Bu arkadaşın neden böyle dümen yaptığını bilen varmı

Kanka daha önce ki videoların da bu arkadaş sponsor tohumlarını öve öve bitiremiyordu, gerçek genetikler olduğunu, iyi hasatlar aldığını söylüyordu, hatta her videosun da tohumları sponsorun ona sponsor olarak gönderdiğini falan söyleyip link bırakıyordu her videosunun altına. Bir anda ne olduysa şimdide böyle demeye başladı ? Bu arkadaş yurtdışından Türkiye'ye tohum göndermeye başlamış, sponsor siteler gibi bir site kurmuş o yüzden böyle demeye başladı. Aynı ürünü kendisi de satmaya başlayınca sektörde ki diğer rakipleri karalama kampanyası, ancak yurt dışından Türkiye'ye o kadar kolay tohum sokulmadığını anlamamış hala. Senelerdir sponsor iyiydi, tohumları güzeldi bir anda mı böyle olmuş. Ayrıca o bitkiler gibi bitkisi olanı ben daha forumda hiç görmedim.

Geçen gördüm bir video da kendi tohum bankasını tanıtıyordu, kısacası arkadaş diyor ki bende tohum sektörüne girdim yurt dışından size tohum göndericem, diğer firmalar kötü ben en iyisiyim algısı yapmaya çalışıyor. Yurt dışından getirip gümrük riskini göze alan adam zaten royalden alır fastbudstan alır ondan neden alsın orası da ayrı bir şey.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ********** ** *
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** *** hahahaha ********* ******* ***** ********
    ***** ** ******* ********** ********** ******** *** ***** ******** **** hahahaha ******* ***** ****** ******* ******** *** ****** **** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha**** **** ****** *** *** ******** * ** *** * **** hahahaha** ***** ***** ****** ******* hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ********** *****
    ****** **** ** **
    ********** ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** *** * ** ***** hahahaha* hahahaha******* ********* ** **** **
    **** * ** ***** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ** ***** ** **** hahahaha *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* **** ********** hahahaha*** ******* ***** hahahaha hahahaha**
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** ****** ******** *********
    **** ****** *** ******** ****** ********* ******* *** **** ****** ******* ********* *** ******** ***** hahahaha ******* **** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** hahahaha** ********** ****** ******** ******* ******* ******* ****** ****** ******** ******
    ******** **** ***** ******* ******** *** ******* *** **** hahahaha* **** **** ******* hahahaha* ****** ***** hahahaha*** ***** * **** ********* ********* hahahaha ****** *** ********* **** ****** hahahahahahahaha* ****** ******** *********
    ****** ******* * ***** **** **** ******** ****** ***** **** ***** ****** **
    *** hahahaha ****** ******* **** hahahaha*** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******** ******* hahahaha ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
    T terbiyeligunahkar: ********* ********* *****