Budama hakkında yardım

Lamex

Yeni üye
Arkadaşlar selam budama konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var. 45 günlük somango ve cbd northen lights bitkim mevcut. Yorumlara açığım. Şimdiden çok değerli yorumlarınız için teşekkür eder iyi growlamalar dilerim.

RaVeN67

Yeni üye
dosatum kızlara lst eğitimde vermişssin ve çiçeklenmeye girmişler bence alt dallara ve çiçeklere ışığın ulaşmasını engelleyen büyük yapraklardan kurtularak başla azar azar fazlaya kaçmadan her hafta kafana göre azar azar temizlik yap derim

Lamex

Yeni üye
dosatum kızlara lst eğitimde vermişssin ve çiçeklenmeye girmişler bence alt dallara ve çiçeklere ışığın ulaşmasını engelleyen büyük yapraklardan kurtularak başla azar azar fazlaya kaçmadan her hafta kafana göre azar azar temizlik yap derim
Teşekkür ederim tavsiyen için peki bu yaprakları budamamda herhangi bir eksi avantaj var mıdır örnek veriyorum fotoğrafta gözüken üst bölümde ki büyük yapraklardan herhangi birini kesmem benim zararıma olur mu kıyamıyorum çünkü

mandarine

Ordinaryüs
kanka bana soracak olursan olursan şuanda bir hafta kadar devam et stresin vakti değil gibi duruyor. lst yi biraz arttır. gölge yapan yaprakları koparmak yerine başka dalların veya yaprakların altına tıkıştır veya direk bağla. kesinlike ışık almayan yer kalmayacak şekilde bir düzenleme yapmalısın çünkü gölgelik alan çok gibi. bir hafta öyle toparlar sonra koparmaya başlarsın. ama een alt ve en büyük yaprakları koparmayı düşün sadece. bu arada somango nasıl sigara narin miydi güçlü müydü? bana da beş tane tohum geldi ekeceğim somangoları. sunmango asıl ismi bu arada

Lamex

Yeni üye
kanka bana soracak olursan olursan şuanda bir hafta kadar devam et stresin vakti değil gibi duruyor. lst yi biraz arttır. gölge yapan yaprakları koparmak yerine başka dalların veya yaprakların altına tıkıştır veya direk bağla. kesinlike ışık almayan yer kalmayacak şekilde bir düzenleme yapmalısın çünkü gölgelik alan çok gibi. bir hafta öyle toparlar sonra koparmaya başlarsın. ama een alt ve en büyük yaprakları koparmayı düşün sadece. bu arada somango nasıl sigara narin miydi güçlü müydü? bana da beş tane tohum geldi ekeceğim somangoları. sunmango asıl ismi bu arada
Kanka selam sunmangoyu ilk defa deniyrum araştırdım beğendim daha dumanlayamadım. Tavsiyen için çok teşekkürler deneyeceğim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******** ***** ******* ******* ******** ***** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ***** *** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • O obeb:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • H hussii:
    ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha** *****
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ***** **** **** ****** ******** **** **** ********* **** ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha **********
  • O obeb:
    +1
  • H hussii:
    ******* ******* ****** ****** **
  • O obeb:
    ******** **
    ******* ******* ****** ****** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* *** *** hahahaha ***** ***** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha****
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha****
  • O oziozi:
  • H hussii:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** hahahaha ******** ********** ****
  • H hussii:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
    O obeb: ***** ***** ***** *** ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ********...