Bruce BANNER autoflower hasat zamanı (Gariban growu şekli)

Turkish man

Doktor
Merhaba tohumsuz ailesi

Sponsor dan temin ettiğimiz Bruce BANNER autoflower çiçeğimizi hasat ettik.

Kabin için 2 paket strafor kullandım 90x180 kabin yaptım 5 saksı ektim

Işıklarım, veg dönemin de beyaz torch led kullandım. Toplamda 130 watt beyaz ışık ile
Veg dönemini tamamladım. Bloom dönemi için ise 150 watt Cob Led ve 200 watt Sarı torch led
Kullandım. Toplamda 350 watt ışık kullandım bloom döneminde.

Nem makinemiz havlu oldu :)

Saksılar 10 lt. Toprak 10 lt 6 TL öyle 100 tl verip toprak almadık :)

Bu süreçte sadece biobizz ailesini kullandım. Ben memnunum gübreler den sadece Işıklarım
Zayıf olduğu için az hasat aldım. Kullandığım gübreler grow, Bloom ve top max.

Hızlı hasat almak için her hangi bir Toping ve low stres uygulanmadı. Benim zaten şuanda bütün
Stresim aşağı da ki gördüğünüz fotoğraflarda :D

Toplamda 5 saksı da tırtıkladıklarım ile beraber 350 gr aldım. Yani bu sisteme bu hasatı da kralı alamaz
Biz de bedel ödedik bu iş için takip eden dostlar bilir. Biz den bu kadar vesselam dostlar.

Kafa raporu 10/10 sıkıntı yok ful thc :)

Not hasat süresi 90 gün

Edit. 5 gün kuru aldığım hasat miktarı. Fotoğraflar da çiçeklerin yarısı da yok zaten gördüğünüz gibi. Yarıdan kesip alt sömeklerin olgunlaşmasını da bekledim.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25277

Guest
Merhaba tohumsuz ailesi

Sponsor dan temin ettiğimiz Bruce BANNER autoflower çiçeğimizi hasat ettik.

Kabin için 2 paket strafor kullandım 90x180 kabin yaptım 5 saksı ektim

Işıklarım, veg dönemin de beyaz torch led kullandım. Toplamda 130 watt beyaz ışık ile
Veg dönemini tamamladım. Bloom dönemi için ise 150 watt Cob Led ve 200 watt Sarı torch led
Kullandım. Toplamda 350 watt ışık kullandım bloom döneminde.

Nem makinemiz havlu oldu :)

Saksılar 10 lt. Toprak 10 lt 6 TL öyle 100 tl verip toprak almadık :)

Bu süreçte sadece biobizz ailesini kullandım. Ben memnunum gübreler den sadece Işıklarım
Zayıf olduğu için az hasat aldım. Kullandığım gübreler grow, Bloom ve top max.

Hızlı hasat almak için her hangi bir Toping ve low stres uygulanmadı. Benim zaten şuanda bütün
Stresim aşağı da ki gördüğünüz fotoğraflarda :D

Toplamda 5 saksı da tırtıkladıklarım ile beraber 350 gr aldım. Yani bu sisteme bu hasatı da kralı alamaz
Biz de bedel ödedik bu iş için takip eden dostlar bilir. Biz den bu kadar vesselam dostlar.

Kafa raporu 10/10 sıkıntı yok ful thc :)

Not hasat süresi 90 gün

ışık mesafen neydi bro

Ü

Üye silindi 25337

Guest
bendede 1000w cob led ve toplam 300w senin önerdiğin torch led var. cobun mesafesi 65 torchun 50. cob ledim baya etkili oldugu icin yaklastirmak istemiyorum
Brom Cob led lerin faturana yansimasi nedir ? Bende 400w kurdum daha acmadim gerci suan sadece beyaz torch kullaniyorum ilk ay diye ama 2. Ay girince Sari torch ve cob led leri aktif etmeyi planliyorum

Ü

Üye silindi 25277

Guest
Brom Cob led lerin faturana yansimasi nedir ? Bende 400w kurdum daha acmadim gerci suan sadece beyaz torch kullaniyorum ilk ay diye ama 2. Ay girince Sari torch ve cob led leri aktif etmeyi planliyorum
benim evin faturasi 150 civari geliyor toplamda 600 geliyor

Turkish man

Doktor
Bro elektirik faturası almadım hiç. Kullandığım dairede saati kimse almadığı için 3 4 ayda Bi toplu cezalı ödüyorum bu sebepten dolayı bilmiyorum ama max taş çatlasın 200 250 arası yakıyordu 350 watt

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Orda 200g kuru varsa beni cuksunler. Ama çok uyguna iyi iş çıkarmışsın. Eline sağlık.
Hasat yaptiginda 350 gr cikmis kanka , ben oyle anladim yani hic olmazsa. Kuruyunca 4/1 oluyormus ortalama 90/100 gr kuru yapar. Resimde de anca o kadar var zaten.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********