Bu şekilde olur mu? Yardım

Gucky

Yeni üye
Üstadlar auto bitkiler topraktan çıktılar. Bildiğiniz üzere hollandada bu mevsimde hava genelde kapalı, geceleri 9-10 derecelere kadar düşebiliyor. Sorum şu; bitkileri gündüz balkona güneşe, gece ise içerde 6-7 saat full spektrum philips hue altına koysam olur mu? Aklıma böyle bir yöntem geldi. Gündüz güneş ışığı, gece lamba ışığı nasıl bir sonuç verir? (Şimdilik evin içerisine bazı nedenlerden dolayı sistem kuramıyorum.)

MarijaneyTR

Doktor
Düşünce güzel ama kesinlikle olmayacak bisey bu kanka , Ben bitkimi bir hafta gölgede beklettim sonra 4.5 saat güneş gören yere koydum sabah kalktıgımda kurumuştu. yer değiştirince çok fazla stres yapıyorlar olmaz malesef yapma kaybedersin. içeride 1 ay bakıp sonra dışarıya çıkarabilirsin ama tekrar iceriye alamazsın ölürler.

bildiğimden değil de ben olsam şöyle yapardım. eğerki bitkiyi dışarı cıkarıcaksam en az 3 5 gün dışarıda bekletirdim. daha sonrasın da içeri alırdım aynı şekil içeride 3 5 gün. havalar çok güzeldir bitkiye iyi geleceğini düşünüyorumdur illaki çıkarıcaksam böyle yapardım.

Hoca666

Müptezel
Hem güneş ışığı hem de LED kullanarak bitki buyutmuslugum var. Auto bitkiydi. Ama belli bı miktar büyümüştüler. Sen şimdi küçük yaşta denersin zarar verir mi, strese sokup erken çiçeğe sokar mi hiç bilmiyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** **** hahahaha **** ******* **** **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • xskyrex7 xskyrex7:
    hahahaha*** ****** *** ****** *** ** ** ********* *** * *****
    xskyrex7 xskyrex7: hahahaha*** ****** *** ****** *** ** ** ********* *** * *****