ***** ******* ******** ***** ****** ********** ***** ********** ******* ********** ******** *** ******** **** ******** ****** ********* dready**** ***** **** ***** ********* *** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** **
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** ***********
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** dready *** **** *** ****** ******* ****** ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** **
  • zero00 zero00:
    **** *** *** ****** ********* *** ******** ******* ******** ******** *** ***** ****** *** *** **** *
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* *** ********* ****** dready* **
  • Night owl Night owl:
    **** ******** *********** **** ****** ***** **** *** **** *** *** ****** ********* *** ******** ******* ******** ******** *** ***** ****** *** *** **** *
  • Night owl Night owl:
    **** ******* *** **** *********** ********** ******* *** ********* ****** dready* **
  • Night owl Night owl:
    *********** ******** ***** **** ********** ******** * ******* ********** ***** ***** ****** ***** ***** ** ** ***** ********* **** ***
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** * ******* *** ******** ******* **** **** ********* *** dready ******* *** ******* ********** dready ********** *********** ** ****** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    * ****** *** ****** ******* ***** dready ********** ******** **** ***** ******* ******** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • zero00 zero00:
    ** *** *** ***** ***** ******** ******* *** ** ******* **** ********* *** *** *** *** *** ********* **** *** dready
    *** ******** *** ******** ** ** ***** **** *** **** ******** dready*****
    **** **** ***** **** ** ***** **** *** *** **** ******** *** ** * **** ** ***** *********** *** ******* *** *********** *** ********** **** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** *** **** **********
    +2
  • zero00 zero00:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ********* ** ******* ***** ****** ******* ******** ** ********** *********** ***** ***** *** *** **** ****** ** *** *** ***** ***** ******** ******* *** ** ******* **** ********* *** *** *** *** *** ********* **** *** dready ****** ******* ***** ******* ***** ***** *** ******** *** ******** ** ** ***** **** *** **** ******** dready***** **** **** ***** **** ** ***** **** *** *** **** ******** *** ** * **** ** ***** *********** *** ******* *** *********** *** ********** **** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** *** **** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready ****** ***** ******** *********** ***** *******
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
    *** *** ***** ** ******* ****** ******* **** **** *** ***** *********** ***** ********* ** ******* ***** ****** ******* ******** ** ********** *********** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready*** *********** ********* ******* ******* ****** ****** **** ** ********** **** ***** ********* ********* **** ******* **** **** *** ******** *** ******** ******** ****** ****** **** ** ***** ***** ********* ****** ******** ***** ******** ******* ****** *** ****** **** ******* ****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    dready********* dready********** ** *** ***** ****** ******** ******* ********** ******* **** *** **
  • K Kolpa.:
    ***** *** * ******* ****** ******* ***** ********* *** ***** ***** ** **** *********** ***** ** *** **** *********
    K Kolpa.: ***** *** * ******* ****** ******* ***** ********* *** ***** ***** ** **** *********** ***** **...