Bruce BANNER autoflower hasat zamanı (Gariban growu şekli)

Bro tebrik ederim. Ama yürek yemişsin sen hem baskın yiyorsun hemde grow yapıyorsun hadi müptezel huyundan vaz geçmez baskın yapılan evde hasat almak nedir :) bu konu içinde ayrıca tebrik ederim. Bu sisteme bu kadar hasat almak çok iyi saksı başı 70 gr düşüyor hadi 1 hafta daha kurutsan 50 55 kalır çok iyi bir rakam gerçekten.

Turkish man

Doktor
Bro tebrik ederim. Ama yürek yemişsin sen hem baskın yiyorsun hemde grow yapıyorsun hadi müptezel huyundan vaz geçmez baskın yapılan evde hasat almak nedir :) bu konu içinde ayrıca tebrik ederim. Bu sisteme bu kadar hasat almak çok iyi saksı başı 70 gr düşüyor hadi 1 hafta daha kurutsan 50 55 kalır çok iyi bir rakam gerçekten.
Teşekkür ederim brom. Daha hasat falan bir şey günlük paylaşmam muhtemelen foruma da artık eskisi kadar sık girmem benden bu kadar brom :)

Kankam eline sağlık tebrik ederim. Bir sorum olucak bitkileri ortadan kesip diğerlerinin gelişimine devam ettin anladığım kadarıyla sonraki süreç nasıl, ne kadar sürdü?

Turkish man

Doktor
Kankam eline sağlık tebrik ederim. Bir sorum olucak bitkileri ortadan kesip diğerlerinin gelişimine devam ettin anladığım kadarıyla sonraki süreç nasıl, ne kadar sürdü?
Brom yarı dan kestim evet. Altta ki kalanlar 7 ila 10 gün arasın da gözlemliyerek kestim. Gerçekten daha iyi oluyor. Sonra kökü ile beraber söküp asıyorum öyle kurutuyorum

Cashh

Doktor
Eyvallah bro. Problem yok 5 gün kuru 350 aldım hepsi net 5 saksı
Brom döktürmüşsün afiyet olsun kafası güzel olsun. Yaptıklarını yapmaya devam ediyorum :) aynı yoldan devam. Benim iki çiçek te 19 günlük oldu gayet sağlıklı ve güzel büyüyorlar bir tane de photo vardı küçük oda 9 günlük oldu arada oda veg de büyüyor bardak ta ve iki tane 50 wat Işık üçünü de gayet büyütüyor bir hafta on güne saksı ve Işık değişimi yapıcam. Senin hasat çok güzel geçmiş senin adına çok sevindim tebrik ederim.

Cashh

Doktor
Vegde 40 45 arası. Bloom da 40cm. Son zamanlar torch led leri sarı olanları bloom da 20 cm daha yakınlaştırdım @kushhboy
Bro 5 saksı ya toplam da 130 wat veg de nasıl yetti anlamadım demekki yetiyor ben hani iki çiçek için 50+50 100 wat kullandım on gün sonra bir tane daha ekledim oda büyüdü demekki üç taneyi aynı anda koysam üçü de veg de yürüyüp büyüyecekmiş. Aklıma takılan şu biliyorsan söyle şimdi full specturm olan ışığı taktığımda bu iki 50 watlık beyaz led leri de çalışırsam fayda eder mi blom da lümen olarak?

Turkish man

Doktor
Bro 5 saksı ya toplam da 130 wat veg de nasıl yetti anlamadım demekki yetiyor ben hani iki çiçek için 50+50 100 wat kullandım on gün sonra bir tane daha ekledim oda büyüdü demekki üç taneyi aynı anda koysam üçü de veg de yürüyüp büyüyecekmiş. Aklıma takılan şu biliyorsan söyle şimdi full specturm olan ışığı taktığımda bu iki 50 watlık beyaz led leri de çalışırsam fayda eder mi blom da lümen olarak?
Belli bir süre ara verdim sadece brom. Beyaz ışıkları bloom dönemin de kullanma hiç bir etkisi yok ama sarı rengini kullanabilirsin. Geleceğim brom belli bir süre sonra

Turkish man

Doktor
Brom döktürmüşsün afiyet olsun kafası güzel olsun. Yaptıklarını yapmaya devam ediyorum :) aynı yoldan devam. Benim iki çiçek te 19 günlük oldu gayet sağlıklı ve güzel büyüyorlar bir tane de photo vardı küçük oda 9 günlük oldu arada oda veg de büyüyor bardak ta ve iki tane 50 wat Işık üçünü de gayet büyütüyor bir hafta on güne saksı ve Işık değişimi yapıcam. Senin hasat çok güzel geçmiş senin adına çok sevindim tebrik ederim.
Umarım daha iyileri sizin olur brom benim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • A Anm1919:
    *** *** **** ******* dready ***** *** * ***** ** ** *** **** ******* ********* ***** ******* * ***** ****** *******
    A Anm1919: *** *** **** ******* dready ***** *** * ***** ** ** *** **** ******* ********* *****...