Bu bitkiden hayır gelirmi :|

growboy

Yeni üye
Mayıs başında çorbacıdan çıkan tohumlardan ektim ilk bitkimi sadece suladım ve gen hafta bi kaç tane yaprağını kopardım iyi güneş görmesi için sömeklerin. balkonda(balkon kapalı) şuan bu vaziyetteler bu bitkiden hayır gelirmi hocalarım daha ne kadar bekleriz hasat olursada. Bitkiye yapılması gereken bi işlem varmı ?
https://ibb.co/f2VTnnZ
https://ibb.co/ZYfRvzH

Okso

Üye
Eline sağlık tabiki hayır gelir tricom takibi yaparbilirsen yap 0 sermaye ile someklerin var iste ne guzel

Myhtra

Müptezel
Kanka bitkiyi canlandırabilirsin. Öncelikle sulamanı yaparken pH ayarlıyormusun? Hiç gübre girmiyorsun galiba mutlaka gübre tariflerine bak kanka yarasa gübresi çiçek döneminde çok faydalı ve eğer yumurta kabuğu tarifinden karışım yapıp kalsiyum da girersen güzel şeyler olur. Emek vermeden yemek olmaz malesef ilgilenmen lazım kızınla. Balkonda güneşi en iyi ve en çok aldığı yere koy kanka güzel etkisi oluyor. Bir de toprak kurumadan sulama yapma serçe parmağın kadar batır toprağa bak nemli ise kurumamış demektir. Bol şans diliyorum

growboy

Yeni üye
Kanka bitkiyi canlandırabilirsin. Öncelikle sulamanı yaparken pH ayarlıyormusun? Hiç gübre girmiyorsun galiba mutlaka gübre tariflerine bak kanka yarasa gübresi çiçek döneminde çok faydalı ve eğer yumurta kabuğu tarifinden karışım yapıp kalsiyum da girersen güzel şeyler olur. Emek vermeden yemek olmaz malesef ilgilenmen lazım kızınla. Balkonda güneşi en iyi ve en çok aldığı yere koy kanka güzel etkisi oluyor. Bir de toprak kurumadan sulama yapma serçe parmağın kadar batır toprağa bak nemli ise kurumamış demektir. Bol şans diliyorum
Çok teşekkürler kankam dediklerini yapıcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    ******* ** ********* *** hahahaha**
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ** ******** **** ******* ********* ***** ********** ****** ****** ***** ********* ******
    ***** ***** ***** ********** ******** hahahaha****** ***** ********* ** hahahaha *****
    ** ** ******* ** ******* hahahaha****
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ** ** ******* ** ******* hahahaha****